فهرست
آرایش متفاوت ویلموتس؛ باز هم دو مهاجم
آرایش متفاوت ویلموتس؛ باز هم دو مهاجم

آرایش متفاوت ویلموتس؛ باز هم دو مهاجم

آی اسپورت – ویلموتس بعد از چهار ماه حضور در ایران، هنوز برای شناخت تیم ملی نیاز به زمان بیشتری دارد. ایران در سه مسابقه‌ای که در دوره ویلموتس برگزار کرده، با دو آرایش متفاوت بازی کرده است. ویلموتس در اولین مسابقه‌ای که روی نیمکت تیم ملی نشست، آرایش تیم را تغییر داده بود. ایران که در اواخر دوره کی‌روش ۳-۳-۴بازی می‌کرد با حضور ویلموتس با آرایش ۱-۳-۲-۴ مقابل سوریه و کره‌جنوبی قرار گرفت. بیرانوند در هر دو مسابقه شماره یک ویلموتس بود. رضاییان و محمدی در دو سمت خط دفاع قرار گرفتند. در مرکز دفاع هم زوج پورعلی‌گنجی از بین کنعانی‌زادگان و مجید حسینی انتخاب می‌شد.

امید ابراهیمی و حاج‌صفی دو هافبک میانی تیم ویلموتس بودند. به جز ترابی و امیری که جایگزین هم دیگر می‌شدند، سه بازیکن دیگر تهاجمی تیم ملی هم ثابت بودند. در غیاب سردار آزمونِ مصدوم، کریم انصاری‌فرد در خط حمله قرار می‌گرفت و جهانبخش و طارمی هم عقب‌تر از کریم حضور داشتند.

اما برای اردوی جدید و آغاز مرحله مقدماتی جام جهانی دوباره ویلموتس آرایش تیم ملی را تغییر داد. در این بازی ملی‌پوش‌ها برای مقابله با دفاع پرتعداد حریف، با دو مهاجم مقابل این تیم قرار گرفتند. با بهبود مصدومیت سردار آزمون، این بازیکن هم برای اولین بار در ترکیب تیم ویلموتس قرار گرفت و زوج انصاری‌فرد را تشکیل داد. همچنین مهدی طارمیِ مصدوم هم از ترکیب خارج شد. استراتژی‌ ویلموتس هم جواب داد و ایران با نمایشی منطقی و تهاجمی از سد ساده‌ترین حریف گروه گذشت.

 

90tv 

     
آی اسپورت
2019-09-11 13:33:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر