فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با حواشی پست جنجالی فرهاد مجیدی در اینستاگرامش شروع می کنیم. مجیدی دیروز شدیدا از بعضی از لیدرهای استقلال انتقاد کرد. اتفاقی که باعث شده هم لیدرها علیه او موضع بگیرند هم تعدادی از بازیکنان استقلال از دستش ناراحت شوند. رادنیوز درباره این موضوع نوشته: شایعه شده ساعتی قبل یکی از بوقچی های قدیمی استقلال برای فرهاد مجیدی پیامک فرستاده و به او گفته رسمش نبود جواب این همه سال تشویق و حمایت را اینگونه بدهی و به خاطر کار زشت یک بوقچی، تمام حامیان استقلال را اویاش معرفی کنی ولی اگر ما اوباش هستیم تو هم خائنی که دو بار استقلال را در مسیر قهرمانی در شرایطی که تیم به تو نیاز داشت رها کردی و رفتی! از طرف دیگر آبی پوشان دیشب سر میز شام درباره فرهاد حرف می زدند و با دلخوری می گفتند به جای آن که مردم را به تماشای بازی استقلال و نفت دعوت کند و بگوید برای حمایت از آبی پوشان به ورزشگاه بیایید داستان تعریف می کند و فحش می دهد. یکی از بازیکنان استقلال می گفت آن روزهایی که خودش را تشویق می کردن دبوقچی ها عالی بودند و استخدام شان در استقلال ایراد نداشت اما حالا ایراد دارد!

ناراحتی رادو به خاطر بازگشت بیرانوند

رادنیوز که علاقه خاصی به اخبار حاشیه ای دارد یک خبر جنجالی هم از تمرین پرسپولیس داشته. اینکه رادوشوویچ دروازه بان قرمزها در چند بازی گذشته وقتی فهمیده بیرانوند قرار است در بازی بعدی پرسپولیس درون دروازه قرار گیرد شدیدا ناراحت شده و این ناراحتی آنقدر تابلو بوده که همه در تمرین متوجه اخم های او شدند و باید دید برانکو چه فکری به حال این موضوع می کند

زمان احتمالی دربی در نیم فصل دوم

سعید فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ برترمهمان تلفنی برنامه نود بود. او درباره زمان دربی برگشت این فصل گفت:«پیش از این قرار بود هفته بیست و یکم در روزهای بیستم و بیست و یکم بهمن ماه برگزار شود ولی به دلیل بازی استقلال و السد در روز نوزدهم بهمن ماه مجبور هستیم تاریخ دربی برگشت را معوقه اعلام کنیم.تاریخ‌های بیست و چهارم و بیست و هشتم بهمن ماه مدنظر ما برای برگزاری دربی برگشت است و هنوز نمی‌توان گفت در کدام تاریخ انجام می‌شود.»

عالیشاه نتوانست یا نخواست بماند؟

با قطعی شدن جدایی عالیشاه از پرسپولیس نوراللهی به نکته عجیبی درباره این موضوع اشاره کرده. به نوشته این سایت، عالیشاه در مصاحبه ای اعلام کرد که خود را بازیکن پرسپولیس می داند و تلاش کرد در این تیم بماند اما به خاطر موانع قانونی مجبور شده که سرباز شود.این در حالی است که گفته هم او و هم نورالهی می توانستند تا پایان فصل از معافیت تحصیلی استفاده کنند و با تصمیم شخصی انتقال به تیمی نظامی را یک نیم فصل جلو انداختند.

 

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-20 07:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر