فهرست
استقلال 1-0 نساجی؛ در صدر با چنگ و دندان
استقلال 1-0 نساجی؛ در صدر با چنگ و دندان

استقلال 1-0 نساجی؛ در صدر با چنگ و دندان

آی اسپورت – استقلال در روزی که باز هم نمایش چندان راضی کننده ای نداشت با گل دیرهنگام فرشید اسماعیلی موفق شد به سه امتیار مهم برسد و دوباره به صدر جدول برگردد.

 

هفته چهاردهم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 99/11/17 ؛ ساعت 17:00

ورزشگاه: ورزشگاه آزادی/ بدون تماشاگر

گروه داوری: داور: موعود بنیادی‌فر، کمک ها: محمدرضا منصوری و فرزاد بهرامی

 

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، عارف غلامی، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، وریا غفوری (سید احمد موسوی 75)، بابک مرادی،  مهدی مهدی‌پور، داریوش شجاعیان(46 - محمد نادری)، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری

سرمربی: محمود فکری

 

ترکیب نساجی: حسین خطیر، حامد شیری، بهزاد داودی، سعید بیگی، مصطفی جوادیان، حسن نجفی، میلاد کمندانی(58 - مهرداد بایرامی)، علی داوران، محمدحسین باباگلی(58 - ایوب کلانتری)، فرزاد زامهران و کریم اسلامی (عرفان گل محمدی 66)

سرمربی: مجید جلالی

 

اخطار: محمد دانشگر، بابک مرادی و وریا غفوری از استقلال، مهرداد بایرامی و علی داوران از نساجی

 

شرح گل:

استقلال 1-0 نساجی (فرشید اسماعیلی - 86): فرشید اسماعیلی که بعد از تعویض غفوری، بازوبند کاپیتانی را به بازو برسته بود پس از دریافت پاس در عرض بابک مرادی، از پشت محوطه جریمه و بدون دور خیز، یک شوت غیرقابل مهار را روانه دروازه نساجی کرد که این توپ با شیرجه ناموفق خطیر به گل اول استقلال تبدیل شد.

 

دقایق حساس:

دقیقه 6: ارسال کرنر مهدی قایدی را سیاوش یزدانی با ضربه سر روانه دروازه نساجی کرد که این ضربه با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه 13: پس از اینکه ارسال کرنر قایدی بلوکه شده و از محوطه جریمه خارج شد، وریا غفوری با یک شوت روی پا دروازه حریف را هدف گرفت که این شوت راهی به چارچوب نیافت و به بیرون رفت.

دقیقه 17: یک ارسال بلند به داخل محوطه جریمه نساجی می رفت دروازه این تیم را تهدید کند اما خطیر با یک شیرجه بلند توپ را مشت کرد.

دقیقه 31: شوت از راه دور مهدی مهدی پور را دروازه بان نساجی با جایگیری مناسب به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 33: دانشگر با یک پاس در عمق از میان دو مدافع حریف، فرشید اسماعیلی را در داخل محوطه جریمه در موقعیت گلزنی قرار داد اما این بازیکن در لحظه شوت زدن، تعادل خود را از دست داد.

دقیقه 42: ضربه تند و تیز حسن نجفی که از سمت راست محوطه جریمه و روی یک ضربه آزاد روانه دروازه استقلال شد را مظاهری با با عکس العملی به موقع مهار کرد.

دقیقه 45: شوت کات دار مهدی قایدی از پشت محوطه جریمه را خطیر در دو مرحله دراختیار گرفت.

دقیقه 2+45: پاس در عمق زیبای کمندانی، حسین زامهران را در موقعیت تک به تک قرار داد که ضربه نرم این بازیکن با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 55: ارسال بلند بابک مرادی به داخل محوطه جریمه، مهدی قایدی را در موقعیت گلزنی قرار داد، مهاجم استقلال بعد از اینکه ضربه اول بلوکه شد، با یک شوت محکم بلافاصله و دوباره دروازه را هدف گرفت که خطیر توپ او را راهی کرنر کرد.

دقیقه 65: مهدی قایدی پا به توپ وارد محوطه جریمه شد و چند متر در عرض حرکت کرده و با یک شوت زمینی دروازه حریف را هدف قرار داد که این شوت با اختلافی ناچیز راهی اوت شد.

دقیقه 88: مهدی قایدی با یک دریبل قصد عبور از جوادیان را داشت که این بازیکن با خطا، مهاجم استقلال را سرنگون کرد و داور بازی به نفع استقلال یک ضربه پنالتی را اعلام نمود. قائدی پنالتی را به صورت چیپ زد که به تیرک خورد و برگشت اما ضربه دوم قائدی با سر از بالای دروازه به بیرون رفت.

 

در حاشیه:

* بازیکنان دو تیم در مراسم آغازین بازی با پیراهن هایی که تصویر علی انصاریان روی آن نقش بسته بود، وارد زمین شدند.

* پشت پیراهن بازیکنان استقلال به مانند پرسپولیسی ها در بازی روز گذشته مقابل تراکتور، نام علی انصاریان نقش بسته است.

* برخورد توپ به دست کمندانی در دقیقه 56، اعتراض شدید محمود فکری را به دنبال داشت. سرمربی آبی ها که معتقد بود داور باید این صحنه را پنالتی اعلام می کرد، اعتراض شدیدی از خود نشان داد.

 

 

۱    
آی اسپورت
2021-02-05 19:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر