فهرست
مصدومیت دیاز؛ رئال بدون مهاجم در دربی؟
مصدومیت دیاز؛ رئال بدون مهاجم در دربی؟

مصدومیت دیاز؛ رئال بدون مهاجم در دربی؟

آی اسپورت - یکشنبه پیش رو رئال مادرید در وندا متروپولیتانو میهمان اتلتیکو در دربی حساس شهر مادرید است. یک بازی حیاتی و تعیین کننده به خصوص برای رئال که به پیروزی در آن نیاز مبرم دارد اما سه روز مانده به این بازی، ماریانو دیاز مصدوم شد.

امروز تیم پزشکی رئال با انتشار بیانیه ای مصدومیت عضلانی این بازیکن از ناحیه پای چپ را تایید کرد و او قطعا دربی را از دست خواهد داد. ماریانو در روزهایی که کریم بنزما نیز مصدوم است، توانسته بود برابر وایادولید و سوسیداد از ابتدا به میدان برود؛ هرچند در هر دو بازی نیمه دوم تعویض شد.

ماریانو تک مهاجم نوک در دسترس رئال بود و به نظر می رسد زین الدین زیدان باید از هوگو دورو در برابر اتلتیکو استفاده کند. کریم بنزما که هنوز امیدواری هایی برای رسیدن او به دربی وجود دارد، امروز به صورت انفرادی تمرین کرد تا شرایطش همچنان در هاله ای از ابهام باشد.

زیدان در بازی رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان مقابل آتالانتا، ایسکو را به عنوان 9 کاذب در ترکیب قرار داد و او نمایش خوبی هم داشت. در صورتی که بنزما هم نتواند خود را به دربی برساند، زیدان ممکن است برابر اتلتیکو نیز از همان ایده استفاده کند. رودریگو گوئس نیز دیگر گزینه ای است که شاید سرمربی فرانسوی او را برای مهاجم نوک در نظر داشته باشد.

     
آی اسپورت
2021-03-04 21:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر