فهرست
کنفرانس پیکان-تراکتور: رعایت عدالت؟
کنفرانس پیکان-تراکتور: رعایت عدالت؟

کنفرانس پیکان-تراکتور: رعایت عدالت؟

آی‌اسپورت- پیکان در تهران با نتیجه 2-1 تراکتورسازی را برد و به صدر جدول رده بندی رسید. نشست خبری مربیان دو تیم در پایان بازی را می‌خوانید:

مجید جلالی، سرمربی پیکان: بچه‌ها در واقع امروز با قدرت اراده خود موفق به کسب پیروزی شدند و باید بگویم تیم خوب تراکتورسازی با جوانان خوبش تیم فوق‌العاده‌ای است و یحیی گل‌محمدی تیم قابل احترامی دارد. امیدوارم تیم ما ظرفیت این بردهای پیاپی را داشته باشد و بتوانیم به روند خوب مان ادامه دهیم. امیدوارم بتوانیم از وقفه‌های مداوم لیگ جان سالم به در ببریم و از شرایط ایده‌آلی که پیدا کردیم، دور نشویم. من به آینده تیم پیکان امیدوارم و روزهای خیلی بهتری در انتظار ماست. ما صدرنشین لیگ هستیم ولی الان هفته دهم است و ما دو برابر این بازی‌هایی که انجام داده‌ایم، باید بازی کنیم. بنابراین اصلا دلخوش به این صدرنشینی نیستیم و تنها به ارتقاء کیفیت تیم‌مان فکر می‌کنیم. تک تک بازیکنان باید پیشرفت کنند و نگاه‌شان رو به آینده باشد.

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتور: بازی را نباید می‌باختیم، با فوتبالی که بازی کردیم به اعتقادم 3 امتیاز حق بچه‌های ما بود، حق که می‌گویم به این دلیل است که بازی خوبی را ارائه کردند و می‌توانستیم بازی را ببریم و 3 امتیاز بازی را بگیریم. بچه‌های ما امروز خیلی تلاش کردند اگرچه موقعیت‌هایی را هم خراب کردند. خیلی دیر به ما اعلام شد که نمی‌توانیم از مهدی کیانی استفاده کنیم و روی این موضوع حساب باز کرده بودیم و باید این دو ماه محرومیت او را هم با جایگزینی بازیکن پشت سر بگذاریم و کار تراکتور سخت‌تر شده است، ما همین طوری بازیکن کم داشتیم و با این اتفاق یک بازیکن موثر دیگرمان را نداریم.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-10-19 20:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
خسته
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۷
حالا بماند که کلا از تراکتور خوشم نمیاد، اما این محرومیت هم نامردی بود.
یه طرف دلالا دارن میلیاردی میبرن، اون یکی طرف داورا بازی ها رو خرید و فروش می کنند و هزار و یک فساد دیگه توی این فوتبال فدراسیون و کمیته انضباطی ککش هم نمیگزه، اون موقع سر مساله ای که خود دو بازیکن دارن میگن عمدی و نزاع نبوده طرف رو دو ماه محروم کردند.
مسخره است...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر