فهرست
كاسانو: آن‌قدر احمق نيستم كه به چين بروم
كاسانو: آن‌قدر احمق نيستم كه به چين بروم

كاسانو: آن‌قدر احمق نيستم كه به چين بروم

آي‌اسپورت- آنتونیو کاسانوی 35ساله که از تابستان سال گذشته بعد از فسخ قراردادش با هلاس ورونا بیکار بوده، می‌گوید دوست دارد یک بار دیگر به زمین مسابقه برگردد اما چين را دوست ندارد. مهاجم سابق تیم‌ملی ایتالیا در گفتگو با نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا تأکید کرد که تنها در تیمی بازی می‌کند که از سوی سرمربی و رئیس آن اعتماد و حمایت کامل دریافت کند و پول دلیل و انگیزه او برای بازگشت به دنیای فوتبال نیست.

کاسانو گفت: « من بابت اشتباهاتی که در دوران بازیگری‌ام مرتکب‌شان شدم تاوان داده‌ام و همین‌گونه هم باید باشد. من می‌خواهم بدانم که آیا هنوز می‌توانم بازیکن مؤثری باشم یا نه. برای این کار اما لازم است در تیمی بازی کنم که رئیس و سرمربی‌اش به من صددرصد اعتماد داشته باشند؛ وگرنه ترجیح می‌دهم که بدون تیم بمانم اما اگر تیمی پیدا کنم برای بازی کردن آماده خواهم بود و به عنوان بازیکن آزاد به آن ملحق خواهم شد. فکر می‌کنم تا الان به اندازه کافی پول درآورده باشم.» مهاجم سابق رم و رئال‌مادرید، شایعه رفتنش به سوپرلیگ چین را تکذیب و اعلام کرد هر بازیکنی به چین برود، فقط دنبال پول است اما او جزو این دسته از بازیکنان نیست. او گفت: «به چین بروم؟ احمق نيستم. به نظر من هر کسی آزاد است هر کاری که می‌خواهد انجام دهد. با این حال هر کسی به چین می‌رود، باید اعتراف کند که این کار را به خاطر پول انجام می‌دهد. من حتی نام تیمی که (در چین) می‌خواست با من قرارداد ببندد، به یاد نمی‌‌آورم.»

چگونه بعد از یک سال دوری از میادین می‌خواهد به زمین بازی برگردد؟ « من هر روز تمرین می‌کنم و رژیمی که مربی سابقم به من داده را حفظ کرده‌ام. همچنین هفته‌ای سه مرتبه تنیس بازی می‌کنم، البته آنجا همیشه می‌بازم چون من برای فوتبال بازی کردن زاده شده‌ام.»

۲    
آی اسپورت
2018-02-04 14:51:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر