فهرست
آغاز لیگ ستارگان قطر؛ السد و الدحیل بردند
آغاز لیگ ستارگان قطر؛ السد و الدحیل بردند

آغاز لیگ ستارگان قطر؛ السد و الدحیل بردند

آی اسپورت - دیدار افتتاحیه لیگ ستارگان قطر از ساعت ۱۸:۵۰ دیشب در استادیوم جاسم بن حمد دوحه برگزار شد که طی آن، تیم السد میزبان تیم تازه صعود کرده الوکره بود. السد که فصل گذشته را با قهرمانی در لیگ ستارگان به پایان رسانده و اخیرا نیز به قهرمانی در سوپر کاپ قطر دست پیدا کرده بود، دیشب هم نمایش خوبی برابر الوکره داشت و بعد از آنکه در نیمه اول به تساوی یک بر یک به کارش پایان داد، در پایان موفق به شکست ۴ بر یک حریف خود شد. عبدالعزیز الانصاری، عبدالکریم حسن و احمد بدر سیار(۲ بار) بازیکنانی بودند که چهار گل تیم السد را به ثمر رساندند و تک گل الوکره را محمد بنیتو الجزایری به نام خود ثبت کرد.

در دومین بازی از هفته اول لیگ ستارگان قطر، تیم الدحیل که فصل گذشته به نایب قهرمانی رسید، از ساعت ۲۱ دیشب در استادیوم الجنوب مقابل تیم قطر اس. سی. قرار گرفت. دو تیم در نیمه اول نتوانستند دروازه یکدیگر را باز کنند، اما قطر اس. سی که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد، در دقیقه ۷۰ روی حرکت تکنیکی تماشایی ناصر الخیاطی موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که شوت ریباند شده او را جونیور کابانانگا زد تا گل اول این تیم برابر الدحیل به ثمر برسد.

شاگردان روی فاریا که نمی‌خواستند نخستین بازی فصل را با شکست پشت سر بگذارند، روی به بازی هجومی‌تری آوردند و در دقیقه ۸۸ توانستند روی توپ ارسالی از کرنرو شوت برگشتی از پشت محوطه جریمه، توسط یوسف المساکنی تعویضی گل تساوی را به ثمر رسانند.

در حالی که بازی با تساوی یک بر یک رو به پایان بود، الدحیل یک حمله سریع دیگر به وجود آورد و موفق شد در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده با شوت زمینی المعز علی گل دوم را بزند تا این تیم در خانه قطر اس. سی به برتری ۲ بر یک دست پیدا کند و همانند السد ۳ امتیازی شود. 

 

 

     
آی اسپورت
2019-08-22 09:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر