فهرست
تاج: کی‌روش با قدرت ادامه می‌دهد
تاج: کی‌روش با قدرت ادامه می‌دهد

تاج: کی‌روش با قدرت ادامه می‌دهد

آی‌اسپورت- رییس فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی حاضر شد.

حواشی پیرامون تیم ملی: کی‌روش در ایران است و از سه‌شنبه گذشته تا دیروز سه جلسه را برگزار کردیم و نمی‌دانم این اخبار کذب از کجا می‌آید که او در ایران نیست. ما در ابتدا دو تقویم داشتیم که به باشگاه‌ها ارائه داده و انتظارمان این بود که بعد از فیکس شدن دیگر مورد اعتراض قرار نگیرد و این در حالی است که تیم ملی نسبت به همه حریفانش اردوی کمتری را برگزار می‌کند. اعتراض‌ها باید از طریق مدیرعامل باشگاه‌ها به فدراسیون برسد که ما هم 7 روزه به آن جواب می‌دهیم اما در قضیه اخیر مسیر اعتراض عوض شد و رسانه‌ای شدن آن مشکلاتی ایجاد کرد. این در حالی است که ما در ادامه لیگ حتی به خاطر شرایط تیم‌های آسیایی رقابت‌های لیگ برتر را تعطیل خواهیم کرد چون این تیم‌ها تحت فشار هستند. طی این چند روز 20 ساعت با کی‌روش صحبت کرده‌ام و او گفت با قدرت به کارش ادامه می‌دهد. ضمن اینکه اعتقاد داشت که به اینجا نیامده با خودمان بجنگند بلکه آمده تا با قطر و کره بجنگد. هرچند که این جنگ وجود داشته اما آغازگر آن مهم است که کی‌روش نبود.

برنامه‌های آینده تیم ملی: دو برنامه داریم اول اینکه از 21 اسفند اردو آغاز شده و بازیکنان درگیر در لیگ قهرمانان آسیا از 25 اسفند به تیم ملی اضافه شوند و برنامه دوم هم این است که 3 روز قبل از قطر جمع شویم که بعداز آن هم بازی با چین را داریم. بنابراین برنامه اول به سود تیم ملی است. همچنین کی‌روش هم معتقد بود برنامه دوم مسیر خوبی نیست و می‌تواند خطرناک باشد. الان شرایط عادی شده و خبری از بیانیه‌ها نیست با این حال برخی‌ها عجله دارند و به عواقبش کاری ندارند اما تعجیل نکردیم و سر فرصت حرف‌های کی‌روش را شنیدیم با این حال همه بر این باورند که بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم. کی‌روش توقع ندارد اگر برنامه‌ای بسته شده حالا درست یا غلط، در ادامه این برنامه با خلل مواجه شود. الان هم طبق جدول برنامه‌ها را پیش می‌بریم اما اگر شرایط فراهم نشود مسیر فیفادی را در پیش می‌گیریم که مسیر خطرناکی است. کی‌روش می‌گوید اگر قرار است دعوا شود همان 3 روز جلوتر بازیکنان را دعوت خواهیم کرد.

محرومیت استقلال: داریم تلاش می‌کنیم. جریمه پرداخت شده اما اینکه بگویم مشکل حل می‌شود اینطور نیست چون بارسلونا هم مشکل داشت و حل نشد ولی 2 میلیون دلاری که از فیفا طلبکاریم ما را امیدوار می‌کند و به فیفا هم نامه دادیم تا از همین مجرا مشکل حل شود.

۱ ۵  
آی اسپورت
2017-01-27 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
حمید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۱۵
جناب تاج هر چی مشکل داریم از ضعف مدیریت شماست
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۷:۱۹
کیروش میگه بازی تدارکاتی نداریم. عراق چندبار از ایران درخواست کرده قبل از شروع دوباره بازیهای مقدماتی با ایران بازی کنه. آقای تاج بگید چرا این بازی تدارکاتی خوب را رد کردید!!!؟؟؟
احمدرضا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۳۳
به كوري چشم قندلي و مايلي و هرچي لمپنه
۱
امید
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۵۳
اینکه کارش بیانیه نویسی است. یعنی میخواد با قدرت بیانیه بده!!!؟؟
پرسپولی واقعی
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۱۶
راجع به تیم ملی که عشق است .امیدوارم باعث اتحاد همه ی ایرانیها از همه ی اقوام شود با صعود به روسیه .

اما پول عادل شیحی ؛ دوملیون دلاری که در فیفا داریم چه ربطی به این پرونده دارد. آن پولها صاحب دارد و صاحبش مطمئنا کسی که با عادل شیحی قراداد از سر معده بست ، نیست.
مگر باشگاههای ما مسئول بستن قرارداد یا مدیر عامل ندارند. پیدایشان کنید و این پول را از آنها بگیرید .
بیت المال برای این نیست که هرکس هر ....کرد تاوانش را از اینجا یعنی پول من ؛ پول تو و پول تمام آن نوجوانان و جوانان عاشقی که از دورترین نقطه ی ایران می آیند تادر شرائط سخت از تیم ملی یا باشگاهی خود حمایت کنند؛ پرداخت شود.
پرسپولیس و استقلال ندارد .فکر نمی کنم کسی از هواداران این دو تیم دوست داشته باشند اینطوری حقشان بخاطر نالایقی بعضی ها خورده شود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر