فهرست
بحران کمبود بازیکن در استقلال: فقط 20 نفر
بحران کمبود بازیکن در استقلال: فقط 20 نفر

بحران کمبود بازیکن در استقلال: فقط 20 نفر

آی اسپورت - میثم مجیدی، قراردادش را با استقلال فسخ کرد تا لیست منصوریان، محدودتر از قبل شود. استقلال با احتساب بازیکنان زیر 23 و زیر 21 سال، این فصل 32 بازیکن داشت. روزبه چشمی و کنعانی‌زادگان، بخاطر مصدومیت از لیست این تیم خارج شدند تا نیم فصل برگردند. آرش افشین، بختیار رحمانی، محمدامین حاج‌محمدی و میثم مجیدی هم خروجی‌های زمستانی این تیم بودند. قرار بود به جای این چهار نفر، چشمی و کنعانی‌زادگان به لیست برگردند و آندو و جپاروف هم با آبی‌ها قرارداد ببندند.

حالا با محرومیت استقلال، منصوریان مجبور است فصل را فقط با 26 بازیکن ادامه دهد. 26 بازیکنی که تعدادی از آن‌ها مثل گوک، سیار، رجبی‌فر، بابازاده، حسینی (هافبک) و یزدانی، هیچوقت جزو بازیکنان اصلی منصوریان نباشند و او در عمل برای یک نیم فصل کامل و لیگ قهرمانان آسیا، فقط 20 بازیکن فعال در اختیار خواهد داشت. 2 نفر، بیشتر از تعدادی که یک تیم با آن‌ها لیست 18 نفره‌اش را پر می‌کند.

منصوریان، باید امیدوار باشد تا آخر فصل تیمش زیاد درگیر مصدومیت و محرومیت بازیکنان اصلی نشود. در صورتی که روند مصدومیت‌های استقلال در نیم فصل اول ادامه پیدا کند، شاید دردسرهای ادامه فصل او، از روزهای بد فعلی هم بیشتر باشند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-24 17:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Milan88
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۳
کلا ۱۳ بازی داره استقلال دیگه، ۱۲ تا لیگ یدونه هم آسیا! واسه قهرمانی و حتی سوم شدن تو لیگم که شانس نداره، از منطقه سقوطم که فاصله گرفته! فقط بازی با پرسپولیس واسش مهمه، پس حتی اگه محروم جذب بازیکنم قطعی بشه چیز خاصیو از دست نمیده
۷
vesta
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
نگران نباش فدراسیون کیسه کش مطابق قبل جورش رو میکشه و از پول بیت المال کارش رو درست میکنه
۸
جاوید
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
منصوریان خودشو رفرش کنه بعدشم یه دست بره بشکه یخ ، بره زمین بازی کنه ...
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر