فهرست
آنالیز تصویری عملکرد بنگر/ کمی بدتر از بقیه
آنالیز تصویری عملکرد بنگر/ کمی بدتر از بقیه

آنالیز تصویری عملکرد بنگر/ کمی بدتر از بقیه

آی اسپورت – نمایش دیروز محسن بنگر مقابل پرسپولیس خشم امیر قلعه‌نویی و  هواداران تراکتورسازی را برانگیخته است. تا جایی که سرمربی تراکتورسازی با او درگیری لفظی پیدا کرده و او را در اختیار باشگاه گذاشته است. هواداران تراکتورسازی هم که از ابتدا با او میانه خوبی نداشتند با نمایش دیروز او به شدت خشمگین شده اند و در فضای مجازی او را مورد لطف خود قرار داده اند. اما واقعا آیا بنگر سزاوار چنین برخوردهایی هست؟

آنچه دیروز از محسن بنگر دیدیم خیلی هم دور از انتظار نبود. کاپیتان دیروز تراکتورسازی مثل همیشه در نبردهای هوایی موفق بود و کمتر پیش آمد که مهاجمان پرسپولیس در نبردهای هوایی مقابل او موفق باشند. بنگر حتی گاهی در نبردهای دفاعی هم موفق بود.

 

بنگر و رفیعی
بنگر و رفیعی

این یکی از معدود صحنه‌هایی است که او حتی از پس سروش رفیعی هم برمی‌آید و توپ را از ستاره خوش‌تکنیک پرسپولیس می‌‎گیرد.

اما چیزی که باعث شد بنگر مورد خشم سرمربی و هواداران پرسپولیس قرار بگیرد، توپ‌هایی بود که هافبک‌های پرسپولیس به صورت عمقی ارسال می‌کردند. این توپ‌ها یا از میان بنگر و محمدی ارسال می شدند یا از میان بنگر و ایرانپوریان. در بیشتر صحنه‌ها بنگر در قطع این توپ‌ها ناموفق بود.

 

بنگر و امیری
بنگر و امیری

لحظاتی قبل از این صحنه بنگر در دفع توپ اشتباه کرد اما توپ مجددا مقابل خود او افتاد. بنگر پا به توپ به سمت نقطه کرنر رفت اما در حالی که کاملا بر اوضاع مسلط بود با یک فشار کوچک از سوی امیری توپ را از دست داد و یک اوت دستی مفت تقدیم سرخپوشان کرد.

 

خطای بنگر روی امیری
خطای بنگر روی امیری

در این صحنه بنگر به راحتی فریب حرکت بدن امیری را خورد و پس از اینکه از او جا ماند مجبور شد روی او خطا کند.

 

گل سوم پرسپولیس
گل سوم پرسپولیس

صحنه گل سوم پرسپولیس. سانتر رفیعی به راحتی از روی سر بنگر عبور می‌کند و امیری با ضربه سر تیر خلاص را به تراکتورسازی می‌زند.

 

عبور توپ از کنار بنگر
عبور توپ از کنار بنگر

اینجا با پاس در عمق محسن مسلمان توپ از کنار بنگر عبور می‌کند و تلاش او برای قطع توپ بی‌نتیجه می‌ماند. بنگر در این صحنه خوش‌شانس بود که اخباری به موقع از دروازه بیرون آمد وگرنه گل چهارم پرسپولیس به ثمر می‌رسید.

در مجموع دیروز روز خوب بنگر نبود. او کمی ضعیف‌تر از همیشه ظاهر شد و از بخت بد او این اتفاق در روز خوب هافبک‌ها و مهاجمان پرسپولیس رخ داد. شاید به همین دلیل عملکرد بنگر بیشتر به چشم آمده است. البته در ضعیف بودن نمایش او هم کمی اغراق شده است. دیروز زوج بنگر یعنی هادی محمدی هم پراشتباه‌تر از همیشه بازی کرد و سایر بازیکنان تراکتورسازی هم اوضاع بهتری نداشتند اما حساسیتی که هواداران تراکتورسازی روی بنگر دارند باعث شد تا او بیشتر از محمدی و دیگران مورد انتقاد قرار بگیرد.

۵ ۹  
آی اسپورت
2017-02-06 15:28:00
نظر دهید

۹ نظر
کیسه کش
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۵:۳۳
باور کنین هادی محمدی بدتر از بنگر بود

رو گل اول هادی محمدی افسایدو‌ پر کرد

چرا همه گیر دادن به بنگر بدبخت؟
حامد
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۲۲
از بازیکنی که در مکتب فحاشی و بیشرمی اسم و رسم دار شده نباید انتظاری داشت بنگر ممنون دست ما نمک نداشت وگرنه شرف و غیرت تو اثبات شده است، پرسپولیسیا ما باختیم و تیممونو تشویق کردیم همتون دیدین، شما دو سال پیش باختین چیکار کردین، پرسپولیس یک تیم بی هویت و بی ریشه که لمپنایی مثل پروین بزرگانش هستن، پرسپولیس کاپ بگیره جام بگیره یه تیم بی هویته
Mehr
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
بنگر اگه بی‌نقص و عالی بود برانکو همون اول فصل نمی‌ذاشتش کنار.
به شخصه چیز خاصی از بقیه بازیکنای تراکتور هم ندیدم، و این هجمه علیه بنگر کمی ناجوانمردانه‌ست. مگه بنگر تو بازی‌های قبلی تراکتور ستاره این تیم بوده؟
کاش هواداری تراکتور به‌جای رفتن دنبال مقصرهای خارج‌تیمی، کمی نگاه به ساختار باشگاه‌شون داشته باشند و ببینن مشکلات اصلی از کجاست.
زامبی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
مگه خیال کردی میاد تابلو تابلو کم کاری میکنه؟ همون صحنه گل سوم کافیه تا شیرازه یه تیم بپاشه
زامبی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
مگه خیال کردی میاد تابلو تابلو کم کاری میکنه؟ همون صحنه گل سوم کافیه تا شیرازه یه تیم بپاشه
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۲

بنگر بازیکن با تعصبی بوده برای ما تبریزی ها. پرسپولیس هم قوی تر از ما بوده و هست و تیم ما رو به اتیش کشید و به قلعه نویی درس فوتبال داد. مقصر اصلی این شکست تراکتور و سوراختور شدنمون مدیر عامل بی عرضه اقای کفتار لو هست.
۲
آراز
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۲۶
ابله تو طرفدار چرتپولیس یا همون پوخپلیس هستی . خودتو الکی طرفدار تراختورو جا نزن . اشک اوغلی اشک
۲
ارسلان
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۳
شما که معلومه تبریزی نیسی و طرفدار تراکتور هم نیستی.این هم برای همه مشخصع که تراکتور مثل شیری هست که بین صدها کفتار نژاد پرست پانفارس افتاده که بهش خنجر میزنن تا یواش یواش بیفته زمین.کفتارهای مثل فدراسیون سازمان لیگ .پانفارسای نژادپرست که چشم دیدن تیم تورک زبان رو تو لیگ ندارن .و همچنین بازیکنان بی غیرت و معلوم الحال که تراکتور جذب کرده.تراکتور با این هوادار تو هر کشوری بود حمایت میشد ولی تو ایران پانفارسا به جای حمایت همیشه حقشو نادیده گرفته و برای تصعیف تیم همه کار کردن .لعنت به نزاد پرستایی که هنوز نمیفهمن انسانیت چی هست و فقط باعث دشمنی میشن .لعنت بر صد تورکای ایران که قدر هم وطناشون رو نمیدونن و همیشه به تیم تراکتور به چشم دشمن تیمای فارس نگاه میکنن .
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۵
بنگر بازیکن با تعصبی بوده برای ما تبریزی ها. پرسپولیس هم قوی تر از ما بوده و هست و تیم ما رو به اتیش کشید و به قلعه نویی درس فوتبال داد. مقصر اصلی این شکست تراختور و سوراختور شدنمون مدیر عامل بی عرضه اقای کفتار لو هست.جای بنگر با تعصب اون قلعه مرغی باید از تیم بره که فحاشی میکنه . کل تیم تراختور دیروز اسیر قدرت پرسپولیس شد و اعتراف میکنیم که ریدیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر