فهرست
یک سال بعد؛ اولین ۹۰ دقیقه بدون گل بارسا
یک سال بعد؛ اولین ۹۰ دقیقه بدون گل بارسا

یک سال بعد؛ اولین ۹۰ دقیقه بدون گل بارسا

آی اسپورت - در بازی حساس هفته بیست و سوم لالیگا شب گذشته بارسلونا در سن مامس مهمان اتلتیک بیلبائو بود و در شب درخشان مارک آندره تراشتگن به یک تساوی بدون گل برابر حریف باسکی بسنده کرد تا اختلاف با رئال مادرید در رده دوم به ۶ امتیاز کاهش یابد. این تساوی ۰-۰ نخستین ناکامی بارسلونا در گلزنی در رقابت های لالیگا بعد از یک سال بود. بارسا آخرین بار در هفته بیست و سوم فصل ۲۰۱۷ در روز ۱۱ فوریه ۲۰۱۸ و در جریان تساوی بدون گل مقابل ختافه از گلزنی بازمانده بود. پس از آن مسابقه بلوگرانا در ۱۵ بازی پایانی آن فصل و ۲۲ بازی ابتدایی فصل ۲۰۱۸ گلزنی کرده بود تا این که روز ۱۰ فوریه ۲۰۱۹ و بازی مقابل اتلتیک بیلبائو از راه رسید.

بیلبائوی گاریتانو بعد از ۳۷ مسابقه ترمز بارسلونا را کشید تا لالیگا اتفاق عجیبی را تجربه کند. در حقیقت به گل نرسیدن بارسا در یک مسابقه اتفاقی است که به ندرت رخ می‌دهد. قبل از بازی مورد اشاره مقابل ختافه در فوریه ۲۰۱۸، آخرین ناکامی بارسا در گلزنی به ۱۹ نوامبر ۲۰۱۶ و تساوی بدون گل مقابل مالاگا باز می‌گشت.

بعد از شکست ۲-۰ مقابل سویا در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل‌ری، این دومین باری بود که بارسا در همه رقابت های فصل ۲۰۱۸ در گلزنی ناکام می‌ماند. البته پیش بینی بازگشت بارسا به روند گلزنی در بازی خانگی هفته بعد مقابل رئال وایادولید کار دشواری نیست.

     
آی اسپورت
2019-02-11 16:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر