فهرست
پورموسوی: جپاروف را می‌خواهیم
پورموسوی: جپاروف را می‌خواهیم

پورموسوی: جپاروف را می‌خواهیم

آی اسپورت - استقلال خوزستان برای دومین هفته متوالی در وقت های تلف شده گل زد واین بار پیروز شد. سیروس پورموسوی که از این نتیجه خوشحال بود در نشست خبری از استقلالی ها خواست تا جپاروف را به تیم او بدهند!

تا لحظه آخر ناامید نمی‌شویم
یکی دیگر از ویژگی‌های خوب تیم ما این است که تا لحظه آخر ناامید نمی‌شویم و دست از تلاش برنمی‌داریم. سه امتیاز این دیدار شرایط ما را خیلی بهتر می‌کند و برای‌مان بسیار ارزشمند بود. همچنین پیروزی در این دیدار برای هواداران‌مان که مدت طولانی بود بردمان را در اهواز جشن نگرفته بودند، لازم بود.

 پدیده مربی باهوشی دارد
بازی‌های لیگ برتر سخت و فشرده هستند و تیم‌ها رفته رفته تحلیل می‌روند. جا دارد به تیم حریف نیز تبریک بگویم. پدیده مربی کاردان و باهوشی دارد و بازی را نیز خیلی خوب مدیریت کردند. آنها با تمام وجود بازی کردند و تا انتهای بازی دست از تلاش برنداشتند.

چپاروف را می خواهیم

از بحرانی و سالاروند نیز راضی هستیم که کارشان را به خوبی انجام می‌دهند، اما از همین لحظه اعلام می‌کنیم که به چپاروف نیاز داریم و خواهان جذب او هستیم. ما دو سال پیش در شرایط حساس که تیم‌مان نزدیک به سقوط بود به ایمان مبعلی نیاز داشتیم اما این بازیکن را در  آن مقطع حساس به استقلال تهران دادیم. اکنون هم اگر استقلال بتواند چپاروف را به ما بدهد با تمام وجود این بازیکن را جذب خواهیم کرد.

 

  ۱  
آی اسپورت
2017-02-02 18:53:00
نظر دهید

۱ نظر
امین
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
چقد تو پرروئی

زهیوی رو ب همه میدادین جز استقلال تهران، الان جباروف میخوای بی چشم و رو؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر