فهرست
سانچس می‌آید، نه به قیمت مارسیال
سانچس می‌آید، نه به قیمت مارسیال

سانچس می‌آید، نه به قیمت مارسیال

آی اسپورت – هواداران منچستریونایتد بیرون اولدترافورد و قبل از پیروزی 3 بر صفر استوک درباره آمدن الکسیس سانچس اتفاق نظر داشتند: آمدن او به تئاتر رویاها مورد استقبال قرار می‌گیرد به شرطی که به قیمت رفتن آنتونی مارسیال تمام نشود. این فرانسوی یک نمایش عالی دیگر داشت تا به ژوزه مورینیو ثابت کند سانچس اگر بیاید هر جایی می‌تواند باشد جز در پست بال چپ که مال مارسیال است. جسی لینگارد قبل از بازی دوشنبه در 10 مسابقه آخرش 8 گل زده بود اما مارسیال است که بیش از همه مورد حمایت هواداران است تا در سال‌های آینده ستاره باشگاه باشد و او نشان داد چه ابعاد تازه‌ای می‌تواند به بازی‌اش اضافه کند.

در شبی که منچستریونایتد با بهترین روزهایش فاصله زیادی داشت، این بازیکن 22 ساله جولان می‌داد و گل دوم تیمش که تقریبا کار بازی را تمام کرد، به شکلی عالی به ثمر رساند. او ثابت کرد اعتمادی که این اواخر مورینیو به او کرده، بی دلیل نبوده در حالی که در شروع فصل مارسیال برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دست و پا می‌زد و هنریک مخیتاریان که آن موقع می‌درخشید، حالا به نظر می‌رسد در فهرست مازاد قرار گرفته و ممکن است به‌عنوان بخشی از قرارداد انتقال سانچس به آرسنال برود.

مارسیال که در فصل دوم حضورش در منچستریونایتد در زمین و بیرون آن با مشکلاتی مواجه بود، حالا بهترین دورانش را سپری می‌کند و در 12 بازی آخر لیگ برتر در 9 تا در ترکیب اصلی بوده. شاید زیاد نباشد اما با توجه به رقابت سختی که با حضور مارکوس راشفورد در بال چپ وجود دارد، معلوم می‌شود ستاره سابق موناکو در چند ماه اخیر چقدر خوب بوده.

مارسیال تنها فرانسوی نبود که در شب سرد اولدترافورد هواداران را دلگرم می‌کند چون پل پوگبا با دو پاس گل رکوردش را بهبود بخشید و باعث باخت استوک شد آن هم مقابل چشمان مربی جدیدش، پل لمبرت. او با پاس گل به آنتونیو والنسیا و مارسیال زمینه‌ساز پیروزی تیمش شد.

شاید اگر منچستریونایتد یک چیز دیگر لازم داشته باشد، تحرک و پویایی است که سانچس می‌تواند به یک سوم هجومی تیم اضافه کند اما اگر قرار باشد مورینیو این شیلیایی را در ترکیب تیمش قرار دهد خیلی بهتر است که او را در کنار مارسیال قرار دهد تا به جای او. فعلا گزینه جانشینی مارسیال مطرح نیست.

 

سایت گل

۲    
آی اسپورت
2018-01-17 13:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر