فهرست
اعتراض دایی به داوری: از کنفرانس تا اینستاگرام
اعتراض دایی به داوری: از کنفرانس تا اینستاگرام

اعتراض دایی به داوری: از کنفرانس تا اینستاگرام

آی‌اسپورت- بازی امروز سایپا و فولاد خوزستان اتفاقات عجیبی داشته که باعث شد علی دایی حتی بعد از بازی و کنفرانس خبری هم بی‌خیال اعتراض‌ها نشود و در اینستاگرام شخصی‌اش نسبت به این دیدار و داوری‌اش واکنش نشان دهد. داور بازی فولاد و سایپا یک پنالتی به سود نارنجی پوشان تهرانی اعلام کرد اما لحظاتی مانده بهزدن ضربه عباس زاده، داور تصمیمش را تغییر داد و با همفکری کمکش توپ را به فولاد سپرد. اتفاقی که اعتراض شدید دایی را به دنبال داشت. سرمربی سایپا در نشست خبری گفت:

متاسفانه در این بازی باید با اتفاقات ماورای مسائلی که در فوتبال رخ می‌دهد، جنگ می‌کردیم تا به امتیاز برسیم؛ همه دیدیم داور تا دقیقه آخر و حتی بعد از آن دست از تلاش بر نداشت تا ما شکست بخوریم و حتی نتیجه مساوی هم او را قانع نمی‌کرد! در نیمه اول خودِ کمک داور پرچم زده و سر جایش در لب خط ایستاده ولی نمی‌دانم یکدفعه چه شد که نظر او تغییر کرد؛ فقط همین صحنه نبود و او باز هم روی برخی صحنه‌ها چشم‌پوشی کرد و دیدیم در وقت‌های تلف شده که هدف مدافع ما دفع توپ بود،  تشخیص می‌دهد پاس به عقب داده و خطای دو ضرب  اعلام می‌کند. من چطور با این اتفاقات مبارزه کنم؟ اسم این بازی فوتبال نیست؛ همواره حرف می‌زنیم فوتبال ما در دنیا جوانمردانه است ولی این مسابقه هیچ چیزش جوانمردانه نبود؛ امشب بازیکنان ما دویدند ولی آنالیزها از تیم حریف و تمرین روزهای گذشته نتیجه را رقم نمی‌زد!  آقایی که چلنج را چالنج می‌گوید نظرش راجع به این اتفاقات چیست؟؛ علی دایی چه کاری باید انجام دهد و چطور می‌خواهند جواب من را بدهند؟؛ امشب علی دایی فقط سکته نکرد؛ عجیب اینجاست که به مساوی هم رضایت نمی‌دهند و می‌خواهند ما شکست بخوریم؛ این اتفاقات هم با این تصمیم‌ها می‌افتد تا به بیراهه برویم؛ در این بازی خیلی از مسائل زیر سوال رفت و تلاش بازیکنانی را که با جان و دل تلاش می‌کردند، با تغییر پنالتی زیر سوال بردند؛ من روحیه صفر شده بچه‌ها را برگرداندم.

دایی بعد از بازی هم در اینستاگرام خود به این بازی و داوری‌اش واکنش نشان داد و نوشت: پنالتی می‌گیرند، داور لب خط می‌ایستد تا پنالتی زده شود اما به یکباره نظرشان برمی‌گردد، اسم بازی امروز را نمیشه گذاشت فوتبال! و من متاسفانه نمی‌توانم با خیلی مسائل بجنگم. قضاوت با شما.

۴ ۳  
آی اسپورت
2017-10-19 22:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
سایت زرد
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۳۲
اسطوله کالت به کالت و آقای توهم توطءه که آخرش گفتی قضاوت با شما‌؛
اون صحنه که صد در صد پنالتی نبود که حالا طلبکاری و داور با مشورت کمکش نظرش را عوض کرد که صحیحه
یک پنالتی هم براتون گرفت که اون هم 50-50 بود می تونست نگیره
پس لطفا به جای شلوغ کاری یا یک کلاس مربیگری درست حسابی برو و یا قبول کن استعداد مربیگری نداره بچسب به شعبه های شرکت و مغازه هات به خصوص اون دفتر "بیمه"
#مدفع_حرم
رضا
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳
چلنج یا چالنج بهتره كسیو مسخره نكنی خودت خدای سوتی دادن هستی. فولاد بهتر بازی كرد هر دو پنالتی كه برای شما گرفتن هیچ كدومش پنالتی نبود. بازیكن از فاصله نیم متری توپ با اون شدت می خوره بش اونم وقتی تعادل نداره چیكار باید كنه دستشو قطع كنه؟ بعد چی شد كه بازیكن فولاد و اخراج كرد برای چی اخراج كرد. از دقیقه یك تا دقیقه اخر هر صوتی كه داور میزنه جنجال درست می كنی. دو هفته بدون عبدالله كرمی بازی كردیم كسی صداش درومد. تو بی فرهنگی. تو اوباشی
Salar
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۴۸
دایی اگه یه بازی به داور معترض نباشه باید تعجب کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر