فهرست
پشت‌پرده حاشیه‌های استقلال: م.ر یا م. ب
پشت‌پرده حاشیه‌های استقلال: م.ر یا م. ب

پشت‌پرده حاشیه‌های استقلال: م.ر یا م. ب

آی اسپورت- در این مدت دلایل زیادی در اختلاف پیش آمده میان مهدی رحمتی و منصوریان مطرح شده اما مهم‌ترین دلیل به نظر می‌رسد که از قلم افتاده است. پیش ازاین از تمسخر منصوریان درجلسه فنی، اختلاف با محمد خرمگاه و مسائل دیگر به عنوان اختلاف این دو نام‌برده می‌شد اما این مسائل که ففط مربوط به زمان منصوریان است. این در حالیست که گفته می‌شود مشکل رحمتی درون تیم مشکلی است که در زمان مظلومی و قلعه نویی هم وجود داشته و باعث زمین خوردن آنها شده. مطمئنا هیچ کدام از دلایلی که این روزها از آن نام‌برده می‌شود نمی‌تواند دلیل زمین خوردن مربیان قبلی باشد.

امروز منصوریان در مصاحبه‌اش به صورت کاملا سربسته و رمزآلود از دلیل اصلی مشکلات رحمتی درون تیم پرده برمی‌دارد.«متاسفانه بعضی‌ها دوست دارند آب گل آلود شود و شاه ماهی صید کنند. من اجازه نمی‌دهم این افراد از آب گل آلود استقلال برای خود ماهی بگیرند. فعلا به همین کلی گویی بسنده می‌کنم و جزییات بیشتری نمی‌گویم. مگر آنکه این افراد که الان هیچ سمت و پستی در استقلال ندارند از اختلافات درون خانوادگی استقلال به نفع خود استفاده کنند.»

در این سال‌ها آنقدر از فرد پشت پرده استقلال گفته و نوشته شده و به اسم‌های مختلف از او نام‌برده شده که یک اشاره برای شناختن او کافی است. همان «م. ب» معروف. همان که مظلومی فصل گذشته نام مستعار او را مطرح کرد. بعضی «م.ب» شنیدند و بعضی «م.ر»اما ظاهرا این که کدام را شنیده‌اید فرقی ندارد چون هر دو در یک جبهه قرار دارند. همان‌هایی که به گفته مظلومی به منزل فرهاد مجیدی رفتند تا او را سرمربی کنند. همان‌هایی که ابتدای فصل و قبل از آمدن منصوریان باز هم تلاش کردند تا به هدفشان برسند. مشکل اصلی رحمتی با منصوریان این روزها همان مشکل همیشگی است. فردی که سال‌هاست پشت پرده حضور دارد و نقشش در تیم بسیار بیشتر از در صحنه‌های استقلال پررنگ است.

۱۱ ۵  
آی اسپورت
2017-01-03 15:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
شايان
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۵۵
م ب كيه؟؟
۲
majid22
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
بابا زاده گلر دروازبان ها
۱
علی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۰۷
محمد بابایی، مدیر رسانه ای سایق استقلال که الان تو تیم فک کنم سمت خاصی نداره ولی عحیب اینکه کنار تیم هست!!!

تو عکس بالایی نفر اول کنار دست رحمتی نشسته
علی
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۱۰
اصلاح: محمود بابایی
۱
سالار
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۵۳
محمود رضا بابایی یکی از آقازاده های فوتبال ایران که 10سالی میشه که مدام تو استقلاله. فامیل کیومرث هاشمی رییس کمیته ملی المپیکه. کسیه که قلعه نوعی رو سرمربیه تیم ملی کرد.کسیه که تو زمان واعظ همه کاره استقلال بودو قلعه نوعی تو یه مصاحبه گفت این بچه واسه استقلال تصمیم میگیره. کسیه که اول فصل 20هزار دلار به اسکوچیچ پیش پرداخت داد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر