فهرست
اعتراف آزمون: همه چیز شایعه بود؟
اعتراف آزمون: همه چیز شایعه بود؟

اعتراف آزمون: همه چیز شایعه بود؟

آی اسپورت - سه گل آزمون به آژاکس، اتلتیکو و بایرن، باعث شد شایعات زیادی درباره حضور او در باشگاه های بزرگ اروپایی مطرح شود. از لیورپول که گفته می شده قصد دارد او را جانشین سادیو مانه کند، تا آژاکس و آیندهوون و تیم های بزرگی که در لیگ هلند به او لینک شده بودند. لاتزیو ایتالیا و جانشینی کیتا، آخرین شایعه ای بود که درباره آزمون مطرح شد.

سردار آزمون یک روز بعد از قرارداد با روبین کازان، اعتراف کرد همه این پیشنهادات «شایعه» بوده و در این یک سال، از هیچ تیم بزرگی پیشنهاد دریافت نکرده است. واقعیتی که شاید، برای مهاجم روستوف که آمار فوق العاده ای در لیگ روسیه نداشته عجیب هم نباشد: «پی اس وی آیندهوون و لیورپول؟ من هیچ پیشنهادی دریافت نکردم. اگر در آینده پیشنهادی دریافت کنم آن ها را مورد بررسی قرار خواهم داد.»

واقعیت درباره آزمون، شاید با جایگاه فعلی او در روبین کازان فاصله زیادی نداشته باشد اما بالا بردن سطح توقعات از او، فقط به آینده مهاجم تیم ملی ضربه می زند. افرادی که بخاطر یک گل او به تیم های بزرگ، سطح انتظارات را تا بزرگترین باشگاه های دنیا بالا می برند و زندگی برای او در کازان و تیمی که یک بار دیگر به او اعتماد کرده را سخت می کنند.

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-07-15 19:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
آسایشگاه سالمندان استقلال
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۳
آزمون یه بازیکن معمولی هستش و مطمئن باشید هیچوقت تیمای درجه یک و دو اروپا هم نمیخوانش
۹
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر