فهرست
دغدغه تکراری برانکو: 2جای خالی برای 3نفر
دغدغه تکراری برانکو: 2جای خالی برای 3نفر

دغدغه تکراری برانکو: 2جای خالی برای 3نفر

آی اسپورت – عدم توازن در پست‌های مختلف، یکی از مشکلات اصلی برانکو در این فصل بوده است. پرسپولیسی‌ها در سمت راست، همزمان رضاییان، ماهینی و محرمی آماده را در اختیار دارند و در سمت چپ، ربیع‌خواه یک نیم فصل کامل فیکس بازی کرد! دیروز در بازی پرسپولیس و صبا، برانکو برای اولین بار همزمان به هر سه دفاع راست تیمش بازی داد و هفته آینده با بازگشت احمدزاده، برای نیمکت نشین کردن یکی از آن‌ها کار سختی خواهد داشت.

رامین رضاییان، نفر اول لیست سیاه برانکو دیروز بهترین بازیکن پرسپولیس بود. هم جلوی گلزنی حریف را گرفت و هم دو گل پرسپولیس، با ضربات او بدست آمد. صادق محرمی هم در قم بر خلاف بیشتر بازیکنان تیمش نمایش خوبی داشت و حسین ماهینی، هنوز گزینه اول برانکو برای پست مدافع راست محسوب می‌شود.

در غیاب ربیع‌خواه، ماهینی در سمت چپ باقی می‌ماند و هفته آینده، یک نفر از بین محرمی و رضاییان باید روی نیمکت بنشیند. انتخابی که شاید، بزرگترین چالش برانکو برای فینال لیگ و حساس‌ترین بازی فصل با رقیب مستقیم قهرمانی باشد. شاید با بازگشت ربیع‌خواه، جاهای خالی برانکو در ترکیب کمتر شود و یک نفر دیگر هم روی نیمکت برود.

۵ ۲  
آی اسپورت
2017-01-29 14:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرحان عربخانه بیرجند
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۰۴
ماهینی یكی از كم هوشترین بازیكنان پرسپولیس هست. باید برنامه پیامك بفرستید رو اجرا كنه چون علاقه به شومنی داره همیشه از تماشاگران سوت جیغ هورا میخواد. امیدوارم زودتر روی نیمكت بشین. یكی از الطاف خداوند رفتن بابك حاتمی اسطوره اعتمادبنفس بود و ضعیفترین بازیكن لیگ.
۱
خودت رو
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۱۲
به دکتر نشون بده حتمن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر