فهرست
از داور ناراحت نیستم، از تیم ناراحتم!
از داور ناراحت نیستم، از تیم ناراحتم!

از داور ناراحت نیستم، از تیم ناراحتم!

1. من خیلی پرسپولیسی هستم. یک لنگی تمام عیار.

2. با همه این حرفها دوست ندارم حذف پرسپولیس را از نیمه نهایی و حسرت فینال آسیا را به داور و اشتباه مسلمش در بازی و حتی آن گل آفساید بازی اول ربط بدهم.

3. من سرخ دو آتشه دنبال اشتباهات تیمم وسط زمین هستم نه اشتباهات « عمدی و سهوی داور ». بالا بروید پایین بیایید نمی توانم بپذیرم داور از عمد به نفع الهلال سوت زده باشد.

4. من بیشتر از همه از دست طارمی و وکیلش و از اینهمه بی خیالی و دنیا به کتف چپ بودنش ناراحت هستم. از اینکه در جواب وکیلش خوش خیالانه می نویسد فوقش یک سال محروم می شوم. چیزی نیست.

5. از بی هویتی محسن مسلمان ناراحتم که وسط زمین دیشب فقط راه رفت و وقت تعویض قیافه گرفت. مسلمانی که یک روز خوب است و یک روز خیلی بد. و اتفاقن در بزرگترین بازی های زندگی اش خیلی بد. آنجا که اتفاقن باید بزرگی کند، بدترین می شود و محو در بازی و گنگ و الکن.

6. از شجاع ناراحتم که مبتدیانه دفاع می‌کند؛ هول و بی دقت. از شجاعی که وظیفه اش را نمی داند یا بلد نیست و یا دلایلی دیگر که من سر درنمی آورم.

7. از ربیع خواه که اینهمه بد به توپ ضربه می زند و لرزش و ناتوانی از ساقهایش کاملن معلوم است.

8. از کامیابی نیا که با آن جنگجوی همیشگی زمین تا آسمان فرق کرده. ترسو و ذلیلانه بازی می‌کند و حد جنگندگی‌اش شده آن تکل خطای روی ساق بازیکن الاهلی در بازی برگشت. کو آن توپ قاپی و تنه به تنه حریف ایستادن و نیفتادن و کم نیاوردند؟

9. از محرمی جوان که یک باره خاموش شده و جسارت و دقت و تمرکزش را از دست داده.

10. همه اینها به کنار. از برانکو بیشتر از همه ناراحتم. کسی که حاضر نیست بد بودن اینها را ببیند و یا می بیند و دیر می جنبد و دیرتر واکنش نشان می دهد. یا اساسن توان تغییر ندارد. این تیم پرسپولیس تا اینجا هم رسیده همه هنر برانکو بوده و بس، اما مربی شطرنج باز ما گاهی هم باید راه درست قمار کردن را بلد باشد. دل به دریا بزند، ریسک کند. از اول و یا اول نیمه دوم رسن را جای مسلمان بیاورد. نورالهی را زودتر بازی بدهد. از نیمکت نشینی شجاع نهراسد. به نعمتی در جای درست اعتماد کند. تعویض های دقیقه 80 و 90 چه به درد ما می خورد؟ کدام زخم ما را مرهم می گذارد؟ کدام زخم ما را مرهم گذاشته؟

۳۰۹ ۶۰  
آی اسپورت
2017-10-18 18:43:00
نظر دهید

۶۰ نظر
علی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
شما اصحاب رسانه ذره ای شرافت ندارید ولی مدعی هستید که در این عرصه مقدس هم قلم می زنید!
پرسپولیس بدون طارمی به تیم قدرتمند الهلال دو گل زد و اگر داوری درست بود حداقل صاحب برد می شد و نبود طارمی در بازی رفت هم نباید پرسپولیس را دچار چنین مشکلی می کرد..
اما شما قلم به مزدها به سادگی از نقش خیانت بار برنامه نود آن هم شب قبل از مهمترین بازی فصل پرسپولیس عامدانه عبور می کنید
بابک پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۱
تورو خدا از این فرهنگ همه چیز را گردن دشمن!! دشمن!!!انداختن دست بردارید
چون برنامه نود یک برنامه انتقادی شب بازی گزاشته تیم باخته؟؟؟؟یعنی تیم ما انقدر باید غیر حرفه ای و ضعیف باشه که با یک برنامه تلویزیونی بره 4 گل بخوره؟
وقتی ربیع خواه وسط زمین تمام توپ ها را پاس رو به عقب یا به نفر بقل دستی میده سرعت تیم ما میاد پایین و به همون اندازه سرعت تیم حریف بالا میره
وقتی برانکو اصرار داره فقط یک پلن در تمام بازی ها داشته باشه و آنالیز حریف این پلن را بسته مقصر نبودنه طارمی هست؟
وقتی برانکو دقیقه 80 به بعد تعویض میکنه مقصر قلم به مزد ها هستند؟
وقتی طارمی پول رضایت نامه را بالا میکشه وقتی مدیر تیم جعل تاریخ میکنه وقتی ترکاشوند شب بازی مهم و حیاتی با بازیکن ها به جشن تولد پسرش میره همه تقصیر قلم به مزد هاست؟
فرهاد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۷
الهلال 4-0 برده بود و اگر میخواست و لازم بود 10 تا گل بهتون در بازی برگشت میزد با طارمی 4-0 شدید یادتان رفته
بی نام
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
با عرض معذرت به دلیل توهین به نام و هوادارای پرسپولیس توسط یک نویسنده باید بگم گوه نخور خانم طلوعی. نام زیبای پرسپولیس رو به دهن کثیفت نیار.
فرد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
آقای شهروز میدونی توهین به واژه مقدس مادر یعنی چی ؟ واقعا واست متاسفم.
ادبم خوب چیزیه
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۵
یعنی تو این نشریه کسی نیست یکم رو این پیامها نظارت داشته باشه که این همه توهین و بی ادبی رو لااقل تایید نکنه متاسفم واقعن
بی نام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۳۶
شهروز پست تر از تو وجود نداره که اگه پیدات میکردم حالیت میکردم به خانواده کسی توهین نکنی.این سایت انقدر بی صاحبه که از نویسنده به هوادارا پرسپولیس توهین میکنه و واژه لنگ به کار میبره و آب از آب تکون نمیخوره بعد یکی هم مثله تو هم که به خانواده بقیه توهین میکنه هم چاپ میشه. حرف زشت منم به دلیل توهین به تیم محبوبم بوده
majid22
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۲
ایشالا مادرت به عزات بشینه شهروز که به مادر بقیه توهین نکنی
موراتا
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۱
جناب بی نام کثیف نوشته ی شماست اگر یکم با دقت میخوندی منظور خانم طلوعی رو میفهمیدی ضمنا جناب شهروز خان خجالت هم بدچیزی نیستا اینکه طرف بی ادبی میکنه دلیل نمیشه شما توهین ناموسی کنی
بی نام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۴
شهروز تو پست ترین ادمی هستی که دیدم فقط حیف دستم بهت نمیرسه وگرنه بهت حالی میکردم .امیدوارم این سایت هم مثله سایت قبلیتون گل تخته شه درش.نویسنده بی شعوری که به تیم ما توهین میکنه و سایتی که فیلتر نداره
یک عرب
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
درود بر شما. تقریبا تنها مطلب منطقی بود که در مورد باخت پرسپولیس خوندم. هزار دلیل برای اینکه اشتباهات داوری عمدی نبودوجود داره و فرض محال هم که عمدی باشه فرقی نمیکرد پرسپولیس از لحاظ فنی ضعیفتر بود پس خواهشا حرف از داوری نزنید که اگر دلیل باخت رو اشتباهات داوری دونستید سال دیگه همین بلا سرمون مییاد اما اگر قبول کردید ضعیفتر بودیم و رفتید به دنبال رفع مشکلات اونوقت میتونید امید به قهرمانی داشته باشید. اینقدر حساسیت در مورد داوری به وجود نیارید کدوم جام در جهان وجود داره که درش اشتباهات فاحش داوری رخ نداده یا کدوم تیم هست که از داوری آسیب ندیده گرچه باز میگم به نظرم پرسپولیس اصلا از داوری آسیب ندید چراکه اگر چهار هیچ هم جلو می افتاد الهلال می اومد و برنده میشد چون قویتر بود دقت کنید همه داستان این هست که قویتر بود اگر این داستانها که برخی میگن بود خب الاهلی رو در مقابل پرسپولیس برنده میکردن یا اصلا میتونستن اجازه ندن پرسپولیس بیاد بالا.
Perspolis
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
I really like it. you are an awesome writer. good luck
Perspolis
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
I really like it. you are an awesome writer. good luck
رضا
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۱
خانم نامحترم لطفاً خفه شو این چه طرز صحبت کردنه ماشاالله یه پا مورینیو شدی با این طرز حرف زدنت بشین بافتنی تو بکن با این تحلیل‌ابکیت
AVA-86
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۹
مطلب خوبی بود اما ما سالهاست توی فوتبال آسیا قافیه رو باختیم. همون روز که کری های بچه گانه عددی مون رو به آسیا کشوندیم باختیم. همون موقع که فدراسیون فوتبال مون هرسال با سند سازی و دروغ سر ای اف سی رو کلاه گذاشت و هرسال دوسه تا تیم تا خرخره غرق در بدهی رو راهی آسیا کرد باختیم. همون وقتی باختیم که رسانه ملی مون به جای دادن حق پخش به تیم های رها شده از آغوش دولت با جوسازی و هیاهو توسل به نهادهای اسمشو نبر از دادن حق پخش سرباززد. همون موقعی که رسانه ملی مون از برد السد توی ضربات پنالتی حماسه ساخت و آهنگ برطبل شادانه پخش کرد و بعد از برد مقابل الوحده به برانکو تیم اش لقب های اساطیری و مافوق تصور دادیم. همون وقتی باختیم که به هزار یک دلیل سفارت عربستان آتیش گرفت و در عین بی لیاقتی میزبانی رو ازدست دادیم. اون وقتی باختیم که با وجود حکم CAS بازهم نتونستیم از میزبانی مون استفاده کنیم. ما خیلی وقته باختیم . برای فهمیدنش یک نگاه به نماینده شرق آسیا در فینال بکنید اسمش اورواردز ژاپن یعنی همون تیمی که ده سال پیش جلوی سپاهان در فینال قرار گرفت. الان بازم این تیم ژاپنی رسیده به فینال اما سپاهان کجاست؟
ما خیلی وقته باختیم . آبی قرمز زرد و سبز فرقی نداره همه باختیم
محمد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
مطلب خوبی بود اما نباید نبش قبر کرد و سراغ گذشته ها رفت
این بازی تموم شد
پرسپولیس بیمار و ناتوان سه فصل قبل به جمع ۴تیم برتر اسیا رسید
سقف ارزوهامون این نیست و نخواهد بود
همونطور که دومی با تفاضل گل در لیگ برتر ما رو نا امید نکرد بلکه جنگجوتر و استوارتر به لیگ و جام قهرمانی برگشتیم
ما فصل بعد با برانکو و مسلمان و طارمی و میلیونها قلب عاشق بر میگردیم
قهرمان میشیم برای اثبات شکوه و عظمت پرسپولیس و ایران زمین
امید از تفت
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۱
خاک بر سرت چنین نویسنده ای. تو ...هستی و اسم پرسپولیس کبیر را به زبونت نیار
شاهین
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۲۸
خیلی پرسپولیسی هستید؟! یک چی تمام عیار؟
حالا میشه فهمید چرا تو این سایت اینقدر راحت کامنت با نام جعلی اجازه انتشار پیدا می کنه. با این حساب منم یه استقلالی هستم یه ... تمام عیار!
...
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۷
من ...اونم تموم عیار

خوشم اومد از اعترافاتتون، بکش لطفا
شاهین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۰۱
سانسور کلمات توهین آمیز فقط شامل کامنت ها میشه و خانم طلوعی از این ماجرا مبرا هستند گویا. دوستی هم که در جواب بنده کامنت دادی فقط بدون که اگر بازی با الهلال به هوادار سیاه جامگان ربط پیدا کرد به شما هم مربوط میشه. بازی تو آسیا بود و قطعا به هواداران تیم سیزدهم جدول ارتباطی نداره شما عصبانی نشید.
پسرجان
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴
اگه قبلا شک داشتم حالا مطمئن شدم یه مشت ...مغرض نویسنده این سایت هستن قطعا این آخرین پیام واخرین بازدید من از این سایت خواهد بود متاسفم
بابک پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۴
تمام انتقادات نویسنده درسته
نمیدونم اونایی که با بی ادبی و بی تربیتی به نویسنده حمله میکنند چرا به جای اهانت یکی یکی انتقادات این خانم را پاسخ نمیدند؟؟؟؟؟
چون خودشون هم میدونند او درست گفته
مثلا کسی جرات داره از بازی های فوق العاده ضعیف ربیع خواه که اگه نیم فصل از پرسپولیس جدا شده حتی یک تیم لیگ برتری او را نمیخواد دفاع کنه؟
کسی جرات داره از خیانت های پی در پی طارمی در این 2 سال به پرسپولیس دفاع کنه؟
کسی میتونه از اصرار جنون آمیز برانکو به ضعیف ترین بازیکن تاریخ پرسپولیس یعنی ربیع خواه و یا نداشتن پلن بی در هیچ بازی و از همه بدتر تعوی های ابلهانه دقیقه 90 برانکو دفاع کنه؟
البته شکی نیست که برانکو ده سرو گردن از تمام مربیان ایرانی بهتره ولی در مقایسه با مربیانی در سطح کیروش باید قبول کنیم ضعیفتره
کاوه 6 & 4
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
آقای بابک خان، شاید شما واژه "..." رو شایسته خودتون بدونید و به هیچ جاتون برنخوره ولی حق ندارید از پرسپولیسی های با غیرتی که به این خانم نامحترم و لفظ زشتی که بکار برده اند انتقاد دارند ایراد بگیرید. در ضمن آقای امیر پور، مزخرف ترین سایت ورزشی سایت زرد ای اسپورت شماست با کامنت های بسیار بی ادبانه اش. در بخش کامنت ها، حرف هایی تایید میشه که نشان از نحوه فکر و تربیت خانوادگی گردانندگان سایت داره...
مصی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
قابل توجه دوستان عزیز والبته نادان که جدیدا به من خودم پرسپولیسی هستم ولی... معروف شدن ازجمله همین خانم نویسنده محترم بودجه سالانه الهلال سیصد میلیارده تیم شانگهای چین که همین امروز تو همین مرحله حذف شد ششصد میلیارد فقط خرج خرید چهار بازیکن خارجی کرده حالا واقعا انتظار دارین با این بودجه و سرمایه ما قهرمان هم بشیم کمی خنده دار نیست دقیقاً مثل اینکه با تفنگ به جنگ تانک بری دوستان منطقی باشید صعود تا همین مرحله هم به معجزه شبیه بود
عمر خربین
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
من برانکو و پرسپولیس را به این حال و روز انداختم
No One
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۹
ماشاالله سطح فرهنگ «قلیان» میکنه !!!
اگر با نویسنده مطلب هم عقیده نیستید، میتونید خیلی مودبانه تر و منطقی تر هم حرفتونُ بزنید
دلیل این همه فحاشی رو نمی فهمم
تازه شانس آوردیم فحاشیها سانسور هم میشه!
فرد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
درورد به تربیت خانوادگی و شرافت نویسنده ! دوست استقلالی نویسنده خدا رو هم در نظر بگیر.
موراتا
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۵۵
دار دنیا میدونن خانم طلوعی پرسپولیسی شش آتیشه است
پرسپولیس آریایی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۷
اصلا پرسپولیس یا استقلال 10 تا گل بخورن. اصلا تا صبح با کری های فوتبالی تو سر و مغز هم بزنیم. این ها مشکلی نداره. اصلا جذابیت فوتبال به کری هاش هست. اما بی شعوری و بی وجودی نویسنده استقلالی سایت رو کجای دلم بزارم. (با عرض معذرت به هواداران با شخصیت استقلال)
علی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
با احترام به هواداران واقعی استقلال نویسنده واقعا ... هست.
شما واقعا درک نمیکنی در مقام یک نویسنده داری مطلب میزاری، مه یک هوادار ؟ چه جور به خودت اجازه دادی از همچین لفظی استفاده کنی ؟!
پرسپولیسی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۷
اگه یک نویسنده پرسپولیسی هم مطلب میزاشت و میگفت؛ من خیلی استقلالی هستم. یک کیسه کش تمام عیار. میگفتم نویسنده تربیت خانوادگی نداره. حالا هم همین رو میگم. مثلا شما قشر با فرهنگ جامعه هستید. واقعا متاسفم واستون.
علی نیکنام
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
این حجم از بی تربیتی و بی خانوادگی و بی شرفی اون هم از یک نویسنده واقعا بعید بود.
ariya
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۱
خدا وکیلی درست گفته.حالا این متن کجاش به پرسپولیس توهین کرد؟از کی تا حالا انتقاد به محسن مسلمان بی شخصیت شده توهین به پرسپولیس؟ من پرسپولیس رو به اندازه بچه هام دوست دارم ولی مطلب این نویسنده رو کاملا درست میدونم..
....
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۴
اوه اوه اوه ...دارن خود زنی میکنن.نمیخواد ناراحت باشید.تقصبر داور بود نه عمرخریبین
فرد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۸
ینی واقعا نفهمیدی نویسنده مثل خودت استقلالی هست و اونقدر بی تربیت و بی فرهنگه که در مقام نویسنده از همچین لفظی استفاده میکنه دوست ته جدولی !؟
علی نیکنام
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۵۷
اگه ما که قهرمان ایران هستیم و چهارم آسیا خود زنی میکنیم تکلیف شما که 6 سالی هست ته جدول لیگ ایران دست و پا میزنید و از هفت دولت آزادید چیه؟ جهت اطلاعت نویسنده مثل خودت استقلالی هست و برعکس شما که با شخصیتی، بی شخصیت. چون واسه نویسنده زشته از همچین الفاظی استفاده کنه.
سرژیک
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۵
من واسه نویسنده استقلالی سایت یه پیشنهاد دارم. شما کلا قید کارهای فرهنگی و نویسندگی رو بزن. در عوض وقتت رو صرف آداب معاشرت و شعور و تربیت کن. بهر حال یه زمانی یه بنده خدایی باید تربیت یادت میاد که نداد. متاسفانه. اما هنوزم دیر نیست.
بهزاد
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
مثل همیشه یک مقاله خوب از خانم طلوعی
از مدیریت هم میشد نوشت نه فقط طاهری که از قبلی ها هم ،پولی که میشد یرای حفظ سروش و خرید امثال پورعلی گنجی وحتی دژاگه و یا بازیکن با کیفیت خارجی بشه باید صرف جمع کردن خرابکاریهای مدیریتی بشه...
امیدوارم برانکو بمونه و یک تیم قویتر برای سال بعد لیگ قهرمانان اماده کنه
برانکو میتونه
عشقپولیس
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۳
مهم تر از سواد و اطلاعات و مدرک، شعور و تربیت هست که متاسفانه خانم طلوعی ازون هیچ بهره ای نبردن.
حرف حساب
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۲۴
دمت گرم عالی بود! جانا سخن از زبان ما میگویی!
فرزاد مهریار
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
سلام خانم سحر طلوعی . بانوی سرخدل .
قبول کنید در بند اول نوشته پر از افت و خیزتان ، از عبارتی باورنکردنی استفاده کرده اید . عبارتی که به معنای واقعی محیّرالعقول است و تکلیف هواداران پرسپولیس را در همان ابتدا با شما و نوشته یکسره می کند . بی آنکه از سوابق شما مطلع باشد
۲-انصافا انتقادات شما در مورد طارمی و مسلمان و ربیع خواه به جا است و صحیح . بی هیچ کم و کاستی . در مورد اعتقاد مفرط برانکو به ربیع خواه هم کاملا با شما هم نظرم . اما در مورد پلن B نداشتن برانکو با شما مخالفم . چون بدون پلن B نمی شود تعویض طلایی داشت و ده نفره ، تیم دوم عربستان سعودی را برد . آن هم ده نفره .
۳- پرسپولیس می تواند دوباره از خاکستر برخیزد . با تجربه پربار و گران قیمت امسال . به شرطی که برانکو و پرسپولیس ، تیمشان را پاکسازی کنند . احتمال زیاد محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس بیش از یک پنجره نیست . می توان تیم را از نخاله ها پاکسازی کرد . مسلمان ، ربیع خواه ، طارمی و حتی کامیابی نیا نخاله های پرسپولیس هستند . در حالی که برای توفیق در آسیا به بازیکنان تشنه به موفقیت و در عین حال سر به زیر و آرام لازم است . یازده نفر محمد انصاری از یازده مهدی طارمی موثر ترند .
علی
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
آقا پیتزا بیارم?
فرزاد مهریار
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۰۲
پیتزا نیار ، یه ارزن عقل و شعور و معرفت بیار . هرکس با تو مخالف بود هوادار تیم رقیب نیست
nima bagheri
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
واقعا هدف سایت از بازنمایی این لشگر زامبی کامنت گزار چیه ؟
مارال
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
خانم طلوعی واقعا خجالت آوره این حجم از بی احترامی !!!
خاطره الهلال
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۰۹
مارال خانوم از عمر خری بین چه خبر.
مارال
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۹
هیچی سلام داره خدمتتون. کارش دارین ؟ کاری دارین بگم عمر عبدالرحمان بیاد ها ؟
۶
خاطره خری بین
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۳۸
خخخخ نوشته یک لنگی تمام عیار وای پوکیدم از خنده دیگه همه دنیا میدونن اینا لنگی هستن.
خاطره الهلال
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
درود بر سایت وزین آی اسپورت واقعا مقاله عالی بود شما در دل میلیونها استقلالی جای دارید.
چ خووووب
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۳
واقعابعنوان یک ایرانی خوشحالم پرسپولیس تحقیرشد
فرد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۹:۳۷
اگه حضور در نیمه نهایی آسیا تحقیره، 6 تایی شدن تو مراحل اولیه بازی ها اسمش چیه ؟ صنعتی و سنتی، باهم نزن جدا جدا.
مرتضی
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۸
علی جان شمامیخاستین 5تاییوک میخاستینامیزدین من صحبت میکردم شمابرین بالا
آبی فقط استقلال و الهلال
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۲۱
خانوم طلوعی مثل همیشه عجب متنی گذاشتید عالیییی بود درود بر این خانوم محترم و فرهیخته ایرانی.
بهنام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۴۹
۱) لنگی شمایی ما نیستیم! من از نوشته های قبلی شما میدنستم تمایل به رنگ قرمز دارید ولی این جمله یه گل به خودی تمام عیاره! حداقل خودمون به شوخی توهین آمیز رقیب دامن نزنیم چون این کار به هیچ عنوان به معنی کول بودن شما نیست!!
۲) کسی نگفت داور تنها مقصره ولی باید حساب بازی رفت رو از بازی برگشت جدا کنیم. در بازی رفت به هزاران دلیل روز فوق العاده بدی برای پرسپولیس بود ولی تو بازی برگشت پرسپولیس کاملا سرتر بود و اگر اشتباه ویرانگر داور نبود خیلی شرایط می تونست فرق کنه.
۳) وقتی بازی به ناحق ۱-۱ شد دیگه واقعا آب سردی بود روی همه بازیکنها و کادر فنی چون عملا جبران نتیجه غیر ممکن شد. حالا اگر برانکو میومد و تعویض انتهاری میکرد و بازی ۴-۱ میشد مثلا چه باید میکردیم با عواقب یه باخت سنگین دیگه؟ واقعا اگر بدشانسی ها و مصایب بازی رفت باعث اون باخت بد نمیشد همه از بازی خوب تیم تعریف و تمجید نمیکردن؟ پس تاکتیک جدید برانکو کاملا جواب داد ولی دیگه به هزار و یک دلیل کار از کار گذشته بود. چه اینکه برانکو تو بازی با الاهلی رفت و برگشت ثایت کرد خیلی هم اهل ریسک کردنه ولی ریسک عالمانه نه احساسی! برانکو طوری تیم رو شجاع کرده که پرسپولیس هزار تا طلسم رو تو دو سال گذشته شکسته و هجومی و تماشاگرپسند بازی میکنه. حالم بد میشه از شندیدن این کلیشه برانکو محتاط و ... شما اگر هم پرسپولیسی هستید به شدت تبهر در گل به خودی دارین مثل نورمحمدی و بنگر باقی یادگارهای مربی های ترسو سابق!
بهنام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۶
۱) لنگی شمایی ما نیستیم! من از نوشته های قبلی شما میدنستم تمایل به رنگ قرمز دارید ولی این جمله یه گل به خودی تمام عیاره! حداقل خودمون به شوخی توهین آمیز رقیب دامن نزنیم چون این کار به هیچ عنوان به معنی کول بودن شما نیست!!
۲) کسی نگفت داور تنها مقصره ولی باید حساب بازی رفت رو از بازی برگشت جدا کنیم. در بازی رفت به هزاران دلیل روز فوق العاده بدی برای پرسپولیس بود ولی تو بازی برگشت پرسپولیس کاملا سرتر بود و اگر اشتباه ویرانگر داور نبود خیلی شرایط می تونست فرق کنه.
۳) وقتی بازی به ناحق ۱-۱ شد دیگه واقعا آب سردی بود روی همه بازیکنها و کادر فنی چون عملا جبران نتیجه غیر ممکن شد. حالا اگر برانکو میومد و تعویض انتهاری میکرد و بازی ۴-۱ میشد مثلا چه باید میکردیم با عواقب یه باخت سنگین دیگه؟ واقعا اگر بدشانسی ها و مصایب بازی رفت باعث اون باخت بد نمیشد همه از بازی خوب تیم تعریف و تمجید نمیکردن؟ پس تاکتیک جدید برانکو کاملا جواب داد ولی دیگه به هزار و یک دلیل کار از کار گذشته بود. چه اینکه برانکو تو بازی با الاهلی رفت و برگشت ثایت کرد خیلی هم اهل ریسک کردنه ولی ریسک عالمانه نه احساسی! برانکو طوری تیم رو شجاع کرده که پرسپولیس هزار تا طلسم رو تو دو سال گذشته شکسته و هجومی و تماشاگرپسند بازی میکنه. حالم بد میشه از شندیدن این کلیشه برانکو محتاط و ... شما اگر هم پرسپولیسی هستید به شدت تبهر در گل به خودی دارین مثل نورمحمدی و بنگر باقی یادگارهای مربی های ترسو سابق!
من ربات نیستم
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۳:۵۷
همون که اعتراف می کنی لنگی هستی. کافیه. لنگی همینه. حقش اینه که فینال آسیا رو نبینه.
شاهین
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۳
داستان باخت ساده است: پرسپولیس به تیمی قوی تر از خودش خورد و باخت. همین. با یک سال رسیدن به نیمه نهایی نمیشه قهرمان آسیا شد همون طور که سیتی هم نتونست. باید چند سال ثبات در نیمه نهایی رو تجربه کنیم تا قدرت پیروزی بر حریف رو پیدا کنیم. تمام انتقادات وارده در متن می تونه درست باشه. داوری هرچقدر هم ضعیف باشه دلیل حذف و باخت نیست. ما از حریف ضعیف تر بودیم و باید تلاش کنیم تا سال بعد جایگاه بهتری داشته باشیم که به شخصه فکر می کنم برانکو از پس از کار بر میاد.

با این همه مطلب خانم طلوعی نشون میده که نیت ایشون قطعا هر چیزی که باشه دلسوزی و واکاوی ماجرا نیست. تعمدا واژه ای انتخاب کردند تا حواس از مطلب برداشته بشه و به سمت حواشی جلب بشه و مطلب شون کامنت های بیشتری بگیره. این شیوه جلب مخاطب واقعا شرم آوره. به سهم خودم سه کامنت به ایشون کمک کردم تا شاید کمی بیشتر خوشحال بشن. به هر حال حقارت آدم ها رو نمیشه درمان کرد فقط میشه براشون مسکن تجویز کرد.
فرهاد
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۰۶
جالبه بعد از تساوی شانسی 2-2 برابر الاهلی شماها برانکو را تا حد فرگوسن هم بالا بردید حالا این حرفها را می زنید؟ کارشناس ان نیست که ضعف ها را فقط موقع باخت ببیند اگر کارشناس بودید بعد ان تساوی کاملا شانسی این همه مطلب در وصف برانکو نمی نوشتید. جالبه همین کارشناسها از خنده های برانکو در مصاحبه قبل بازی هم بعنوان هنر مربیگری نام میبردند که حتما فکرهایی دارد که باخت 4-0 را جبران می کند نمی دانستند خنده هاش بخاطر بیخیالی و قبول حذف بوده
خخخخ
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴
خخخخخخخخخ من یک لنگی هستم؟خخخخخ نویسنده محترمه چی زده بودی قبل اینکه این مطلبو بنویسی؟خیلی ضایع بود خدایی حالا اگه من مخاطب ازاین واژاه استفاده کنم سانسورمیشه ولی یه نویسنده حق داره راحترو قلم بیاره؟عمرخربین بیاببین چیکار کردی با این جماعت،یاد رویانیان وجریان زورخونه ش افتادم،یادتونه گفته بود ماهمه لنگی هستیم؟
بهنام
پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۱۸
۱) لنگی شمایی ما نیستیم! من از نوشته های قبلی شما میدنستم تمایل به رنگ قرمز دارید ولی این جمله یه گل به خودی تمام عیاره! حداقل خودمون به شوخی توهین آمیز رقیب دامن نزنیم چون این کار به هیچ عنوان به معنی کول بودن شما نیست!!
۲) کسی نگفت داور تنها مقصره ولی باید حساب بازی رفت رو از بازی برگشت جدا کنیم. در بازی رفت به هزاران دلیل روز فوق العاده بدی برای پرسپولیس بود ولی تو بازی برگشت پرسپولیس کاملا سرتر بود و اگر اشتباه ویرانگر داور نبود خیلی شرایط می تونست فرق کنه.
۳) وقتی بازی به ناحق ۱-۱ شد دیگه واقعا آب سردی بود روی همه بازیکنها و کادر فنی چون عملا جبران نتیجه غیر ممکن شد. حالا اگر برانکو میومد و تعویض انتهاری میکرد و بازی ۴-۱ میشد مثلا چه باید میکردیم با عواقب یه باخت سنگین دیگه؟ واقعا اگر بدشانسی ها و مصایب بازی رفت باعث اون باخت بد نمیشد همه از بازی خوب تیم تعریف و تمجید نمیکردن؟ پس تاکتیک جدید برانکو کاملا جواب داد ولی دیگه به هزار و یک دلیل کار از کار گذشته بود. چه اینکه برانکو تو بازی با الاهلی رفت و برگشت ثایت کرد خیلی هم اهل ریسک کردنه ولی ریسک عالمانه نه احساسی! برانکو طوری تیم رو شجاع کرده که پرسپولیس هزار تا طلسم رو تو دو سال گذشته شکسته و هجومی و تماشاگرپسند بازی میکنه. حالم بد میشه از شندیدن این کلیشه برانکو محتاط و ... شما اگر هم پرسپولیسی هستید به شدت تبهر در گل به خودی دارین مثل نورمحمدی و بنگر باقی یادگارهای مربی های ترسو سابق!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر