فهرست
کی‌روش: می‌خواهم به جام جهانی‌ پنجم صعود کنم
کی‌روش: می‌خواهم به جام جهانی‌ پنجم صعود کنم

کی‌روش: می‌خواهم به جام جهانی‌ پنجم صعود کنم

آی‌اسپورت- کارلوس کی‌روش دقایقی پیش در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز اعلام کرد در پایان جام جهانی به حضور ۷ ساله خود در ایران پایان خواهد داد. کارلوس کی‌روش که در اوریل ۲۰۱۱ به سمت سرمربی‌گری تیم ملی ایران برگزیده شده است، پیشنهاد شش ماهه از فدراسیون ایران دریافت کرده تا تیم ملی ایران را در مسابقات جام ملت های آسیا هدایت کند اما این مربی ۶۵ ساله تصمیم گرفته بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به همکاری خود پایان دهد؛ جامی که در آن با اسپانیا، پرتغال و مراکش در گروه دوم هم‌گروه خواهد بود.

کی‌روش گفت: «تقریبا یک سال از صعود ما به جام جهانی گذشته و این حقیقت دارد که آنها به من قراردادی شش ماهه برای هدایت ایران در جام ملت‌های آسیا پیشنهاد داده‌اند. اما این پیشنهاد در حد انتظارات من نبود. مذاکرات ما به پایان رسیده و من آن را پشت سر گذاشتم. پیش از اینکه ما به استانبول بیاییم قرار بود فدراسیون در اینباره تصمیم بگیرد گه این اتفاق رخ نداد و از جالا به جلو نگاه خواهم کرد.»


کی روش که قصد داشت بعد از جام جهانی بازنشسته شود و زمان بیشتری با خانواده‌اش بگذراند، حالا می‌خواهد اولین مربی‌اش شود که ۵ بار به جام جهانی صعود کرده است. کارلوس آلبرتو پریرا و بورا میلیتونوویچ مربیانی هستند که ۵ بار در جام جهانی شرکت داشتند البته تفاوت آنها با کی‌روش این است که آنها مربی تیم‌های میزبان جام جهانی نیز بودند. کی‌روش با آفریقا به جام جهانی کره و ژاپن صعود کرده و سپس پرتغال و در دو تورنمنت با ایران نیز در این رقابت حاضر بوده و اکنون آماده است با کشوری دیگر به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر صعود کنند. او می‌گوید: «بعد از این همه سال ابتدا قصد داشتم بعد از جام جهانی بازنشسته شوم اما ناگهان نارضایتی از حضور نداشتن در پنجمین جام جهانی در من شعله‌ور شد و تصمیم گرفتم این کار را انجام بدهم و این هدف تازه من خواهد بود. این فکر در ذهن من رشد کرد و با صدای بلند مرا مورد خطاب خود قرار داد و من بیشتر درباره این فرصت یگانه تاریخی به فکر فرو رفتم. برای این که تبدیل به تنها مربی تاریخ شوم که با ۵ کشور به جام جهانی صعود کرده است. حالا علاقه و انگیزه من افزایش بیشتری پیدا کرده و این مهم‌ترین هدف و انتظار من از خودم خواهد بود. من دو پیشنهاد دارم، یکی از آفریقا و دیگری از آسیا. با شانسی که این دو تیم برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ خواهند داشت. و اگر این اتفاق نیفتد سپس  بعد از جام جهانی به دو پیشنهادی که از انگلیس دارم فکر خواهم کرد.»

 

ورزش سه

۸ ۳۰  
آی اسپورت
2018-05-24 20:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳۰ نظر
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۳
هم تو پرروئی هم من
کیسه و کیروش بهم میان
ایمان
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۲۸
ببین خیلی بی شعوری که به کی روش توهین می کنی
تو و طرفداران مثل تو هم مثل مگس هستید موجوداتی زیاد ولی کثیف
۴
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۴۳
هم تو پرروئی هم من
کیسه و کیروش بهم میان
علی ، اصفهان
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۵۵
حسین هدایتی در واکنش به اظهارات سرمربی تیم‌ملی درباره انتقال شبانه دو بازیکن از استقلال به پرسپولیس در اردوی تیم‌ملی در یک فایل صوتی پاسخ داد.


هدایتی گفت: کی‌روش باید خودش را به یک روانشناس نشان دهد. علیرغم اینکه فکر می‌کردم ایشان فردی جنتلمن، بادانش و باشخصیت هستند اما متوجه شدم فردی دروغگو، بزدل و .. هستند و برای اثبات این موضوع حاضرم در هر محکمه‌ای حضور پیدا کنم و اسناد آن را ارایه کنم. او چگونه حاضر است به انسان‌هایی که خادم این فوتبال بوده‌اند تهمت بزند. سرمایه ملی ما بازیکنان‌مان هستند چه در نسل‌های قبل و چه نسل فعلی هستند؛ آنها افتخارآفرینی کردند نه فقط سرمربی!


آقای کی‌روش اگر آن ماه‌هایی که حقوق معوقه خود را نگرفته بودی و بلیت گرفتی بودی تا شبانه ایران را ترک کنی ... در زمان مدیریت کفاشیان، اگر به دعوت همان علی کریمی اسطوره فوتبال کشورمان به هتل نمی‌آمدم، شما دو شب قبل از پرواز به استرالیا شبانه ایران را ترک کرده بودی!


فراموش کردید که به من گفتید آقا پاداش تیم‌ملی را هنوز نداده‌اند و من با یک فقره چک پاداش تیم‌ملی را برای شما صادر و همان شب تقدیم‌تان کردم.


فراموش کردید که 3 سال پیش من به دعوت شما ساعت 8 شب به هتل آزادی آمدم. فراموش کردید من در جمع بازیکنان و روی میز شام در همان زمان کفاشیان وقتی پیراهن با امضای بازیکنان عزیز به من هدیه دادید در چند دقیقه صحبت با ملی‌پوشان چه تعریف و تمجیدهایی از ما کردید. خاطرتان هست که گفتید کاش پرزیدنت (رییس) فوتبال ایران آقای حسین هدایتی بود؟


می‌خواهید فیلم‌های آن زمان که دوستان از طریق موبایل صحبت‌های شما را ضبط کردند برای به جا آمدن حافظه‌تان از بازیکنان و آقای نمازی و دوستان دیگر بگیرم و در فضای مجازی منتشر کنم تا مردم ببینند؟ این چه اظهارنظری بود که انجام دادید؛ من ساعت 1:30 شب به هتل آزادی آمدم؟ من ساعت 8 شب با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت و مترجم شما، پیروانی و شما دور یک میز شام در ساعت 8 شب نشستیم.


آن شب به شما گفتم چه کنم که علیه مردم کشورم و کشور جمهوری اسلامی ایران مصاحبه نکنی؟ شما از آقای وزیر گله‌مند بودید و من به خاطر اینکه برای فوتبال ایران حاشیه درست نکنید گفتم چه می‌خواهید که فراهم کنم. گفتی 7 ماه است که حقوق نگرفته‌ام و من برای بار دوم 7 ماه حقوق عقب افتاده شما را پرداخت کردم. فراموش کردید که گفتید من لباس ندارم و این امکاناتی که به ما می‌دهند خیلی ضعیف است و این لباس برند دار نیست. گفتم چه برندی نیاز دارید؛ آدیداس، نایکی یا ... گفتید آدیداس! آنجا از ساکت خواهش کردم تا بهترین لباس آدیداس را برای شما فراهم کند و وجه آن را تامین کردم تا سریعا برای شما تامین شود.


گفتم (با اشاره به کی‌روش) دیگر چه می‌خواهید؟ گفتید کره برای هر برد 15 هزار دلار به بازیکنان هدیه می‌دهد. در حضور آقایان تاج و ساکت و پیروانی و مترجم‌تان، گفتم آقای تاج چقدر می‌توانید تامین کنید که گفت 2 هزار و 500 دلار. گفتم 5 هزار دلار آن را من نفری می‌دهم که می‌شود 7 هزار و 500 دلار و 50 درصد پاداش را نسبت به کره برای شما فراهم می‌کنیم. گفته بودیم امکانات کشور ما محدود است و شما می‌دانستی اگر دنبال این توقعات هستید می‌توانستید در کره مربیگری کنید! اگر ملت ما را دوست دارید با این امکانات ما کنار بیا. همان شب تشکر کردید و گفتید 7 هزار و 500 دلار هم خوب است.


آقایان تاج، ساکت و پیروانی خاطرتان هست آن شب در هتل گفتم نگران نباشید و قول‌هایی که دادم عمل می‌کنم. آقای تاج گفت من قول‌های ایشان را ضمانت می‌کنم ولی شما آقای کی‌روش گفتید نیازی به ضمانت نیست و خودم هدایتی را بیشتر از شما قبول دارم.


همان شب بحث بازیکنان ملی را اشاره کردید. من 8 شب آمدم و 12 شب خواب هستم و 1:30 هتل نمی‌آیم که اگر هم بیایم برایم افتخار است که برای تیم ملی و پرسپولیس 3 صبح هم جایی حاضر شوم ولی آن شب 8 به هتل آمدم.


سید جلال می‌تواند شهادت دهد که برای حفظ بازیکنان پرسپولیس 3 صبح هم جلسه داشتم ولی آن شب 1:30 نبود و ساعت 8 شب بود. آن شب من می‌خواستم با بازیکنان ملاقات کنم که تاج و ساکت گفتند به کی‌روش بگو و من از شما خواستم که با بازیکنان ملاقات کنم و شما گفتی نه اشکالی ندارد و به مترجم دستور دادید اتاق رزرو کردید برای من و گفتید هر بازیکنی را می‌خواهد به اتاقش ببرید و من گفتم اتاق رزرو نمی‌خواهم و در اتاق یکی از بازیکنان مشغول می‌شوم. 2-3 نفر را ملاقات کردم و نیم ساعت هم زمان نبرد. شما با روی خوش اجازه دادید هر بازیکنی را ملاقات کند.


من شما را فردی صادق، راستگو و شجاع می‌دانستم ولی دیدم دروغگو هستید و صداقت ندارید. انقدر با من احساس صمیمیت کردید که من را به شکار در افریقا دعوت کردید حالا شدم دوست دلال‌ها؟ نمی‌خواهم از شخص خاصی حمایت کنم ولی احتمالا خود شما دلال هستید.


من در فوتبال کشور نه سمتی دارم و نه مشغول هستم و تنها به عنوان یک هوادار فعالیت می‌کنم و افتخار می‌کنم برای پرسپولیس و فوتبال ملی هرکاری بتوانم انجام دهم. هر وقت دستور دادند دور شو و هزینه نکن اطاعت کردم و هر وقت خواستند حاضر شدم. خواهش می‌کنم مغلطه نکنید. اگر اختلافی دارید سر من خرابش نکنید و اجازه دهید زندگی‌ام را بکنم.
هر جا به من نیازی باشد با درخواست مسئولان ذیربط پای کار هستم. اجازه دهید به فعالیت‌های اقتصادی خودم برسم. نه قصد تیم‌داری و فعالیت در فوتبال دارم و نه می‌خواهم سمتی در فوتبال داشته باشم. بس کنید و انقدر دروغ علیه من نگویید.


هرچند من باید خویشتنداری می‌کردم و در آستانه حضور تیم ملی در جام جهانی روسیه این صحبت‌ها را مطرح نمی‌کردم و باید همه حمایت کنیم تا شما نتیجه بگیری و افتخار آفرینی کنی تا از گروه صعود کنیم. از قدرنشناسی شما حسرت می‌خورم. در جام ملت‌های آسیا بعد از هر برد پاداش بازیکنان را یادتان رفته که همیشه از من تشکر می‌کردید؟ این مزد زحمات و خدمات من است؟ فراموش کردید در بازی آخر و میهمانی آخر گفتم اگر من این امکانات نظیر پاداش و لباس تیم ملی را فراهم کردم شما چه قولی به من می‌دهید؟ گفتید من هم قول می‌دهم تیم را موفق و پیروز به جام جهانی ببریم و من با شما دست دادم.


من به عنوان یک شهروند و علاقه‌مند به فوتبال و کشورم و نظام وارد شدم و هیچ سمت و مسئولیت و وظیفه‌ای نداشتم. کمی قدرشناس باشید. از دوستانی که از حرف‌های من می‌رنجند عذرخواهی می‌کنم ولی حق دارم از خودم دفاع کنم. شما با چه اجازه‌ای علیه اسطوره فوتبال کشورمان با این ادبیات صحبت می‌کنی؟ سال‌ها زحمت کشیده شده است تا اسطوره‌ای مثل کریمی در کشور ما پرورش پیدا کند. امثال کی‌روش مهاجر هستند و می‌روند.


آقای کی‌روش شما اجازه نمی‌دهی یک مربی داخلی کنارت پرورش پیدا کند و به مفاد قراردادت عمل نکردی.


واقعا متاسفم، من الان هم لازم باشد کمک می‌کنم و حمایت خواهم کرد ولی این گونه اتهامات را بس کنید. من شما را دوست داشتم آقای کی‌روش ولی اینگونه اظهار نظرات غلط را انجام دادید و ناسپاسی کردید و قضاوت را به عهده مردم می‌سپارم.

پرسپولیس واقعی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۱:۵۹
چیزی که مسلمه و بدیهیه ، اینه که :
بازیکنان جدید و قدیم معلومه برای چی دور بر این آقا می پلکند اما
معلوم نیست و شاید هیجوقت هم معلوم نشه که این آقا واسه چی دور بر فوتبال و فوتبالی ها می پلکه؟!
نگو عشق فوتباله که کسی باور نمی کنه!
کی روش و همه بازیکنان و مربیان ، خب ،
فوتبال حرفه شون هست ، معلومه دنبال پول تو این رشته هستند ولی ایشون تو فوتبال دنبال چی اند؟؟؟
ایمان
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۶:۳۱
ببین تا الان ۱۲۴ تا موافق متنت ثبت شده. جو نگیره تورو بابت این تعداد
چین هم یک میلیارد جمعیت داره اما بت پرست هستند
و اما سوال؟ تو چقدر گرفتی کل متن هدایتی را اینجا آوردی ناقلا؟
۲
جو زده نباشید
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
پول ملت رو کشیده بالا بذل و بخششم میکنه
بعدش گیریم همه ی این کارایی که کردی راست میگی چیز اضافه ای نبوده حقوقش هفت ماه عقب بوده دادای حقش رو دادی
و صد برابرش رو از حق مردم جای دیگه میچاپی
اینکه فدراسیون و مملکت ما ضعیفه و حقوق کارمندش رو نمیده تقصیر کیروشک هست؟؟کدومتون 7 ماه حقوق نگیرید لبخند میزنید و به زمین و زمان فحش نمیدید؟
۲
pooyan
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۱
اقا يا خانم مموتي
تو و امثال تو فرقي هم نميكنه قرمز يا آبي حال آدمو بهم ميزنيد
زير هر خبري جاي كري نيست بماند كه اين اراجيف و خزعبلاتي كه امثال شماها مينويسيد حتا كري هم نيست
جفنگ محضه
نكبت بگيره جامعه اي رو كه ادمهاش از صبح دارن بهم دندون نشون ميدن
بس كنيد اين بساط چرت نويسي رو
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۱
به سلامت هری-7 ساله فقط کیستو پر کردی -
**
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۶
من میشناسمت کی هستی.به موقعش نقابت رو برمیدارم
دیپلم ردی فسور
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
لابد اگه دیپلم ردی فسور بود الان دوبار قهرمان جام جهانی شده بودیم
علی استقلالی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۰۴
کی‌روش باید باشه. نگهش دارید.
Soltan
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۲
قطعا تمدید می کنن ! بهتر از ایشون نداریم
**
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
ولی ما مبخواهیم بمونه تا هم جام ملتها را بگیریم و هم دوباره بریم جام جهانی.
reza
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۳۸
کیروش باید بماند،جناب وزیر جناب تاج هر طوری هست کیروش باید بماند
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۵
من واقعا خوشحالم چون در کشور ما بعد از یه مدتی آدما ، فارغ از خوب یا بد ، دل مارو می زنند؛ برانکو دوهزار و شش یکیش!
همین الان هم با وجودیکه از لحاظ رکورد کسی به برانکو نمی رسه بیشتر تحلیلها جهت تخریب ایشون هست!
کوهیار
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۷
خداحافظ کی روش خداحافظ صعود مقتدرانه خداحافظ جام جهانی خداحافظ بردهای غرور آفرین برابر اعراب و کره جنوبی... سلام برانکو خالیفسور سلام لج [...] سلام لابی سلام میرزاپورها و بداویها و ربیع خواهها
همیشه بخور
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۰
کم بخورر
۸
BLUE GOLD CROWN
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۱:۵۸
بازارگرمی شروع شد
BLUE GOLD CROWN
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۰۰
سید جلال می‌تواند شهادت دهد که برای حفظ بازیکنان پرسپولیس 3 صبح هم جلسه داشتم ولی آن شب 1:30 نبود و ساعت 8 شب بود. آن شب من می‌خواستم با بازیکنان ملاقات کنم که تاج و ساکت گفتند به کی‌روش بگو و من از شما خواستم که با بازیکنان ملاقات کنم و شما گفتی نه اشکالی ندارد و به مترجم دستور دادید اتاق رزرو کردید برای من و گفتید هر بازیکنی را می‌خواهد به اتاقش ببرید و من گفتم اتاق رزرو نمی‌خواهم و در اتاق یکی از بازیکنان مشغول می‌شوم. 2-3 نفر را ملاقات کردم و نیم ساعت هم زمان نبرد. شما با روی خوش اجازه دادید هر بازیکنی را ملاقات کند.

متاسفم واسه فوتبال ایران، کیروش و ساکت و تاج و لنگ و هدایتی که گند فسادو دراوردن و خودم و تیم محبوبم که چقدر ساده لوحیم :|
۷
ميلاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۲:۵۰
افقط اميدوارم كه يكباره سرو كله برانكو و افاضلي پيدا نشه. حتي سفر هم نه . اگر توان داري يكي از جنس كروش بياريد كه از نظر فني حتي علي كريمي هم ميگه بهترينه. يكي مثل سانتوس مربي پرتغال و يا همين رنار مربي مراكش. اون بزرگاش كه اصلا ايران نميان. اگر قرار ايراني باشه بايد يكي مثل هاشميان باشه كه مدرك معتبر داره و يا نكونام كه با بازيكنان و فضاي حال اشنايي كامل داره. البته بايد گفت بهترين گزينه خود كروش هست و نه كس ديگه.
ميلاد
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
يك پيشنهاد به فدراسيون شما كه قدرت جذب انچلوتي رو نداريد ، پس ميشه به graham potter مربي اوسترشوندس فكر كرد. خيلي مربي خوبيه. همينكه يك تيم مثل اوسترشوندس رو از پايينترين دسته به ليگ برتر سوئداورده و به يورو ليگرسونده و تازه از گروهش بالا رفته كلي حرفه. ايشون روانشناس هم هست و البته مربي سامان قدوس.
۷
داریوش
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۰
انشاا... بری که برنگردی
برو ازبکستانت رو ببر جام جهانی، ببینیم چه کاره ای
پرسپولیس واقعی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۰۱
قبل از اومدن به ایران هیجکی نمی شناختش و بعد از رفتن هم باز هیچکی نمی شناسدش ، اما مارو همه ی عالم و آدم می شناختند و می شناسن ، خودت میدونی برای چی!!!
دلال
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۳۲
چرا نتونستم توقعات این دلال و رفع کنیم. یعنی فقط مونده یریم....
اشنا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
دوستان در این 7 سال صحبتها و بعضاٌ توهین های مختلفی از کیروش نسبت به فوتبال داخلی و حتی شعور مردم شنیده ایم .ولی نمی دانم از رفتنش باید خوشحال بود و یا ناراحت . موضوع اینجاست که کار مربی تیم ملی و مربی باشگاهی بسیار متفاوت است . چه بسیار از بهترین مربیان باشگاهی که نمی توانند در تیمهای ملی موفق شوند . چون کار در تیم ملی ویژگی های خودش را دارد و باید کسی باشد که بتواند در ظرف یکی دو روز بازیکنان جمع شده از نقاط مختلف دنیا را با هم هماهنگ کند و باید اتوریته خاص خودش را داشته باشد که ستاره ها به او اعتماد کنند . درحالی که مربی باشگاهی تمام سال را با بازیکنانش هست . از تمرینات پیش از فصل گرفته الی اخر .. بازهم تا چندین ماه فرصت می خواهد که بازیکنانش ر به هماهنگی برساند . در دنیا مربیان موفق در تیمهای ملی بسیار کم هستند و کی روش از معدود مربیان اینچنینی است که در تیم ملی ایران توانسته یک نوع بینش تاکتیکی مشخص در میان بازیکنان بوجود بیاورد که در مدت کوتاهی به هماهنگی برسند . البته کی روش تمام پل های پشت سرش را خراب کرده و بزرگترین حامیانش یعنی هواداران را از دست داده و فقط کم مانده که با ابدارچی فدراسیون دعوا کند . نمی دانم که بعد از او چه کسی مربی خواهد شد . امیدوارم که اتفاق خوبی برای تیم ملی در دوره بعد از کی روش بیافتد .
۵
پرسپوایس واقعی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۳:۰۰
به اشنا

به شعور مردم چه توهینی کرده؟
وقتی با پولهای گزاف ، تیم ملی نرفت جام جهانی و کسی مسئولیت اون رو بعهده نگرفت اون توهین به شعور مردم نبود؟
بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس و استقلال و تراکتور چی ، توهین نیست؟
کسی امتیاز از ملوان؟
قرار دادهای یکساله ی مربیان و بازیکنان؟
ولخرجی های مشکوک امیر کبیرها؟
اینکه بگیم سطح لیگ ما در حد لالیگا و پرتغال هست چی؟
محرومیت تیمهای ایرانی از میزبانی
محرومیت تیم امید بخاطر دو کارته بودن
پولهای یواشکی که به بازیکنهای فوتبال داده می شود.
دعوای همیشکی اساتید و پیش کسوتای فوتبال
اینا دعاست؟
کسی که خواسته ی مارا انجام داده بما خدمت کرده و ما یه تیم آبرو مند و حضور در جام جهانی می خواستیم
۷
اشنا
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۴۸
دوست عزیز ، تمام اینها که فرمودید ،همه نشان از بی لیاقتی مسئولین ناکارامد ورزشی است و من نیز با شما هم نظر هستم . نمی خواهم زیاد موضوع توهین کردن کی روش یه شعور این مردم هم بزنم . فقط برای نمونه به دلایل بی منطقی که در اخرین مصاحبه اش برای حذف بعضی بازیکنان ازتیم ملی عنوان کرد اشاره می کنم . اگر هیچ دلیلی نمی اورد و مثلاٌ می گفت که این افراد با تاکتیک مورد نظر من همخوانی ندارند ،قابل قبولتر بود تا اینکه حرفهای بی معنی را که گفت ، بگوید . این یکی از مواردی است که می گویم مخاطبینش (مردم هوادار فوتبال ) را تعدادی احمق فرض می کند . از این موارد در این 7سال کم نبوده است . با احترام
۲
سجاد
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۵۹
پیشنهاد فقط تا جام ملتها یعنی بعدش لازمت نداریم، در حالی که بعد جام جهانی اکثر تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب میکنن و کیروش میتونه به یک تیم جدید بره اما بعد جام ملتها یعی هفت ماه بعد جام جهانی دیگه تیمها سرمربی جدیدشون رو انتخاب کردن. اما یه راه هست که منافع هر دو طرف تأمین بشه، راه حلّش هم پیشنهاد چهارساله هست اما مشروط و مرحله‌ای و دارای حق فسخ در صورت عدم تحقق شرط. مرحله اول تا پایان جام ملتهای آسیای 2019، و در صورت کسب یکی از مقامهای اول تا «نهایتا» سوم بطور خودکار تا پایان مقدماتی جام جهانی 2022، و در صورت صعود به جام جهانی بطور خودکار تا پایان 2022
۱ ۱
سجاد
جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۷
یادمه چهار سال قبل هم فدراسیون برای بعد از جام ملتها حق فسخ در نظر گرفته بود اما کیروش زیر بار نمیرفت، چون شرطی که گفته شده بود قهرمانی بود و کیروش گفت میخواهند در صورت کسب هر نتیجه‌ای جز قهرمانی اخراجم کنند. اما اگه شرط بشه کسب یکی از مقامهای اول تا نهایتا سوم، مطمئنا قبول میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر