فهرست
پرسپولیس به دنبال جذب دو مدافع در نیم‌فصل
پرسپولیس به دنبال جذب دو مدافع در نیم‌فصل

پرسپولیس به دنبال جذب دو مدافع در نیم‌فصل

آی اسپورت - حسین ماهینی با مصدومیت در ناحیه رباط صلیبی در دربی تهران ادامه فصل را از دست داد. هم‌چنین محمد انصاری با مصدومیت رباطی که در بازی برگشت فینال آسیا برایش اتفاق افتاد، باتوجه به نقل قول های مطرح شده از برانکو، به این نتیجه رسید که حالا حالاها از انصاری در ترکیب پرسپولیس خبری نخواهد بود. این در حالیست که این بازیکن که سابقه بازی برای تیم‌ملی را نیز دارد، در دو پست عصای دست برانکو بود. یعنی دفاع وسط و دفاع چپ.

با در نظر گرفتن مهدی شیری که در نیم‌فصل به جمع سرخ‌پوشان اضافه می‌شود، پرسپولیس در پست دفاع میانی تنها شجاع خلیل زاده و جلال حسینی را در اختیار خواهد داشت و شایان مصلح نیز تنها دفاع چپ تخصصی این تیم خواهد بود. در نتیجه این تیم در هیچ کدام از پست های تدافعی حتی یک مهره ذخیره قابل اتکا نخواهد داشت. بدین ترتیب نیاز به خرید مدافع برای پرسپولیس از نان شب هم واجب‌تر خواهد بود.

با در نظر گرفتن خرید هایی که پرسپولیس در ابتدای فصل داشت این تیم یک سهمیه بزرگ‌سال دیگر برای خرید بازیکن در اختیار دارد و در صورتی که بخواهد بیشتر از یک مدافع در بازار نقل و انتقالات به لیست تیمش اضافه کند باید نام ماهینی یا انصاری از لیست این تیم خارج شود تا جا برای بازیکن جدید باز شود. گفته می‌شود اولویت اصلی باشگاه خرید یک مدافع چپ بوده و در ادامه به دنبال مدافع میانی خواهد بود.

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-11-11 23:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Hasan
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۰۰:۰۱
زنوزی بزرگترین مقرض بانکی کشور با گرفتن پانصد هزار میلیارد تومان وام از دولت فخیمه احمدی نژاد برای خرج چند میلیاردی برای ورزشگاه ملی ایران زبان باز کرده تو که پول ها این ملت مظلوم رنج کشیده رو خوردی الان با وثیقه میلیاردی بیرون هستی خواهشا حرفی از حق خوری نزن که حق منه جون رو خوردی باید افراد حرام خوری مثل تو رو مینداختن زندان دیگه هم در نمی آوردن تا درس عبرت تموم دزدها بشه ولی هی هات
۸ ۱
.
دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶
این دزد هم یه روزی دستش رو میشه الان حمایت دولت رو داره دور برداشته
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر