فهرست
توافق بارسا و لائوتارو؛ در انتظار واکنش اینتر
توافق بارسا و لائوتارو؛ در انتظار واکنش اینتر

توافق بارسا و لائوتارو؛ در انتظار واکنش اینتر

آی اسپورت - طبق ادعای نشریه اسپورت کاتالونیا، باشگاه بارسلونا در مورد شروط شخصی لائوتارو مارتینس با این مهاجم آرژانتینی به توافق رسیده است و به این ترتیب انتقال او به کاتالونیا به باشگاه اینتر بستگی دارد. طبق ادعای اسپورت که البته نشریه کلارین آرژانتین و رسانه‌های ایتالیایی هم آن را تأیید کرده‌اند، پیشنهاد قرارداد پنج ساله بارسلونا به لائوتارو با حقوق 12 میلیون یورو در سال به علاوه پاداش، مورد پذیرش مهاجم 22 ساله اینتر قرار گرفته است، اما اینتر همچنان از تخفیف دادن برای فروش او خودداری می‌کند و بر دریافت کل رقم غرامت فسخ قراردادش که 111 میلیون یوروست، تأکید دارد.

مارتینس که تابستان سال 2018 از تیم راسینگ کلاب آرژانتین با قراردادی 25 میلیون یورویی به اینتر پیوست، در این فصل در 31 بازی‌ رسمی‌اش برای نراتزوری 16 گل زده و چهار پاس گل داده است. او که در 17 بازی ملی‌اش هم 9 گل زده، از سوی لیونل مسی کاپیتان بارسایی‌ها تأیید و تحسین شده و به همین دلیل مسئولان باشگاه بارسلونا به شدت در تلاش هستند که هموطن فوق‌‌ستاره خود را خریداری کنند تا جانشینی بلندمدت برای لوئیس سوارس داشته باشند.

اینتر اما از مذاکره بر سر رقم قرارداد خودداری می‌کند و همچنان بر پرداخت کل رقم فسخ قرارداد او اصرار دارد. از این رو بارسلونا نه تنها باید 111 میلیون یورو بپردازد بلکه باید این کار را در یک بازه زمانی محدود (چند هفته) و کل رقم خرید او هم به صورت یک جا بپردازد که با توجه به وضعیت مالی باشگاه به خصوص پس از ضررهای تحمیل شده در نتیجه شیوع کرونا این کار بسیار سخت به نظر می‌رسد.

     
آی اسپورت
2020-06-03 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر