فهرست
انتقاد فلاحی از خیابانی: استندآپ کمدی نیست!
انتقاد فلاحی از خیابانی: استندآپ کمدی نیست!

انتقاد فلاحی از خیابانی: استندآپ کمدی نیست!

آی اسپورت- گزارش بازی کلیدی ایران و ازبکستان به جواد خیابانی سپرده شد. این گزارشگر هم به سنت تمامی تقریبا این یک دهه اخیر، با جملات عجیب و غریبش کم سوژه به فضای مجازی نداد. خیابانی در همان گام اول و با اعلام نکردن تعویض ازبکستان که در دقیقه 3 رقم خورد، نشان داد شب روی فرمی دارد.

مازیار فلاحی بعد از این بازی، نوشته ای انتقادآمیز از خیابانی در فضای مجازی منتشر کرده و به این گزارشگر یادآوری نموده گزارش یک بازی فوتبال، استندآپ کمدی نیست:«راستش وقتی گزارش بازی ایران و ازبکستان را به زبان انگلیسی دیدم بیشتر حس غرور بهم دست داد تا گزارش بازی به زبان فارسی ... حداقل گزارشگر بازی طارِمی را طارُمی تلفظ نکرد! و به جای سکوت نابجا، حرفهای بی ‌ربط و تاکید حضور روسای قدیم فدراسیون و البته اینکه چقدر کار قشنگی است! اون هم بارها و بارها به گزارش بازی پرداخت ... زمان بازی ایران و قطر، گل دوم و این دیگه گل محشری بود! این جمله را به عنوان جمله صعود در نظر می ‌گیرم تا خاطره‌ بهتری در ذهنم باقی بمونه!!‌ یادمان باشد گزارش یک بازی استندآپ کمدی نیست که مردم بخندند و اگر آن را به تمسخر بگیرند اشکالی ندارد خوب شاد می‌ شن. برای درک و غرور ملی مردم ایران احترام بیشتری قایل باشیم».

البته این پست چند ساعت بعد از اینستاگرام فلاحی پاک شد.

 

۱۱ ۹  
آی اسپورت
2017-06-16 20:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
شش تایی شدن تخصص ماست
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۴۳
اگر به جای رسانه میلی، رسانه خصوصی و یا لااقل ملی واقعی داشتیم، کسی به این آدم ها میدان نمی داد.
نون دستمالشونو دارن می خورن
سه تا خوردن تو یه نیمه، پنج تا شدن و بی اصالت بودن تو آسیا تخصص ماست
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۵۰
.....
۲
کیسه پاره پاره
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۰۹
ببینید چه متنی نوشته که منتشر نشده است. همه این عقده ها بخاطر کایو و عبدالرحمان است هههه
تخصص ما تو آسیا
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
شش تا گل خوردن است شما چطور هههه
مثل کیسه های وقیح نباشید
سیروس
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
امیدوارم آقای خیابانی این نقدها را بدون تعصب ببینه و منطقی در موردشون فکر کنه. بعد از ااعجوبه گزارشگری ایران، جناب سرهنگ علیفر، واقعا سخت است ببینیم گزارشگرهای ما متن را رها کنند و به حاشیه بپردازند. به جز آقای علیفر که اعتقاد دارم به هیچ وجه نباید به هیشون گزارشی داده شود، معتقدم باید بضاعت صدا و سیما را در نظر گرفت و با نقدهای منصفانه سعی در اصلاح کاستی ها داشت. متاسفانه آقای خیابانی اصطلاحاتی در این بازی بکار برد که نه تنها به دل ننشست که باعث حال گیری در اون لحظات هم بود. اصطلاحات نچسبی مثل گل خوشبوی ایرانی که خیلی سر و صدا کرد. ولی به نظرم بدتر از گل خوشبو اصطلاح فاجعه ای بود که بعد از اتمام بازی در مورد سردار آزمون بکار برد: اسب ترکمن تیزپای ایران!!!! آخه چدا اینقدر علاقه داره بازیکنان را به جک و جانور تشبیه کنه. خداد و غزال تیزپا یکبار بود و چون فی البداهه بود و از دل بر آمده بود بر دل هم نشست. دیگه قرار نیست مرتب فکر کنه ببینه بازیکنان چه ارتباطی با یک نوع حیوان پیدا میکنند و فورا تشبیه شون کنه بهم. حالا چون سردار ترکمن است و اسب ترکمن هم معروف است باید به سردار آزمون گفت اسب!!!! بازم خدا را شکر بازیکنی از قهدریجان، سنگسر یا سراب در تیم ملی نیست. چون سگهای این شهر ها بسیار معروفند و معلوم نبود اگر بازیکنی از این شهرها در تیم ملی بود و گل مهمی میزد چه فاجعه ای رخ میداد.
میلاد مهری
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۲
سگ های و گربه هایی که تو آشغال دنبال غذا می گردن خاصیتشون از جواد خیابانی بیشتر ه
من حاضرم سوک و موش تو خونم رژه بره اما صدای جواد خیابانی برای همیشه خفه بشه
۶
محسن هوادار فوتبال
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۷
اقای یکی شماره پیامک این صدا وسیمای میلی رو بزاره اینجا پیامک بدیم این گوسفند و بندازن بیرون یا نزارن گزارش کنه
روزبه
جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۴۹
به نظر من همه گزارشگراي تلويزيونو به جز فردوسي پور و احمدي بايد بكنن تو يه اتاق،اون اتاقو آتيش بزنن...اصلا بازي گزارش نميكنن،به خدا اينترنت همه دارن،اين اطلاعات شما رو همه دارن،اينكه فلان سال كي اول شده كي آخر همه ميدونن،فلاني با فلاني پسر خالن همه ميدونن،بازيو گزارش كن بابا،همه كار ميكنن جز گزارش بازي...احمدي خيلي خوبه،فردوسي پورم واسه خارجي خوبه،ايرانيا رو تيكه لوس ميندازه بعضي وقتا...
حسين قلى خان داشت پسرى
شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
حرف دل اكثر بيننده هاى بازى هاى فوتبال رو زده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر