فهرست
اتفاق روز: پله از تیم ملی ایتالیا اخراج شد
اتفاق روز: پله از تیم ملی ایتالیا اخراج شد

اتفاق روز: پله از تیم ملی ایتالیا اخراج شد

آس اسپورت   این اتفاق در بازی دیشب برابر اسپانیا رخ داد. او بعد از تعویض با ایموبیله مستقیما به تونل رفت و از دست دادن با سرمربی تیم خودداری کرد. ونتورا بعد از بازی خیلی نگران نبود:"این اتفاقات پیش می آیند. فکر می کنم پله بیشتر از خودش و عملکردی که داشت عصبانی بود تا چیز دیگری." اما امروز صبح فدراسیون فوتبال ایتالیا بیانه ای صادر کرد که خبر از اخراج پله از تیم ملی داشت.

" با توافقِ جیامپرو ونتورا و فدراسیون فوتبال، این تصمیم گرفته شد که پله برای بازی مقدونیه به خاطر رفتار غیر قابل قبولش از تیم خارج شود. برای عضویت در تیم ملی باید رفتاری در شان این تیم داشت و ارزش های پوشیدن پیراهن آبی را درک کرد، و این با احترام به مربیان، بازیکنان و هواداران آغاز می شود. "

پله هم در اینستاگرام خود عذرخواهی کرد:" کار احمقانه ای کردم. برابر ونتورا و هم تیمی هایم رفتار غیر قابل قبولی داشتم، کسانی که همیشه ارزش هایشان را در این گروه بی نظیر نشان داده اند. هر اشتباهی تبعات خودش را دارد و من کاملا مسئولیت اتفاقی که افتاده را به عهده می گیرم. وظیفه ام است که عذرخواهی کنم."

بوفون هم از این بابت نگران نیست و آماده است این اتفاق را فراموش کند:" او آدم خوبیست و مطمئنم به اشتباه خودش پی خواهد برد. اگر برای رفتارش عذرخواهی کند، همه با خوشحالی او را قبول خواهیم کرد. این اتفاقات اشتباه هستند اما در کوران بازی های حساس پیش می آیند."

۲    
آی اسپورت
2016-10-07 16:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر