فهرست
آمار علیمنصور در مسابقات بزرگ: ضعیف و ضعیف‌کش
آمار علیمنصور در مسابقات بزرگ: ضعیف و ضعیف‌کش

آمار علیمنصور در مسابقات بزرگ: ضعیف و ضعیف‌کش

آی اسپورت – روند نزولی استقلال در جام حذفی، با باخت به نفت و حذف این تیم به پایان رسید. آن‌ها بازی اول با ملوان نوین که در دسته دوم هم حضور ندارد 2-0 در جریان نود دقیقه بازی برنده شدند، مقابل مس لیگ یکی کارشان به وقت اضافه کشید، مقابل صبای انتهای جدولی در ضربات پنالتی بردند و در اولین بازی با حریفان بزرگ، در وقت‌های اضافی شکست خوردند.

موفقیت تیم منصوریان در لیگ برتر و مقابل تیم‌های بزرگ هم به همین شکل بوده و او، نتوانسته نتایج خوبی مقابل تیم‌های بزرگ بگیرد. از بازی رو در رو با 6 تیمی که در جدول بالاتر از استقلال هستند، منصوریان فقط یک برد داشته که آن هم مقابل ذوب آهن و زمانی که این تیم در رده چهاردهم جدول بود بدست آمد.

سه برد دیگر استقلال در لیگ برتر، در مصاف با تیم‌های سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم جدول بدست آمده‌اند. سیاه جامگان، سایپا و صبا تیم‌هایی بودند که در بازی‌های رو در رو به استقلال باختند و بجز دوران افت ذوب، منصوریان نتوانسته هیچکدام دیگر از تیم‌های بالاتر رده دوازدهم لیگ برتر را شکست دهد!

۷ ۵  
آی اسپورت
2016-12-21 16:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
جاوید
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
استقلال و حرکات موزون منصوریان کنار زمین این روزا شده سوژه خنده همه ...
9سال حقارت و‌ بی جامی لنگ=24-33
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
یعنی سوژه خنده تر از رفتن نوراللهی و عالیشاه از تیم داغونتون به رقیب اصلیتون تو جدول سوراختور؟:))) آدم به قشقایی ببازه حدف بشه ولی بازیکنای تیمش انقدر بی تعصب نباشن که وسط فصل خودشونو مشمول کنن برن تو تیم نظامی رقیب نه؟ خخخخخخخخ
۳
ق مثل قشقایی
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
الان منظورت از ضعیف کشی به طور مثال ذوب آهنی هستش که این هفته ها داره یقه همه رو میگیره و هفته پیشم با یه شوت لنگو تو افق محو کرد دیگه نه؟ ما ضعیف کش بودیم که لنگو باید تو دربی پاره میکردیم چه تیمی ضعیف تر از لنگ حقیر؟؟؟
۳ ۲
منتقد
چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
ق مثل قاضی :))))
۲
کاج صغیر آسیا از مال قشقایی بالا نیا
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰
اخه ابله ما ضعیفیم یا شما که 5 ساله رنگ برد رو نیدیدین توو دربی... راستی پاس میده یا هتریک میکنه؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر