فهرست
پرش ایبرا در دربی؛ 3 سانت فاصله تا رکورد کریس
پرش ایبرا در دربی؛ 3 سانت فاصله تا رکورد کریس

پرش ایبرا در دربی؛ 3 سانت فاصله تا رکورد کریس

آی اسپورت - زلاتان ایبراهیموویچ مهاجم 195 سانتی متری و کهنه کار میلان در طول دوران فوتبالی اش بارها مهارتهای حیرت آورش از جمله توانایی انجام حرکات آکروباتیک و انعطاف پذیری بدنش را به نمایش گذاشته است. او با بهره گیری از قد بلندش در دربی یکشنبه شب شهر میلان، توانست پرش بلندی کرده و با ربودن توپ از دیگو گودین آن را به آنته ربیچ رساند تا ربیچ گل اول روسونری را دراین بازی تماشایی به ثمر برساند.

بعد از سانتر کاستیخو، زلاتان به هوا پرید و توانست در نبرد هوایی با دیگو گودین توپ را مال خود کند و ربیچ، مهاجم کروات میلان دروازه خالی نرآتزوری را باز کرد. نکته جالب توجه اینجا بود که زلاتان برای مال خود کردن این توپ به ارتفاع 2 متر و 53 سانتی متر پرید و این صحنه یادآور پرش حیرت انگیز کریس رونالدو در روز 18 دسامبر و در مصاف یوونتوس با سمپدوریا بود. البته کریس رونالدو در آن صحنه با پرشی بلند به ارتفاع 2 متر و 56 سانتی متر رسیده بود. هر دوی این بازیکنان پتانسیل فیزیکی فوق العاده ای دارند و با توجه به اختلاف قد 8 سانتی متری زلاتان و کریس رونالدو، می توان بیشتر پی به ارزش پرش خیره کننده رونالدو در آن بازی برد.

زلاتان ایبراهیموویچ در سن 38 سالگی هنوز حرفهای زیادی برای گفتن دارد و به نظر می رسد تا دوران افول و آویزان کردن کفشهایشان فاصله زیادی دارد. او بعد از مدتی ماجراجویی در لیگ ام.ال.اس آمریکا حالا دوباره به فوتبال اروپا بازگشته و با پیراهن میلان در حال اثبات تواناییهایش است. باخت در دربی میلان با نتیجه 2-4 مقابل اینتر، اولین باخت روسونری بعد از بازگشت ایبرا به رختکن این تیم بود.

۴ ۲  
آی اسپورت
2020-02-11 01:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
الوالفضل
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲۰:۴۵
سلام ممنون از مطلب جالبت ولی رکورد پرش که تو گینس هم ثبت شده دسته خوده زلاتانه با پرش ۳/۷۰ زمانی که تو میلان بود سال ۲۰۱۲ لطفاً از افتخارات دیگران کم و به بقیه اضافه نکنید مرسی
الوالفضل
چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۸، ۲۰:۴۸
رونالدو باید یک مترو چهارده سانته دیگه اضافه کنه به رکوردش تا به زلاتان برسه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر