فهرست
2 باتجربه منصوریان در 11تا/ رحمتی روی نیمکت
2 باتجربه منصوریان در 11تا/ رحمتی روی نیمکت

2 باتجربه منصوریان در 11تا/ رحمتی روی نیمکت

آی اسپورت – امروز علیرضا منصوریان در نشست خبری خود درباره ترکیب استقلال در بازی فردا مقابل نفت گفت از یک تیم جوان و 2 بازیکن باتجربه استفاده خواهد کرد. مرور ترکیب استقلال در بازی‌‎های قبلی و البته بررسی دوباره اتفاقات روزهای اخیر می‌‎تواند در شناختن دو بازیکن باتجربه فردای استقلال به ما کمک کند.

بی شک یکی از دو باتجربه فردای استقلال امید ابراهیمی خواهد بود. او با اینکه امسال در فرم خوبی قرار ندارد اما هنوز هم یکی از ستون‌های اصلی تیم منصوریان است. اما تشخیص نام دومین بازیکن باتجربه‌ای که فردا در ترکیب استقلال قرار خواهد گرفت کمی سخت است. باتجربه‌های فعلی استقلال، مهدی رحمتی، خسرو حیدری و وریا غفوری هستند. به دلیل مصدومیت هرایر مگویان، از بین حیدری و غفوری یک نفر مدافع راست آبی‌ها خواهد بود. با توجه به اینکه غفوری به تازگی از بند مصدومیت رها شده، باید حیدری را مدافع راست آبی‌ها دانست و به این ترتیب دیگر باتجربه‌های استقلال فردا بازی را از روی نیمکت شروع خواهند کرد و این به معنای آن است که فردا سیدحسین حسینی دروازه‌بان اصلی استقلال خواهد بود و رحمتی برای اولین بار در طول سال‌های اخیر، در دو بازی پیاپی نیمکت‌نشین خواهد بود.

  ۱  
آی اسپورت
2017-01-11 15:53:00
نظر دهید

۱ نظر
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۴۹
تركيب عالي خواهد بود ... مطمئنا نتيجه هم خواهد داد ... آقاي منصوريان راه خوشبختي تو همين است ... اسكلت اصلي جوانان به علاوه دو سه بازيكن باتجربه !!!! يه خورده دير متوجه شدي ...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر