فهرست
حریف پرسپولیس جان تازه ای گرفت
حریف پرسپولیس جان تازه ای گرفت

حریف پرسپولیس جان تازه ای گرفت

آی اسپورت - هفته نوزدهم سوپر لیگ هند امروز با برگزاری یک دیدار ادامه یافت که در این مسابقه گوا موفق شد در زمین بنگالورو به برتری دو بر یک دست پیدا کرده و جایگاهش در رتبه سوم جدول رده بندی را مستحکم تر کند.

در این مسابقه و در دقیقه 20 ایگور آنگولو مهاجم اسپانیایی و خطرناک گوا گل نخست بازی را برای این تیم به ثمر رساند. این سیزدهمین گل فصل آنگولو در 18 دیداری بود که برای گوا به میدان رفته است و به نظر می رسد مدافعین پرسپولیس باید مراقب این مهاجم زهردار باشند.

در دقیقه 23 ریدیم تلانگ بازیکن هندی گوا نیز در ادامه گل دوم را به ثمر رساند تا این تیم ظرف 3 دقیقه دوبار دروازه میزبان خود را باز کند. تیم بنگالورو در ادامه یکی از گل های خورده را جبران کرد اما این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به پایان رسید تا گوا پس از 6 تساوی پیاپی در لیگ هند و از دست دادن صدر جدول، حالا در دو هفته گذشته به پیروزی برسد و اختلافش را با صدر کم کند.

هم اکنون گوا با 30 امتیاز در رده سوم قرار دارد و 9 امتیاز با تیم صدرنشین موهان باگان اختلاف دارد. گوا که برای نخستین بار راهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شده است، در گروه پنجم با پرسپولیس در یک گروه قرار دارد.

۱    
آی اسپورت
2021-02-21 23:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر