فهرست
زنوزی-منصوریان؛ جنجال بزرگ در راه است؟
زنوزی-منصوریان؛ جنجال بزرگ در راه است؟

زنوزی-منصوریان؛ جنجال بزرگ در راه است؟

آی اسپورت - در شرایطی که سرمربی سابق تیم های ذوب آهن، استقلال و نفت تهران کمتر در پایان جدائی اش از تیم های قبلی، برای دفاع از کارنامه یا گفتگو درباره نحوه برکناری در رسانه ها حاضر شده بود، اما شب گذشته علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی سابق تراکتور روی صندلی سمت راست میز هلالی شکل استودیو فوتبال برتر نشست و مفصل درباره اتفاقات تبریز صحبت کرد.

او در این گفتگو برای اولین بار سخنانی تند علیه محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور به زبان آورد. جالب اینکه هرگز و به جز یکبار از نام زنوزی استفاده نکرد و هر بار کلمه مالک بر زبان جاری کرد.

منصوریان با انتقاد از نحوه اداره باشگاه توسط زنوزی، با پیش کشیدن مشکلات مالی و خلف وعده ها، اتهاماتی را نیز به زنوزی وارد کرد از جمله اینکه او به جای پوشیدن پیراهن آدیداس، از تولیدات تقلبی برای تراکتور استفاده می کند. وی همچنین، اعلام کرد در گفتگوهای گاه و بیگاهش با زنوزی متوجه شده که او اگر قرار باشد به عنوان رئیس فدراسیون در فوتبال ایران کار کند، استقلال و پرسپولیس را سلاخی خواهد کرد.

منصوریان همچنین ادعا کرد او پیش از حضور در برنامه فوتبال برتر از سوی افرادی تهدید شده که اگر در برنامه حاضر شود و این صحبت ها را به زبان بیاورد، از مربیگری در لیگ برتر محو خواهد شد اما او با به جان خریدن این تهدید، آمده تا حقایق را درباره کنار گذاشته شدنش به زبان بیاورد.

منصوریان در این گفتگو جانب احتیاط و سیاست را نیز رعایت کرد و علاوه بر تعریف و تمجید از پرسپولیس و یحیی گل محمدی، برای سه کاپیتان تراکتور (دژاگه، شجاعی و حاج صفی) سنگ تمام گذاشت و همچنین از رابطه خوبش با مردم تبریز صحبت کرد تا به نوعی حساب باشگاه را از هواداران که به تفصیل به تعریف از آنها پرداخت، جدا کند.

این در شرایطی است که باشگاه تراکتور بلافاصله به این مصاحبه واکنش نشان داد و با انتشار بیانیه ای اعلام کرد، افرادی از این باشگاه قصد حضور روی آنتن برنامه فوتبال برتر را داشته تا به حرف های منصوریان پاسخ بدهند اما از سوی تهیه کننده برنامه این اجازه به آنها داده نشده است.

همچنین تراکتوری ها با انتشار یک نظرسنجی و استوری تهدید کردند از حضور دوربین های تلویزیونی در بازی بعدی این تیم در لیگ برتر ممانعت به عمل خواهند آورد.

همه اینها در شرایطی است که محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور که در دوره تعطیلی لیگ برتر به خاطر کرونا، مصاحبه های مکرری را علیه سیستم اداره کننده فوتبال ایران انجام داده بود، به میدان نیامده و هنوز لب از لب باز نکرده است با این حال بعید است که او با توجه به سابقه اش، فردی باشد که بعد از این برنامه جنجالی بنشیند و پاسخی به صحبت های سرمربی سابق تیمش ندهد. سرمربی که بعد از پنج هفته از هدایت سرخپوشان کنار گذاشته شد تا فعلا کار اداره تیم برعهده مسعود شجاعی باشد.

زنوزی که در حال حاضر در استانبول به سر می برد، قطعا از این صحبت ها خشمگین است و باید دید اولین گفتگوی او با چه روشی و با چه افشاگری هایی همراه خواهد بود. چیزی که مسلم است، فوتبال ایران باید در انتظار یک جنجال جدید باشد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-12-22 10:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹، ۱۳:۰۷
منشا اصلی فساد در فوتبال رسانه ها مخصوصا صدا و سیما است کسی نیست از این برنامه تلویزیونی بپرسد شما چرا شخصی مانند منصوریان را به تلویزیون میاورید و یکساعت از وقت یک رسانه ملی را به ان اختصاص میدهید؟ ایا مربی قهرمان بوده ؟ ایا کار خاصی کرده اینکه هفته پنجم اخراج میوشد دلیل بر این است که یکساعت از وقت رسانه ملی در اختیارش قرار بگیرد تا عقده هایش را بیرون بریزد؟ این رانت نیست ؟ فساد نیست؟ جالب تر اینکه یک نفر را اوردند هر چه میخواهد در مورد تیم قبلیش میگوید بعد اجرازه دفاع به مسئولین تیم را نمی دهند چرا ؟ چون زنوری ضد استقلال پرسپولیس اشت چون حرف حق را میزند. و بنابراین سرخابی ها با استفاده از رسانه ملی سعی در حذف او دارند همان کاری که چند سال قبل فردوسی پور علیه سپاهان کرد . واقعا زنوری از همه ظرفیت ها باید برای ادب کردن مجری رانت خوار این برنامه استفاده کند هواداران تراکتور پشت زنوری را خالی نکنید و سپاهانی ها هم از شما دفاع خواهند کرد. تا ریشه این فساد سرخابی ها و رانت رسانه ای انها برچیده شود تا 20 سال قبل اینها حتی اجازه نمی دادند یک تیم شهرستانی به سهمیه فکر کند چه برسد به قهرمانی . قدیمی ها میدانند چه فسادی دهه 60 و 70 از سوی این دو تیم بود که باعث شده جلوه هواداران انها هم خراب شود. هواداران این دو تیم باید خودشان برای پاک سازی تیمشان از این مفسدین عمل کنند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر