فهرست
پیکان 2-1 فولاد/ رکورد انصاری پرید
پیکان 2-1 فولاد/ رکورد انصاری پرید

پیکان 2-1 فولاد/ رکورد انصاری پرید

آی اسپورت- ساسان انصاری گل نزد و فولاد باخت! فولاد در این بازی هم نوار بردن‌هایش شکست هم رکورد ساسان انصاری به دست نشان نرسید و هم به پیکان باخت تا مشخص شود اگر انصاری گل نزدند سعداوی ظاهرا برنامه دیگری برای بردن ندارد.

هفته پانزدهم لیگ شانزدهم، جمعه 03/10/95، ساعت 15، ورزشگاه شهدای شهرقدس

داور: رضا عادل                    کمک ها: رضا سخندان، امیر مبشر

 پیکان:

 رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، علی حمودی، هاراپتیان، صادق بارانی، ماهان رحمانی، سیامک نعمتی، ابوالفضل ابراهیمی (79 مهدی شیری)، گادوین منشا و مرتضی آقاخان

سرمربی: مجید جلالی

  فولاد خوزستان:

 وحید طالب‌لو، ایوب والی، عبدالله کرمی، یوسف وکیا، سینا مریدی(67 مهرداد جماعتی)، حمید بوحمدان، محمود مطلق زاده، احمد عبدالله‌زاده، عبدالله ناصری (67 مهرداد جماعتی)، اسماعیل شریفات و ساسان انصاری

سرمربی: نعیم سعداوی

 اخطار:

 وحید طالب لو(38)  - یوسف وکیا (43) از فولاد

ماهان رحمانی(57) از پیکان

  شرح گل ها:

 پیکان 0 فولاد خوزستان 1 (دقیقه 33، گل به خودی ماهان رحمانی) : پیکانی ها که در نیم ساعت اول نبض بازی را در دست داشتند، در این دقیقه دروازه خود را باز شده دیدند، ماهان رحمانی از میانه های زمین در حالی که قصد داشت توپ را به دروازه بان خودی برساند، با ضربه خود به ناگاه دروازه تیم خود را باز کرد.

 پیکان 1 فولاد خوزستان 1 (دقیقه 39، مرتضی آقاخان) : پاس در عمق برای پیکانی ها آقاخان را در موقعیت گلزنی قرار داد اما خطای دروازه بان فولاد روی این بازیکن باعث اعلام یک ضربه پنالتی شد و مرتضی آقاخان پشت این توپ ایستاد و گل تساوی پیکانی ها را به ثمر رساند.

پیکان 2 فولاد خوزستان 1 (دقیقه 43، علی حمودی) : یک ضربه ایستگاهی برای پیکانی ها به وجود آمد و علی حمودی پشت این توپ قرار گرفت و توانست به زیبایی دروازه تیم سابق خود را باز کند.

 دقایق حساس:

 دقیقه 15 – حملات پیکانی ها با دو کرنر پیاپی ادامه یافت اما ضربه سر امیرحسین صادقی از بالای دروازه فولادی ها به بیرون رفت.

دقیقه 20 – ارسال گادوین برای سیامک نعمتی موقعیت خطرناکی روی دروازه فولادی ها به وجود آورد اما عبدالله کرمی با فرصت طلبی این فرصت را تبدیل به کرنر کرد.

دقیقه 25 – بازهم شاگردان جلالی روی دروازه حریف خطرناک ظاهر شدند اما ضربه مهاجم این تیم با برخورد به مدافع تیم فولاد تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 30 – ارسال دیگری روی دروازه فولاد با ضربه امیرحسین صادقی روی دروازه حریف ایجاد موقعیت خطرناکی کرد اما این توپ نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 37 – اشتباه رحمانی در میانه میدان موقعیت خوبی برای حریف به وجود آورد اما فولادی ها از این موقعیت نتوانستند استفاده کنند و تنها یک کرنر به دست آوردند.

دقیقه 45 – ارسال بلند فولادی ها در محوطه جریمه پیکانی ها می توانست گل تساوی را برای این تیم به همراه داشته باشد اما ساسان انصاری نتوانست از این فرصت استفاده لازم را ببرد.

دقیقه 58 – ارسال کرنر فولادی ها توسط احمد عبدالله زاده با ضربه سر سینا مریدی دروازه پیکانی ها را تهدید کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 63 – شوت محکم بوحمدان از پشت محوطه جریمه با واکنش دیدنی احمدی راهی به دروازه پیکانی ها نیافت.

دقیقه 65 – پاس قطری و زیبای ابوالفضل ابراهیمی به محوطه جریمه فولادی ها ارسال شد با ضربه نعمتی چیزی نمانده بود تا دروازه فولادی ها را برای سومین بار باز کند اما واکنش طالب لو مانع از گل شدن این توپ شد.

دقیقه 67 – شوت اسماعیل شریفات با واکنش رحمان احمدی روبرو شد و توپ برگشتی نیز با اعلام آفساید توسط داور از دست فولادی ها پرید.

 حاشیه:

* در میان اجازه از مربیان حریف، رخصت طلبیدن ساسان انصاری، آقای گل لیگ برتر از مجید جلالی جالب به نظر می رسید، جلالی برای اولین بار از انصاری در ترکیب تیم فولاد استفاده کرد.

* پس از گذشت حدود سی دقیقه از بازی هنوز هواداران برای تماشای این بازی به ورزشگاه می آیند.

*هواداران تیم فولاد استقبال گرمی از بازی تیم شان داشتند، آنها در دقایق پایانی نیمه اول به حدود 1000 نفر رسیدند.

۱    
آی اسپورت
2016-12-23 16:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر