فهرست
رضایت سرمربی ردینگ از توانایی های سعید
رضایت سرمربی ردینگ از توانایی های سعید

رضایت سرمربی ردینگ از توانایی های سعید

آی اسپورت – سعید عزت‌اللهی شنبه شب برای اولین بار با پیراهن ردینگ در رقابت های چمپیونشیپ انگلیس به میدان رفت. عزت‌اللهی در بازی هفته نهم چمپیونشیپ انگلیس ۶۸ دقیقه در ترکیب تیم ردینگ حضور داشت و سپس تعویض شد. تیم ردینگ در این بازی ۳ بر صفر پیروز شد و به رده بیستم جدول ۲۴ تیمی چمپیونشیپ انگلیس صعود کرد. نمایش او در این بازی رضایت پل کلمنت سرمربی ردینگ را به همراه داشت. او در گفتگو با سایت رسمی باشگاه حرف‌های جالبی درباره عزت‌اللهی زده است که می‌خوانید:

  • سعید عزت‌اللهی واقعا خوب عمل می‌کند و نشان داد که بازیکن خوبی است. او در جام جهانی بازی کرده و می‌تواند به خوبی بازیخوانی کند. با آگاهی خوب خود در چندین صحنه بازی موثر عمل کرد و با توپ آرامش دارد.
  • سعید عزت‌اللهی خیلی زیاد با ما در تمرین‌های گروهی شرکت نکرد و او هنوز نیاز به کار بدنی دارد. در نیمه‌دوم بازی با هال‌سیتی کمی خسته شد، اما این یک پرسش بزرگ بود که او وارد بازی روز شنبه گذشته بود. سعید عزت‌اللهی کارش را خیلی خوب انجام داد. از بازی‌اش راضی هستم و نقش خود را در پیروزی خوب ردینگ بازی کرد.
    سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی در بازی هفته نهم چمپیونشیپ انگلیس ۶۸ دقیقه در ترکیب تیم ردینگ حضور داشت و سپس تعویض شد. تیم ردینگ در این بازی ۳ بر صفر پیروز شد و به رده بیستم جدول ۲۴ تیمی چمپیونشیپ انگلیس صعود کرد.
۱    
آی اسپورت
2018-09-25 00:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر