فهرست
کاروان ایران با کولاک یزدانی طلایی شد
کاروان ایران با کولاک یزدانی طلایی شد

کاروان ایران با کولاک یزدانی طلایی شد

آی‌اسپورت- قهرمان ایرانی المپیک و جهان در رشته کشتی آزاد یک برگ دیگر به دفترچه افتخارات خود اضافه کرد. در ادامه مسابقات کشتی آزاد بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ حسن یزدانی در فینال دسته ۸۶ کیلوگرم به مصاف میچاییل دومنیک از لبنان رفت.

امروز حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک پس از یک دور استراحت حریفی از اندونزی را با امتیاز عالی شکست داد و در کشتی دوم خود در مقابل سومار پاون از هند قرار گرفت. یزدانی حریف هندی را در کمتر از سه دقیقه از پیش رو برداشت. یزدانی در کشتی ما قبل فینال در مقابل یوتیمن از مغولستان قرار گرفت که با نتیجه ۱۲ بر ۲ این حریف را شکست داد و به فینال مسابقات رسید.

نابغه جویباری که در سال های اخیر انواع افتخارات را کسب کرده؛ برای کسب اولین مدال طلای خود در بازی های آسیایی روی تشک آمد. او با اعتماد به نفس همیشگی خود و زدن پشتک مصافش را آغاز کرد.

در ادامه حسن کولاک کرد و در کمتر از ۲ دقیقه توانست ۱۰ بر صفر برنده این مسابقه باشد. بدین ترتیب ایران توسط حسن یزدانی به اولین مدال طلای خود در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ رسید. نابغه جویباری تمامی حریفان خود را در این رقابت‌ها با امتیاز عالی و زودتر از پایان وقت قانونی شکست داد.

 

ورزش سه

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-08-19 20:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
رضا
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۱۹
من یه خواهشی دارم ازتون یه مقاله کار کنید در مورد اینکه اگه کشتی .. وزنه برداری.. یکی دو تا رشته دیگه(( که همه میدونن دلیل موفقیتش استعداد ذاتی خود فرد در این رشته ها هستش نه برنامه ریزی و مدیریت این آقایون به اصطلاح رئیس ورزش )) نباشه چه دستاوردی دار ورزش ایران....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر