فهرست
افتخاری و تصمیم سخت و درست: استعفا
افتخاری و تصمیم سخت و درست: استعفا

افتخاری و تصمیم سخت و درست: استعفا

آی‌اسپورت- «امروز سخت‌ترین تصمیم دوران مدیریتی‌ام را گرفته و علی‌رغم میل باطنی با استعفای آقای منصوریان موافقت نمودم. آقای منصوریان زحمات زیادی برای تیم استقلال کشید و... ایشان فرزند استقلال و در خانواده استقلال باقی خواهد ماند.» آنچه خواندید تازه‌ترین اظهار نظر رضا افتخاری مدیرعامل استقلال تهران پس از استعفای علیرضا منصوریان است. مصاحبه‌ای که بیانگر خیلی چیزهاست. در مورد اتفاقات اخیر و ناکامی‌های متوالی استقلال تهران به صراحت می‌توان گفت: اگر تقصیرات رضا افتخاری بیشتر از علیرضا منصوریان نباشد، کمتر از این مربی هم نیست.

سوء ‌مدیریت در باشگاه استقلال تهران بیداد می‌کند و جناب افتخاری از تصمیم سخت خود سخن می‌گوید. پرسش اینجاست؛ مگر علیرضا منصوریان را رضا افتخاری برکنار کرد که آن را سخت‌ترین تصمیم دوران مدیریتی خود می‌خواند؟! علیرضا منصوریان پس از ناکامی‌های متوالی و توقف در خانه چاره‌ای جز استعفا نداشت و خودش تصمیم به کناره‌گیری گرفت. تصمیمی که ارتباط چندانی به مدیریت رضا افتخاری نداشت. سؤال دیگر ما این است که آقای افتخاری! استعفا و کناره‌گیری را برای چه زمانی گذاشته‌اند؟

این نتایج و مشکلات عدیده استقلال تهران نشان می‌دهد که شما هم باید استعفا بدهید و بروید. این کار و تصمیم می‌تواند سخت و البته درست باشد که البته شهامت بسیاری می‌خواهد. اتفاقات اخیر استقلال تهران نشان داد که این باشگاه از سوء‌ مدیریت رنج می‌برد. متأسفانه اراده‌ای هم از سوی هیئت مدیره یا وزارت ورزش و جوانان برای کنار گذاشتن مدیرعامل استقلال دیده نمی‌شود و شجاعانه‌ترین تصمیم می‌تواند استعفای خود رضا افتخاری باشد. مردی که ظاهراً کسی نمی‌تواند او را برکنار کند یا قدرتش را ندارد و چشم امید همه استقلالی‌ها به خود افتخاری است.

نقش افتخاری در نتایج اخیر استقلال تهران یا حداقل حمایت بی‌دلیل و اضافی از علیرضا منصوریان چقدر است؟ اگر افتخاری مقصر است که باید عزل شود و اگر هم عزمی برای این اقدام وجود ندارد، چه اشکالی دارد خودش به تقلید از مدیران خارجی استعفا بدهد؟ باور کنید استعفا دادن و کناره‌گیری همیشه هم بد نیست. قرار هم نیست فقط علیرضا منصوریان کنار برود و همه چیز در استقلال گل و بلبل شود. تیم بزرگ، مدیر بزرگ می‌خواهد و افتخاری در همین مدت حضور در استقلال ثابت کرده توانایی اداره این باشگاه پرطرفدار را ندارد اما...

در پایان امیدواریم رضا افتخاری به خاطر هواداران پرشمار استقلال، تصمیم سخت و درست‌تری گرفته و از مدیریت این باشگاه رسماً کناره‌گیری کند. البته فقط امیدواریم!

خبرورزشی

 
۱۴ ۷  
آی اسپورت
2017-09-23 23:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
پرسپولیس قهرمان
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۴۷
وزیر بی لیاقت و بی اختیار ورزش یا استعفا بدهد . یا افتخاری و هیئت مدیره بی لیاقت تر از خود را برکنار کند . اقایان بعد از شش ماه جناب قریب رایه عنوان عضو هیئت مدیره انتخاب کرده اند و تازه فهمیده اند ایشان دو شغله است . همین موضوع سندی بر بی لیاقتی و عدم اشراف وزیر و مشاورانش کافی نیست ؟
علی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۴:۱۰
به نظر من مشکل اصلی از وزارت ورزش هست نه به خاطر رنگی بودن وزیر...
سلطانی فر خیلی سریع مرعوب فضای مجازی میشه..
یا مثلا در مورد استخدام فاتح تریم! کدام وزیر ورزش عاقل اجازه میده در لیگ ایران به یک مربی سالی 10 تا 15 میلیارد پرداخته بشه؟ بر فرض که این مربی استقلال رو قهرمان ایران هم بکنه
این پول ها باید خرج زیر ساخت ها بشه و زمین های با کیفیت داشته باشیم
۱
امید از تفت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۰
توماس توخل مربی سابق دورتموند، رالف رانگنیک و . . . یعنی اینهمه مربی خوب و عالی چرا رفتند دنبال 4تا مربی که دلالها معرفی کردند!!؟
۲
امید از تفت
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۶:۱۵
باید حداقل کارنامه 100 مربی بررسی بشه و اونی که به فلسفه و اهداف باشگاه میخوره دنبالش برن نه اونی که دلالها میگن
۱
ابیدل
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
وزیر وقت این کار ها رو نداره وزیر باید بره دنبال پرونده ژوزه و محرومیت طارمی و بر طرف کردن محرومیت نو رالهی و عالیشاه
ابیدل
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۵۴
وزیر وقت این کار ها رو نداره وزیر باید بره دنبال پرونده ژوزه و محرومیت طارمی و بر طرف کردن محرومیت نو رالهی و عالیشاه
مهدی
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۵۳
این خبرکه از سایت خبر ورزشی هس کمال بی انصافیه من پرسپولیسی ام ولی اونقدراهم کارش بد نبود هرچی خاست تو نقل و انتقالات خرید باوجود باندی ک فتل واسه برگشت را ه انداخته .بنده خدا پشت مربیش بود اگه منصوریان موفق میشد همه میگفتن دمش گرم ک پشتش موند بعدشم استقلال چوب هیجان و خودشیفتگی منصوریانو خورد کسی ک کل کل با پرسپولیسیا براش ازهمه چی مهمتر بود.از اول تا اخر فقط قصدش محبوب شدن بین هوادارا با تخریب چهره رقیب بود.منصوریان جنبه مربی گری تو استقلاالو نداشت بیش از حد جوگیر شده بود.بعضی ازطرفدارا بردن تو فصل نقل و انتقالات رو ب بقیه چیزا ترجیه میدن افتخاری هم واقعا برد این فتل مگه چیکارمیکرد باحمایت روزنامه ش رونامه استقلال جوان از ی خرید عادی بمب میساخت وگرنه هیچ کارمفیدی نکرد
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر