فهرست
دکه آنلاین: چاق های مهربان
دکه آنلاین: چاق های مهربان

دکه آنلاین: چاق های مهربان

آی اسپورت – پیروزی تپل تیتر یک خبر ورزشی درباره برتری پر گل پرسپولیس مقابل تراکتورسازی است. این روزنامه نوشته تهدید تاج مبنی بر عدم دعوت از بازیکنان پرسپولیس به تیم ملی را نباید جدی گرفت. وظیفه مهار ژاوی در بازی با السد هم به عهده امید نورافکن گذاشته شده است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 18 بهمن

روزنامه گل تیتر یکش را به دعوای محسن بنگر و امیر قلعه نویی در رختکن تراکتور اختصاص داده و از قول بنگر نوشته که از فوتبال خداحافظی می کند تا دیگر فحش نشنود. فرشاد پیوس به برانکو پیشنهاد داده تا در دربی از صادق محرمی در پست هافبک دفاعی استفاده کند. احتمال حضور سجاد شهباززاده در سایپا هم دیگر تیتر این روزنامه است.

روزنامه گل
روزنامه گل 18 بهمن

چاق های قهرمان تیتر یک پیروزی درباره بازی دیروز است که کنایه به کی روش در آن دیده می شود. این روزنامه نوشته که طارمی سریعترین گل لیگ برتر را زد و از قول عابدینی هم نوشته که کی روش باز هم اینگونه به پرسپولیس شوک بدهد. ترس ژاوی از هجوم هواداران به فرودگاه هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

روزنامه پیروزی
پیروزی 18 بهمن

چاق ها مهربان نبودند تیتر اصلی همشهری ورزشی است. این روزنامه نوشته سه گل پرسپولیس توسط سه بازیکنی به ثمر رسید که کی روش به خاطر 3 کیلو اضافه وزن دعوتشان نمی کند.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 18 بهمن

۱    
آی اسپورت
2017-02-06 08:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر