فهرست
قاب روز:‌ با همین عصا معجزه کن!
قاب روز:‌ با همین عصا معجزه کن!

قاب روز:‌ با همین عصا معجزه کن!

آی‌اسپورت- مسعود حسن‌زاده، سرشناس‌ترین تماشاگر مسابقه دوستانه سپاهان و تراکتورسازی بود. ستاره فصل گذشته سپاهان که هنوز روند درمان را پشت سر می‌گذارد‏، در پایتخت به تماشای جدال تیم فعلی و سرمربی سابق‌اش رفت. بدون تردید در شروع فصل‏، جای خالی این بازیکن در ترکیب تیم اصفهانی احساس خواهد شد. در لیگ شانزدهم‏، او تنها یک نیم‌فصل برای سپاهان بازی کرد اما در همین زمان، بهترین گلزن فصل باشگاه لقب گرفت. مسعود درخشش در جمع طلایی‌ها را در تیم ویسی آغاز کرد و در تیم کرانچار نیز به این روند درخشان ادامه داد و درست در شرایطی که همه در انتظار بازگشت او به فرم درخشان گذشته‌اش بوده‌اند‏، مصدومیت سنگین از راه رسید تا حسن‌زاده ناچار شود همه چیز را از نقطه صفر شروع کند.

سرمربی کروات سپاهان روی مسعود به عنوان یکی از نقش‌های اصلی رقم‌زدن تحول در سپاهان بعد از دو فصل نه چندان امیدوارکننده حساب زیادی باز کرده بود و از دست دادن این مهاجم سرعتی و گلزن‏، بخش مهمی از محاسبات این مربی را تغییر داد. فوروارد سابق ذوب‌آهن‏، تابستان گذشته را با یک انتخاب بد پشت سر گذاشت و در سایپا هرگز موقعیت درخشش را به دست نیاورد اما این اشتباه را با بازگشت به فوتبال اصفهان جبران کند. با این وجود بدشانسی و مصدومیت در مسیر مسعود قرار گرفتند تا نیم‌فصل اول لیگ هفدهم نیز عملا برای او از دست رفته باشد. این بازیکن اما روحیه‌اش را از دست نداده و همچنان در انتظار بازگشتی مقتدرانه به زمین فوتبال است.

تیم پزشکی سپاهان، این روزها از زانوی حسن‌زاده مراقب می‌کنند و خود او نیز‏، مسئولیت محافظت از آرزوهای فوتبالی‌اش را بر عهده دارد. مسعود حالا در چنگال آسیب‌دیدگی است و بدون عصا حتی نمی‌تواند راه برود اما شاید به کمک همین عصا، دست به معجزه بزند و با یک نیم‌فصل موفقیت‌آمیز، شانس سفر به روسیه با تیم ملی را نیز به دست بیاورد.

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-07-15 14:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Soltan
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۰
مسعود جان ! محکم و با قلب بزرگ مصدومیت بر طرف میشه و دوبار درخشش تو اغاز میشه ! منتظرت هستیم داش
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر