فهرست
سیدجلال مثل عادل؛ مقصر طاهری است نه طارمی
سیدجلال مثل عادل؛ مقصر طاهری است نه طارمی

سیدجلال مثل عادل؛ مقصر طاهری است نه طارمی

آی اسپورت – در برنامه دیشب نود، سیدجلال حسینی مثل عادل فردوسی‌پور، مقصر محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی و سایر مشکلات را مدیران سابق این باشگاه دانست و اعلام کرد که مهدی طارمی فقط یک بازیکن است! به نظر می‌رسد سایر بازیکنان پرسپولیس هم نظری مشابه کاپیتان تیم شان داشته باشند. البته نه این که طارمی کاملا بیگناه باشد اما گناه او رفتن از پرسپولیس، پشیمانی زودهنگام و البته جدایی دوباره از این باشگاه و پیوستن به الغرافه است نه بیشتر! اما محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی فقط و فقط نتیجه ندانم‌کاری مدیران سابق پرسپولیس و اشتباهات بزرگ آنهاست که زیر سایه حضور پررنگ طارمی در رسانه‎‌ها مانده و فراموش شده است. جالب این که از دیشب، مخالفان و منتقدان فردوسی‌پور او را به دفاع از طارمی و تلاش برای تبرئه او متهم کرده‌اند اما فراموش کرده‌اند که سیدجلال حسینی هم دقیقا همین نظر را دارد!

۵ ۷  
آی اسپورت
2018-10-09 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
حامد
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۶:۲۳
حسینی از نظرسنجی برنامه 90 انتقاد کرد و گفت ما دو نیم فصله که بازیکن نگرفتیم چرا اسممون بین برنده نقل و انتقالات اومده. فردوسی پور سریع بحث رو کشوند به سمت بازیکنهای اوکراینی و طارمی
6
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
سیدجلال به عنوان همبازی مرام گذاشت و طارمی رو تبرئه کرد ولی هوادارا کار طارمی رو فراموش نمیکنن
امید
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۷:۲۳
سیدجلال نظرش را گفته ولی به متهمی مثل منگول کیروشی پور اجازه نمیدیم در جایگاه مدعی ظاهر بشه.
حمید پرسپولیسی
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۲
طاهری واقعا گند زد با مدیریتش
۶
عبدالله
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۰:۵۰
در قضیه محرومیت بیش از هرکه ، هود طارهی بعنوان مدیرعامل یک باشگاه فرهنگی ورزشی مقصر است که راهکار خلاف قانون و دروغگویی را یاد بازیکنش داد. سپس مدیرحقوقی پرسپولیس مقصر است که بعنوان یک حقوقدان و متخصص می بایست تبعات عقد قرارداد دروغین را گوشزد میکرد و زیر بار نمی رفت در مرحله سوم طارمی مقصر است که افکارش مشوش است و به هرکس و ناکسی رو میزد که به اروپا برود

اما در قضیه انتقال به الغرافه اولا اصرار باشگاه چرا؟ چون اگر طارمی تاپایان فصل در پرسپولیس می ماند و بازیکن آزاد میشد یک دلار هم به پرسپولیس نمیرسید در حالی که بابت انتقال
1- 500 هزار دلار الغرافه به پرسپولیس داد
2- 100 هزار دلار هم طارمی شخصا از سهم انتقال خودش به پرسپولیس داد
3- طارمی مطالبات قبلی اش از پرسپولیس بخشید که عدد بالایی بود
4-بیش از200 هزار دلار از طریق فیفا بابت حضور طارمی به پرسپولیس داد که یک چهارم آن سهم الغرافه بود اما الغرافه پذیرفت که تماماً به پرسپولیس پرداخت شود
اگر طارمی منتقل نمیشد ردیف های 1 و 2 و3 به پرسپولیس نمیرسید اونم در این شرایط دلار که همگان می دانند.
پرسپولیس بابت جام باشگاههای آسیا تا قبل از 2 بازی السد مجموعاً 600 هزار دلار از کنفدراسیون آسیا نگرفت
از سویی در 3 سال اخیر تمام بازیکنانی که از پرسپولیس (رفتند مثل محرمی که در پرسپولیس چهره شد تا احمدزاده تا وحید امیری یا دیپورت شدندمثل مسلمان و رضاییان و گابریل و پیام صادقیان و ....... ) مجموعا به اندازه طارمی نفع مالی به پرسپولیس نرساندند.
فرض کنید طارمی می ماند (البته باتوجه با مشتری بنام الغرافه مدیران باشگاه هم اصرار داشتند که برود) در این بلبشوی ارز میدانید 600 هزار دلار چقدر مشکلات ارزی پرسپولیس را حل کرد. آنهم باشگاهی که به اقرار سیدجلال در برنامه 90 الان 5 ماه است که حقوق برانکو و دستیارانش را نداد.

دوستان
فوتبال حرفه ای است ولو به اسم حرفه ای باشد
باشگاه باید امورات مالی اش بچرخد. اگر طارمی برگرددو یک قرارداد مثلا3 ساله بندد. در صورت ترانسفر مجدد بازهم منافعی برای باشگاه دارد
بخصوص الان العربی قطری گادوین منشا را می خواهد
اگر منشا نیم فصل ترانسفر شود حداقل 300 هزار دلار به پرسپولیس پرداخت میشود امام اگر 6 ماه بعد یعنی پایان فصل برود بازیکن آزاد محسوب میشود و 1دلار هم به پرسپولیس نمیرسد.
بنظرم مصلحت پرسپولیس ایجاب میکند که نیم فصل منشا منتقل شود و سهم ترانسفر هم به پرسپولیس برسد و بجای او طارمی جذب شود که نیاز به پرداخت ارزی به او نیست
۵
حمید به عبدالله
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۳۱
کلا قصیه رو بر عکس دیدی. چون طارمی نمی خواست بره. اون می خواست بمونه اما فقط تا پایان فصل. یعنی می خواست جوری بره که از قرارداد جدیدش هیچی به پرسپولیس نرسه. اما باشگاه زرنگی کرد و مثل یک بز فروختش.

در ضمن بر خلاف نظر تو من معتقدم فوتبال از معدود چیزایی توی دنیای امروزه که مفاهیمی مثل تعصب و هواداری به صورت کاملا پر رنگ درش دیده میشه. نه فقط در ایران بلکه همه جای دنیا. بنابراین قطعا فرقه بین بازیکنی مثل حاج ممد و طارمی.
۱
حمید
سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷، ۲۳:۴۰
عادل فردوسی پور 20 سال داره در سازمانی بسیار فاسد کار می کنه که در تمامن این سال ها داشته پول ما فوتبالیا رو میدزدیه. (البته دزدی کمترین خیانت این سازمان فاسده. این سازمان در سرکوب سیستماتیک حقوق شهروندان ایران نقش داره. این سازمان حامی تروریسمه و عادل هم در هیمن سازمان فعالیت می کنه.)
عادل فردوسی پور در واقع خیلی بدتر از دزدهاست چون ما همیشه حواسمون به دزد ها هست. اما کسانی که در پوشش دوست دارن حق فوتبال رو میدزدند صد درجه از دزدها بدترن.
سگ یکی مثل طاهری شرف داره به عادل فردوسی پور. چون حتی اگر طاهری به پرسپولیس ضربه هم زده باشه یکبار این کارو کرده ولی عادل فردوسی پور 20 ساله داره این کارو می کنه. اون هم در پوشش یک دوست. نه فقط از پرسپولیس بلکه از همه فوتبال.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر