فهرست
کاریکاتورهای منتخب/ فردیناند، بوکسور ترسناک
کاریکاتورهای منتخب/ فردیناند، بوکسور ترسناک

کاریکاتورهای منتخب/ فردیناند، بوکسور ترسناک

آی اسپورت- عمر مومنی، کاریکاتوریست سایت گل که معمولا سوژه‌های روز دنیای ورزش به خصوص فوتبال را به تصویر می‌کشد در روزهای اخیر کاریکاتورهای زیر را کشیده است.

یکی از مشکلات اصلی لیورپول در این فصل گل خوردن است و این که نمی‌توانند دروازه‌شان را بسته نگه دارند. مومنی با اشاره به حرف‌های کلوپ که گفته بود از خوردن چنین گل‌هایی خسته شدم، نوشته:«من یک کلین شیت می‌خواهم».

1
1

درگیری نیمار و کاوانی بر سر ضربه کاشته و پنالتی زدن سوژه روز رسانه‌ها شد تا این که باشگاه فرانسوی اعلام کرد کاوانی پنالتی‌زن اول باشگاه است. مومنی هم نوشت:«نیمار حافظه‌اش را از دست داده؟ پنالتی برای هر کسی محدودیت دارد، به جز کاوانی».

ریو فردیناند بعد از بازنشستگی از فوتبال به ورزش بوکس ورود کرده است. مومنی در این باره نوشته:«فردیناند بوکسور شده است، فقط امیدواریم از پایش استفاده نکند».

3
3

پائولینیو برزیلی بازی‌های درخشانی در بارسا ارائه می‌دهد و عمر مومنی با اشاره به این موضوع نوشته:«بعد از نقش چشم‌گیر در موفقیت‌های بارسا، پائولینیو از درون تغییر کرده و رونالدینیو شده است».

4
4

بارسلونا موفق شد ایبار را شکست دهد و رئال مادرید مقابل بتیس شکست خورد تا اختلافش با بارسای صدرنشین زیاد شود. مومنی با ارائه کاریکاتور زیر نوشته:«7 امتیاز».

5
5

قرار شد فینال یورولیگ سال 2019 در باکوی آذربایجان برگزار شود. مومنی هم در توضیح کاریکاتور زیر نوشته:«مردم آذربایجانی به استقبال فینال یورولیگ رفتند».

6
6

 

 

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-09-23 19:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۵۹
قشنگ بود مخصوصا اختلاف 7 امتیازی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر