فهرست
گزارش-حاشیه؛ شادی نوه امام تا رامبد جوان برای تیم فوتسال
گزارش-حاشیه؛ شادی نوه امام تا رامبد جوان برای تیم فوتسال

گزارش-حاشیه؛ شادی نوه امام تا رامبد جوان برای تیم فوتسال

آی اسپورت – بدون هیچ شکی مهم ترین اتفاق 24 ساعت گذشته ورزش ایران، کسب مقام سومی رقابتهای جام جهانی فوتسال توسط شاگردان محمد ناظم الشریعه بود. آنها که بعد از پیروزی مقابل برزیل، شادی شان را با فالکائو تقسیم کرده بودند این بار نوبت محمد کشاورز رفتند که به دلیل مصدومیت دیدار رده بندی را از دست داده بود و چند ساعت قبل از این بازی، خبر خداحافظی اش را رسانه ای کرد. ملی پوشان که در طول بازی هم نشان دادند چقدر کاپیتان تیمشان را دوست دارند بعد از پیروزی مقابل پرتغال سراغ کشاورز رفتند و مدل فالکائویی! با او برخورد کردند.

تیم ملی فوتسال
شادی بازیکنان فوتسال بعد از شکست پرتغال

 


اما برویم سراغ خوشحال ترین فرد دنیا یعنی محمد ناظم الشریعه. سرمربی تیم ملی فوتسال که در طول بازی استرس زیادی را تحمل می کرد بعد از بازی اعلام کرد که باید سر تا پای بازیکنانش را طلا بگیرند و او به خاطر خوشحال کردن 80 میلیون ایرانی احساس فوق العاده ای دارد.

محمد ناظم‌الشریعه
استرس ناظم الشریعه در دیدار رده بندی جام جهانی

 


طبیعتا بعد از هر موفقیتی در عرصه ورزش، باید انتظار انواع و اقسام پیام تبریک ها را داشت. این اتفاق برای فوتسال هم افتاد و از رئیس جمهور گرفته تا سخنگوی وزارت امور خارجه و وزیر ورزش موفقیت فوتسال را تبریک گفتند. این وسط نوه امام پیغامی متفاوت تر از دیگران داد و در صفحه اینستاگرامش به خاطراتی از فوتسال بازی کردنش اشاره کرد.

اینستاگرام حسن خمینی
تبریک نوه امام بابت موفقیت بزرگ فوتسال

 


رامبد جوان هم که کلا فوتبالی نیست موفقیت فوتسال را در اینستاگرامش تبریک گفته اما مهم تر از پیام تبریک او کامنت حسین هدایتی در صفحه اوست و آقای عابربانک مدعی شده که پاداش ویژه ای برای تیم ملی فوتسال در نظر گرفته که امروز به حساب فدراسیون واریز می شود.

اینستاگرام رامبد جوان
مجری خندوانه هم موفقیت فوتسال را تبریک گفت

 

 

 

کد خبر : 9408 

۴    
آی اسپورت
2016-10-02 09:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر