فهرست
عملیات سخت استقلال برای تمدید با پاتوسی
عملیات سخت استقلال برای تمدید با پاتوسی

عملیات سخت استقلال برای تمدید با پاتوسی

آی اسپورت - آیاندا پاتوسی در ابتدای نیم فصل دوم در ازای دریافت ۵۰ هزار دلار پول با استقلال قرارداد امضا کرد هر چند که این باشگاه ۷۰ هزار دلار بابت رضایتنامه به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی پرداخت کرد. قرارداد پاتوسی با استقلال در نیم‌فصل به صورت قرضی بسته شد و برای اینکه این قرارداد برای فصل بعد حالت قطعی به خود بگیرد باشگاه استقلال باید ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه کیپ تاون پرداخت کند و البته دویست هزار دلار هم پول به خود این بازیکن بدهد.

استقلالی ها برای اینکه بتوانند پاتوسی را به صورت دائم در اختیار داشته باشند باید هرچه زودتر ۳۰۰ هزار دلار برای رضایت نامه پاتوسی به این باشگاه آفریقای جنوبی پرداخت کنند اما در روزهایی که مدیران باشگاه در حال توافق با وینفرد شفر سرمربی سابق خود هستند تا بتوانند قرارداد او را فسخ کند تامین این مبلغ به هیچ عنوان کار ساده ای نمی تواند باشد.

البته پاتوسی بهترین بازیکن نیم فصل دوم استقلال بوده که تمدید قرارداد با او خواسته عمومی هواداران این باشگاه است و برای اینکه اتفاقی که فصل گذشته برای مام تیام افتاد برای این بازیکن رخ ندهد مدیران باشگاه باید هرچه زودتر مبلغ رضایتنامه این بازیکن را تامین کنند.

۳ ۷  
آی اسپورت
2019-05-15 18:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
یاحسین(ع)
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۲۱
اینم بازیکن تحفه ای نبوده..۱۰۰تاسانترمیکنه تایکیش خوب دربیاد.اکثربازیها تومیدون گمه
۳
عباس
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۸:۴۷
از همونجایی که تا حالا پول آوردن چند میلیون دلار امسال خرج بازیکن خارجی کردن بازم پول میرسه برای فصل بعد پاتوسی. عمونی که قول داده یک میلیون و دویست هزار دلار سال بعد شفرو برای کار نکرده بپردازه، پول رضایتنامه و قرارداد پاتوسی رو هم میده شک نکنید. اینا به کر وصلن اصلا معلوم نیست پول 30 تا بازیکن رو از کجا آوردن امسال. قرارداد پاتوسی هم خیلی خیلی بیشتر از ایناس مارو خر فرض نکنید
محسن
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۵
کسی شما را خر فرض نکرده،شما فابریک،خر هستید.یکی از راههای تامین پول بازیکنان،پول دزدی و اختلاس است!!!! با اینکه میدانید و میدانستید،خودتان را به خرییت زدید و میزنید.از امیرکبیر دزد چه خبر؟یه کم فکر کن ببین پایه و اساس این تیم شما با پول دزدی بوده یا نه.
۲
تاج
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۲۴
از همونجایی که پول تمدید قرارداد تیام و جپاروف رو آوردیم !!
۱
تاج
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۲۴
از همونجایی که پول تمدید قرارداد تیام و جپاروف رو آوردیم !!
...
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۹:۱۵
عملیات سخت؟ دو قسط نجومی رو پرداخت کردن مونده یه قسط. کیسه هیچ وقت مشکل مالی نداشته
۳
تاج
پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۲۱
امیدوارم عمو مسعودشون پاتوسی رو هم مثل تیام و جپاروف فراری نده، چون خوب از آب در اومده !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر