فهرست
ماجرای صورتجلسه پرماجرای سوپرجام
ماجرای صورتجلسه پرماجرای سوپرجام

ماجرای صورتجلسه پرماجرای سوپرجام

آی‌اسپورت-  به دنبال صدور رای نهایی سوپرجام و قهرمانی پرسپولیس، ابهامات درباره صورتجلسه و امضای نماینده استقلال کماکان ادامه دارد.  تابستان سال گذشته بود که داستان‌های پر ماجرای سوپرجام و عدم حضور استقلال در این دیدار به دلایل مختلف اتفاق افتاد که در نهایت باشگاه استقلال در اعتراض به قهرمانی پرسپولیس، پرونده را با مدارکش به دادگاه عالی ورزش فرستاد. در آن جلسه معروفی که برای هماهنگی این دیدار و تعیین تکلیف درباره سوپرجام برگزار شده بود عباس ملکی رییس هیات مدیره باشگاه استقلال، به عنوان نماینده استقلال حضور داشت و به گفته حاضرین در جلسه، وی عنوان کرده بود که تیم استقلال نمی تواند در تاریخ مشخص شده به میدان بیاید که گفته می شد صورتجلسه به امضای خود ملکی هم رسیده است. امروز پس از گذشت یک سال و دو سه ماه بالاخره رای نهایی سوپرجام اعلام شد و قهرمانی پرسپولیس را تایید کرد. عباس ملکی در گفت و گو با فوتبالی پس از صدور حکم نهایی سوپرجام گفت: من صورتجلسه ای را امضا نکرده ام و اگر امضایی از من دارند نشان بدهند تا حرف هایم را پس بگیرم.

در ادامه با سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ صحبت کردیم. او طی صحبتی که با خبرنگار فوتبالی داشت در واکنش به ادعای ملکی گفت: من فقط روی یک نکته تایید می کنم. مگر می شود پس از اتمام هر جلسه، صورتجلسه به امضای اعضا نرسد؟! در میان اسناد و مدارک ارسال شده استقلال به دادگاه کاس، مستندترین مدرک همان صورتجلسه ای بود که به امضای عباس ملکی رسیده بود.

با این حساب هواداران استقلال قطعا منتظر توضیحات بیشتری از عباس ملکی و مدیران استقلال خواهند بود تا جزئیات ماجرا برایشان مشخص شود.

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-10-08 01:44:00
نظر دهید

۴ نظر
sia
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۳:۳۱
چرا اینقدر دنبال مقصر میگردید؟
مگه خود طرفداران و مدیران استقلال قبول ندارند این تیم نیمخواست بیاد بازی کنه؟دیگه برای چی میخواهین دنبال مقصر بگردید
استقلال اون زمان به صلاحدید مربی یا مدیران نمیخواست شرکت کنه حالا اینکه کی رفته گفته شرکت نمیکنیم میشه مقصر اصلی؟یعنی مدیران و تیم استقلال میخواستند بازی کنند ولی ملکی رفته یواشکی گفته اینا نمیان و مجبور کرده نیان که مقصر باشه؟
مقصر اصلی کسیه که پیشنهاد عدم شرکت در مسابقه داده و گفته بازی به تعویض میندازم و مربی استقلال هم به اینکار راضی بوده.
خوارکیسه ها
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۳۸
حکم= حرامزادگی کیسه های خوارگیسه
این رای سند لجن بوانات یک باشگاه بی رگ و ریشه ست که توسط یک مادربخطا به نام خسروانی تاسیس شده
خوارکیسه ها
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۳۸
حکم= حرامزادگی کیسه های مادربخطا
این رای سند لجن بوانات یک باشگاه بی رگ و ریشه ست که توسط یک مادربخطا به نام خسروانی تاسیس شده
پناهندگی ورزشی
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۴۹
پناهندگی ورزشی بهترین لقبی كه میشه برند كرد برای ثبت در تاریخ برای این حقارت تاریخی كیسه كشا
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر