فهرست
اتفاق جالب: 4 کاپیتان پرسپولیس علیه پرسپولیس
اتفاق جالب: 4 کاپیتان پرسپولیس علیه پرسپولیس

اتفاق جالب: 4 کاپیتان پرسپولیس علیه پرسپولیس

آی اسپورت - در لیست تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز، نام 4 بازیکن با سابقه بازی برای پرسپولیس به چشم می خورد که هر 4 نفر، سابقه بستن بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را در کارنامه خود دارند. با هم نگاهی گذرا به این 4 کاپیتان داریم:

یک) محمد نوری دو، سه فصل در پرسپولیس به عنوان کاپیتان حاضر بود و این موضوعی است که کسی نمی تواند آن را کتمان کند. حتی وقتی در فصل چهاردهم، علی کریمی و مهدی مهدوی کیا از جمع سرخپوشان کنار رفتند، مرحوم هادی نوروزی که سابقه بیشتری نسبت به نوری داشت، بازوبند کاپیتانی را به رفیق صمیمی خود هدیه داد.

دو) محسن بنگر یکی از سرشناس ترین مدافعانی بود که در این سال ها به پرسپولیس آمد. او به خاطر حضور در جمع سرخپوشان، قید ادامه همکاری با باشگاه سپاهان که خوب پول می داد و خوب قهرمانی می آورد را زد. محسن فصل قبل و پس از فوت هادی نوروزی در کنار علیرضا نورمحمدی کایپتان های پرسپولیس بودند.

سه) امید عالیشاه نیز در برهه ای کاپیتان پرسپولیس شد. وقتی بنگر ونورمحمدی نیمکت نشین بودند و برانکو از جوان ترین ترکیب خود برای ساختن ترکیب اصلی سود می برد، امید با بازوبند طلایی رنگ سرخپوشان به زمین می رفت. همان بازوبندی که شماره 24 به یاد مرحوم نوروزی بر روی آن نقش بسته بود. امید حالا سرباز تراکتورسازی است.

چهار) و آخرین نفر، احمد نورالهی است. احمد فقط یکبار در تمام طول مدت حضورش در پرسپولیس موفق شد بازوبند کاپیتانی ببندد و آن هم به لطف سیدجلال حسینی بود. سیدجلال در بازی آخر نیم فصل اول مقابل سیاه جامگان مشهد به پاس زحماتی که احمد برای تیم کشیده، قبل از آن که این بازیکن خود را سرباز کند، بازوبند را به نورالهی داد تا آخرین بازی قبل از اعزام به خدمت برایش خاطره انگیز شود.

حالا قرار است هر 4 نفر مقابل پرسپولیس در روز یکشنبه به میدان بروند. اتفاق بی نظیری که برای تکرار آن باید سال ها صبر کنیم تا 4 کاپیتان یک تیم، مقابل تیم سابق خود به میدان بروند!

 

خبر ورزشی

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-01-30 13:06:00
نظر دهید

۳ نظر
Milan88
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۵۱
البته به لطف قانون سربازی!
یوسف
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
همه با میل خودشون اومدن با زور که نیومدن! سربازی هم واسه دوتاشون بود.
موراتا
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
حیف از بازوبند که رفت رو دست عالیشاه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر