فهرست
هو شدن ۹۰ دسیبلی بیل در برنابئو
هو شدن ۹۰ دسیبلی بیل در برنابئو

هو شدن ۹۰ دسیبلی بیل در برنابئو

آی اسپورت-  همانطور که انتظار می رفت هواداران رئال مادرید به حاشیه اخیر گرت بیل، ستاره ولزی تیم شان، واکنش شدیدی نشان دادند.  گرت بیل که طول دوران حضورش در رئال هیچ گاه رابطه خوبی با هواداران نداشت، این بار شروع کننده یک حاشیه جدید بود و هواداران رئال هم در آغاز دیدار امشب تیم شان مقابل رئال سوسیداد، به حرکت اخیر او واکنش شدیدی نشان دادند.

پس از صعود ولز به رقابت های یورو ۲۰۲۰ بود که بیل به همراه هم تیمی هایش این صعود را با پرچمی جشن گرفت که روی آن نوشته شده بود:" ترتیب اولویت: ولز، گلف، رئال مادرید"؛ اشاره ای به علاقه زیاد بیل به بازی گلف که گفته می شود دلیل مصدومیت های متعدد او در فصول اخیر بوده و همین مسئله باعث ناراحتی مدیران و هواداران رئال شده بود؛ به طوری که به دنبال فروش او در تابستان گذشته بودند اما او در نهایت در برنابئو ماند.

اما او نه تنها حاضر به کنار گذاشتن این سرگرمی نشد که با این بنر جنجالی، آتش زیر خاکستر را روشن کرد. هرچند زین الدین زیدان، سرمربی رئال، تلاش کرد تا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی، این اتفاق را کم اهمیت جلوه بدهد اما می شد حدس زد که واکنش هواداران رئال در برنابئو متفاوت خواهد بود؛ چیزی که خیلی زود اتفاق افتاد.

 در شروع بازی امشب، زمانی که گوینده ورزشگاه در حال خواندن اسامی بازیکنان دو تیم بود، بعد از اعلام نام بیل، هواداران با تمام قدرت ستاره ولزی را هو کردند، به طوری که صدا سنجی که در ورزشگاه استفاده شد، میزان صدای ۹۰ دسیبل را نشان داد؛ شدتی که کمی کمتر از صدای تولید شده در یک کنسرت موسیقی (حدود ۱۱۰ دسیبل) بود.

در مقابل، طرفداران رئال، مارتین اودگارد، ستاره نروژی شان را که به طور قرضی برای سوسیداد بازی می کند، را تشویق کردند. اودگارد که از زمان پیوستن به رئال، به طور قرضی برای باشگاه های متعددی به میدان رفته، در ترکیب سوسیداد بازی های خوبی ارائه داده و هواداران رئال با این تشویق نشان دادند که خواستار بازگشت او هستند.

۳    
آی اسپورت
2019-11-24 02:27:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر