فهرست
رامین رضاییان جدید پرسپولیس؟
رامین رضاییان جدید پرسپولیس؟

رامین رضاییان جدید پرسپولیس؟

آی‌اسپورت- مدتهاست كه بحث حضور اشكان دژاگه در پرسپوليس مطرح شده. اشكان از چند ماه پيش به اين طرف بازيكن آزاد است و پرسپوليس هم با توجه به محروميتي كه اخيرا با آن مواجه شده، تنها تا پيش از زمستان سه بازيكن آزاد مي‌تواند جذب كند. كنار هم قرار دادن همين دو گزاره ساده، همه فوتبال ايران را به اين نتيجه رسانده كه اشكان مي‌تواند گزينه مناسبي براي سرخپوشان باشد، با اين وجود برانكو تمايلي به استخدام اين بازيكن ندارد. سرمربي كروات پرسپوليس در اين مدت بارها به سوالاتي در مورد جذب دژاگه جواب‌هاي سربالا داده تا نشان بدهد كاپيتان تيم ملي را نمي‌خواهد. با اين وجود تحركات براي پيوند زدن اشكان به پرسپوليس كماكان ادامه دارد. اين وسط حتي شايعه شده ممكن است حسين هدايتي هم به حضور دژاگه در پرسپوليس تمايل داشته باشد و بخواهد اين انتقال را تسهيل كند. البته صحت و سقم اين شايعه مشخص نيست، اما به هر حال اين روزها چنين مطالبي از گوشه و كنار به گوش مي‌رسد.

در مجموع اگر برانكو اشكان را نمي‌خواهد شايد صلاح نباشد كه ديگران براي حضور او در پرسپوليس اصرار كنند. برانكو پيش از اين نشان داده وقتي ميلش به استفاده از يك بازيكن نباشد و خودش به اين جمع‌بندي نرسد كه او براي تيمش مفيد است، نمي‌تواند رابطه خوبي با وي برقرار كند. شايد بزرگترين مثال در اين مورد رامين رضاييان باشد؛ دفاع راست هجومي فوتبال ايران كه يكي از اركان زيبايي بي‌نظير بازي پرسپوليس در ليگ پانزدهم بود. او در آن فصل تقريبا در تمام دقايقي كه مجوز بازي داشت به ميدان رفت، اما بعد از آن به تلفن‌هاي برانكو جواب نداد و سعي كرد اين تيم را بپيچاند؛ آنچه رامين را از چشم برانكو انداخت. پس از آن اتفاق خيلي‌ها واسطه شدند و با كلي اصرار و پافشاري رضاييان را به پرسپوليس برگرداندند، اما دل برانكو هيچ‌وقت با او صاف نشد و نهايتا هم در يك فرصت مناسب عذر اين بازيكن را خواست.

البته هنوز هيچ‌كس نمي‌داند نگاه دژاگه به احتمال حضورش در پرسپوليس چيست و اصلا او يك سر سوزن به چنين امكاني فكر مي‌كند يا نه؛ اما در مجموع بهتر است شأن  جايگاه اين ستاره محجوب حفظ شود. حيف است كه اين وسط يكي پول انتقال او را بدهد و يكي هم راي برانكو را برند، اما در نهايت دژاگه در پرسپوليس به سرنوشت رضاييان دچار شود. كاش حرمت كاپيتان تيم ملي حفظ شود و صفر تا صد اين موضوع را به خود برانكو وا بگذارند.

همشهری ورزشی

۷ ۴  
آی اسپورت
2017-11-15 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
علی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
بابا برو کمک راننده شوفر بشو در تیم دوچرخه سواران !
علی
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۱۵
بابا برو کمک راننده شوفر بشو در تیم دوچرخه سواران !
شاهین
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
مطالب و تحلیل های مضحک ادامه دارد...
شان کاپیتان محجوب؟؟ شش ماه بدون تیم بوده و داره با اسم پرسپولیس بازارگرمی میکنه.
برانکو نظر نهایی این گفته است: به او نیازی ندارم
والسلام!
۳ ۱
....
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
برانکو کیه.یه جور نوشتی برانکو هر که ندونه فکر میکنه تیته یا مورینیو هست.برانکو هم ارام ارام داره به روزهای سخت و تیره تو پرسپولیس نزدیک میشه.دسته گلی که جلو رامون دیاز به اب داد تا قیامت رو پیشونیش چسبیده.پرفسور یه درصدی را اینقدر حلوا حلوا نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر