فهرست
حرکت معکوس رحمتی نسبت به 4سال گذشته
حرکت معکوس رحمتی نسبت به 4سال گذشته

حرکت معکوس رحمتی نسبت به 4سال گذشته

آی اسپورت - گویا تنبیهی که منصوریان برای مهدی رحمتی در نظر گرفته حداقل فعلا در این روزها جواب داده و رحمتی رویه جدیدی را در پیش گرفته است. او شاید برای اولین بار رویه ای معکوس با آنچه طی سال های اخیر از خود نشان داده به نمایش درآورده و با همه بازیکنان و مربیانی که قهر کرده بود سر میز صلح نشسته است. او طی دو هفته اخیر اول با خرمگاه آشتی کرد بعد هم با خسرو حیدری و امید ابراهیمی رابطه شکرآب شده اش را ترمیم کرد و در نهایت با منصوریان هم به مصالحه رسید.

این رویه ای بود که رحمتی طی سال های اخیر انجامش نمی داد و رابطه هایش با کی روش، نکونام، قلعه نویی، مظلومی، امیر حسین صادقی، فخرالدینی، آرش برهانی، حنیف عمران زاده و ... هرگز ترمیم نشد. رحمتی بار ها با آن رویه غلط هم به خودش آسیب زد و بارها تمرکزش را از دست داد و یا محروم شد و هم به تیمش ضربه زد و ارتباطاتش گاهی منجر به جدایی برخی بازیکنان و مربیان هم از استقلال شد.

با این حال رویه سه هفته اخیر رحمتی رویه ای کاملا متفاوت با آن بوده که تا امروز از وی دیده شده و آمار نشان می داد. شاید واقعا همین سه هفته نیمکت نشینی وی توسط منصوریان رحمتی را به خود آورده باشد که در این صورت باید گفت منصوریان رویه درستی در پیش گرفته است و همه دیگران در مورد رحمتی اشتباه کرده اند شاید هم البته بازگرداندن رحمتی به دروازه و ترکیب اصلی در حالی که حسینی عملکرد بدی نداشت به دلیل ترس منصوریان از شکست و برکناری بوده باشد که شایعه اش بسیار زیاد شده بود و به این ترتیب سرمربی استقلال نمی خواست بعدها به سرمایه سوزی متهم شود.

 

محمد سررشته داری / مهر

۳ ۴  
آی اسپورت
2017-01-25 09:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سعید
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۲۱
استقلالیم ولی قبول دارم از رحمتی بیشخصیت تر و پول پرست تر بازیکن نداریم
۳ ۱
پرسپوليسي اصيل
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۱
نزديك 89 ساله پرسپوليسي ام اما از قديم بي فرهنگ تر و بي شخصيت تر از بازيكنان خودمون نديدم.
پرسپوليسي ام ولي استقلال از همه نظر سرتر از ما بوده.
خيلي وقته پرسپوليسي ام
۳
مسعود
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
ما که در جریان اتفاق های تیم نیستیم اما همه باید یاد بگیرن در خدمت تیم باشن چه کوچیک چه بزرگ
۳
جاوید
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
این استقلالیا همه با هم مشکل دارن ، رحمتی نکونام قلعه نویی فرهاد مجیدی منصوریان مرحوم حجازی حسن روشن مظلومی مرفاوی فتل ... کلا تیم داغونیه
در ضمن خوددرگیری هم دارن ،نمونه بارزشم شومن تیم یعنی جناب آقای سِر علی منصوریان که با همه ی خریدای اول فصلش مشکل دار شد ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر