فهرست
گل‌گهر ۱-۱ نساجی؛ اولین امتیاز لیگ برتری سیرجان
گل‌گهر ۱-۱ نساجی؛ اولین امتیاز لیگ برتری سیرجان

گل‌گهر ۱-۱ نساجی؛ اولین امتیاز لیگ برتری سیرجان

آی اسپورت – در یک بازی برابر و متعادل، با دو گل در دقایق ابتدایی، دو تیم به تساوی رضایت دادند و گل گهرسیرجان اولین امتیاز لیگ برتری تاریخ خود را به دست آورد.

هفته اول لیگ برتر؛ پنج‌شنبه: ۹۸/۰۵/۳۱ ؛ ساعت ۱۹:۴۵

استادیوم: امام علی (ع)

داور: کوپال ناظمی

کمک ها: سعید قاسمی – حسن یوسفی

کمک داوران اضافی: جواد رحیم زاده – روح الله شریفی

داور چهارم: محمد راهی

ناظر: حیدر شکور

گل گهر سیرجان: میلاد فراهانی، سید عبدالله حسینی، سید علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، مهدی عبدی، پیمان رنجبری، علی قربان‌خانی، پیمان نامور، حسام پورهاشم، یوسف وکیا، کوین جانسون

سرمربی: وینکو بگوویچ

نساجی: محمدامین رضایی، ابوالحسن جعفری، رضا علیاری، حامد شیری، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک، سیدمحمد میری، محمدمهدی نظری (۵۶- محمد عباس زاده)، علی شجاعی، رضا دهقانی، رحمان جعفری (۸۰- علی اصغر عاشوری)

سرمربی: رضا مهاجری

کارت زرد:  علیرضا ابراهیمی، میلاد سرلک، مهرداد عبدی

شرح گل:

دقیقه ۳۴- نساجی یک- گل گهر صفر (مهرداد عبدی؛ گل به خودی)- بازیکنان نساجی از سمت راست کرنری را بر روی دروازه انجام دادند که توپ در شلوغی محوطه جریمه به مهرداد عبدی برخورد کرد و اولین گل به خودی لیگ نوزدهم ثبت شد.

دقیقه ۳۶- نساجی یک- گل گهر یک (علیرضا ابراهیمی)- گل گهر از سمت چپ زمین صاحب ضربه ایستگاهی شد و ابراهیمی کاپیتان این تیم با استفاده از شلوغی محوطه جریمه و در رفت و برگشت خیلی زود بازی را به تساوی کشاند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۰: گل گهر در یک ضد حمله صاحب موقعیت شد. برزای از سمت راست پاس زمینی را برای پیمان نامور ارسال کرد که این بازیکن نتوانست از موقعیت خوب به دست آمده استفاده کند و توپ از زیر پای او رد شد.

دقیقه ۲۳: شوت رضا دهقانی از داخل محوطه جریمه به شکل خطرناکی از بالای دروازه بیرون رفت.

دقیقه ۳۱: شوت خطرناک مجتبی ممشلی از پشت محوطه جریمه در اختیار میلاد فرهانی قرار گرفت.

دقیقه ۴۱: پیمان رنجبری این فرصت را داشت از داخل محوطه جریمه گل دوم را برای گل گهر وارد دروازه کند که این فرصت به شکل خطرناک از دست رفت.

دقیقه ۴۴: شوت خطرناک رنجبری از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه ۵۷- در پشت محوطه جریمه نساجی صاحب ضربه ایستگاهی خطرناک شد که شوت ممشلی پس از برخورد به مدافعان گل گهر راهی کرنر شد.

دقیقه ۷۰- نساجی از سمت چپ زمین صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که بازیکنان این تیم توپ را به محوطه جریمه ارسال کردند و ضربه سر خطرناک عباس زاده را فرهانی به زیبایی خنثی کرد.

دقیقه ۷۹- گل گهر از سمت چپ زمین کرنری را به محوطه جریمه ارسال کرد که شوت پیمان رنجبری از بالای دروازه به شکل خطرناک بیرون رفت.

دقیقه ۸۴- بازیکنان نساجی از سمت راست زمین سانتری را به محوطه جریمه انجام دادند که ضربه سر خطرناک حامد شیری را فرهانی دفع کرد و در ادامه عباس زاده توانست دروازه را برای بار دوم باز کند که داور آن را آفساید گرفت.

دقیقه ۹۰+۵- شوت خطرناک ممشلی از پشت محوطه جریمه در اختیار فرهانی قرار گرفت.

حاشیه:

*نکته جالب توجه این است در جایگاه شمالی استادیوم هیچ هواداری وجود ندارد و هم‌چنین به طور کامل صندلی گذاری نشده است.

 

۱    
آی اسپورت
2019-08-22 22:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر