فهرست
برانکو در کنفرانس: مگر مسلمان کجا رفته؟
برانکو در کنفرانس: مگر مسلمان کجا رفته؟

برانکو در کنفرانس: مگر مسلمان کجا رفته؟

آی اسپورت- برانکو بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل نفت تهران در جام حذفی فوتبال در کنفرانس خبری گفت: قبل از هرچیز به بازیکنانم به خاطر برد تبریک می‌گویم و از هواداران هم به خاطر صبوری و حمایت شان تشکر می‌کنم آنها به ما در ۹۰ دقیقه اعتماد داشتند.

« می‌دانستم بازی سختی داریم. با نفت در مدت کوتاهی ۳ بازی داشتیم و اینگونه شرایط سخت می‌شود. از طرفی هم بازیکنان خسته هم بودند. بازی سختی با مسقط با الهلال را نیز تجربه کردیم.به بازیکنانم به خاطر تمرکزشان و شخصیت قهرمانی‌شان تبریک می‌گویم، با روحیه مثبت منتظر دربی هستیم، بازی امروز در ۲۰ دقیقه اول باید تکلیفش مشخص می‌شد. ما ۵ موقعیت خوب گلزنی داشتیم، به هر حال این نتیجه است که حریف را سرپا نگه می‌دارد و عصبیتی را بر تیم عارض می‌کند اما تکرار می‌کنم بخصوص هوادارنمان صبور بودند و بازیکنان هم با استمرار و سماجت در کار توانستند به نتیجه دلخواه برسیم.ما تغییراتی به وجود آوردیم اما چیزی که مایه خوشحالی ما است این است که نیمکت بسیار خوبی داریم و هر بازیکنی را که از زمین خارج می‌کنیم شرایطمان تغییر چندانی پیدا نمی‌کند.»

 حمید درخشان اعلام کرده هر دو پنالتی بازی در بازی درست نبوده: باید پنالتی‌ای که برای خودمان اعلام شد را نگاه کنم اما در صحنه‌ای که منشا سرنگون شد کاملاً خطای پنالتی اتفاق افتاد اما روی پنالتی نفت تهران هزار درصد مطمئن هستم پنالتی اتفاق نیفتاد.

 محمد انصاری شرایط خوبی نداشت و در دیدار مقابل الهلال هم پر اشتباه ظاهر شد.  آیا او در دربی غایب خواهد بود؟  هرکسی حق اظهار نظر دارد به نظر من انصاری بسیار خوب بازی کرد اما برای دربی و اینکه چه کسی بازی می‌کند باید تمرینات را نظاره کنیم و شرایط آمادگی بازیکنان را در نظر بگیریم.

 حضور بشار رسن در دربی: بشار رسن بازیکن خوبی است، همان حرف‌هایی که در مورد محمد انصاری زدم را در مورد بشار می‌گویم. او جوان ۲۰ ساله‌ای است که آینده و چشم‌انداز پرسپولیس است. اینکه در دربی بازی خواهد کرد یا نه پاسخ این سوال را در آینده خواهیم دید.

حاشیه‌های غیبت مسلمان به پرسپولیس در آستانه دربی لطمه نمی‌زند؟ متوجه سوال شما نمی‌شود، مگر مسلمان کجا رفته است؟ من هم در مورد شما خیلی چیزها شنیده‌ام آیا درست است که آنها را بازگو کنم؟ این حرف‌ها خوب نیست. 

۱۰۶ ۴  
آی اسپورت
2017-10-21 19:17:00
نظر دهید

۴ نظر
Hasan
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
تبریک به خبرنگاران فوتبال ایران برانکو تونستید یه پا علی دایی کنید انقدر حاشیه ساختید که برانکو آرام و خونسرد هم از کوره در رفت
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
مسلمان احمدزاده و ... باید یه مدت که دور برداشتند برن رو نیمکت تا فکر نکنند پرسپولیس کوچیکتر از آونهاست ... این مسئله هم باعث رشد فوتبالشون میشه و هم باعث میشه دچار غررور کاذب نشند کسانی که ظرفیت بزرگی رو ندارند .
... ..... کسی که با نام جعلی کامنت میذاره
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
و به بازیکنان پرسپولیس توهین میکنه
jabi
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
متوجه سوال شما نمی‌شود، مگر مسلمان کجا رفته است؟ من هم در مورد شما خیلی چیزها شنیده‌ام آیا درست است که آنها را بازگو کنم؟ این حرف‌ها خوب نیست.عااااااااااالی بود این جملش.به طور نامحسوس گفت خفه شید .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر