فهرست
کریمی کم‌کم وارد فضای انتخابات می‌شود
کریمی کم‌کم وارد فضای انتخابات می‌شود

کریمی کم‌کم وارد فضای انتخابات می‌شود

آی اسپورت - علی کریمی بعد از انتشار یک بیانیه مشترک با مهدی مهدوی‌کیا دیگر هیچ فعالیت خاصی تحت عنوان تبلیغات انتخاباتی نداشته است. اگر چه گفته می‌شود او کلیپی را برای پخش در فضای مجازی آماده کرده اما تا امروز نه او و نه نزدیکانش تماسی با اعضای مجمع نداشته‌اند تا مشخص شود که که کریمی کماکان اعتقادی به این ندارد که برای گرفتن رای اعضای مجمع، نیاز به رایزنی با آنها دارد.

او هنوز تصمیمی برای حضور در برنامه تلویزیونی نامزدهای پست ریاست فدراسیون نگرفته و شاید فردا خبری از او در ساختمان سیمای سازمان صدا و سیما نباشد. البته گفته شده او یک گفت و گو با امیرعلی نبویان مجری و بازیگر در یک استودیو داشته و درباره برنامه‌هایش با او گفت و گو کرده است. مشاوران رسانه ای کریمی هم تقریبا کسانی هستند که در اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس برای این اپ، تولید محتوا می‌کنند و حالا کارهای رسانه‌ای او را پیش می‌برند.

از طرف دیگر مهدی مهدوی‌کیا که گزینه مورد نظر او برای پست نایب رییس اول فدراسیون است، در فاصله یک هفته مانده به انتخابات فدراسیون هنوز به تهران نیامده و شاید ویروس کرونا و پروتکل‌های بهداشتی مربوط به آن باعث شود که او نتیجه انتخابات را از آلمان پیگیری کند. البته برخی خبرها حاکی از آن است که او می خواهد به تهران بیاید و یکی دو روز قبل از انتخابات، در تهران خواهد بود.

تا بحث کرونا است بد نیست به این نکته اشاره کنیم که شایعه شده یکی از دلایل سفر ناگهانی کریمی به امارات این بوده که او در این کشور واکسن کرونای فایزر بزند تا بدنش در قبال این ویروس مقاومت بیشتری داشته باشد. شایعه‌ای که البته کریمی و نزدیکانش هنوز واکنشی به آن نشان نداده‌اند و تایید و تکذیبش نکرده‌اند. در هر حال کریمی در یک هفته آینده تحرکات بیشتری خواهد داشت و انتخابات را داغ خواهد کرد.

 

فوتبالی 

۵    
آی اسپورت
2021-02-20 22:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر