فهرست
از ویگان تا استقلال؛ پیروزی‌های بدون توپ!
از ویگان تا استقلال؛ پیروزی‌های بدون توپ!

از ویگان تا استقلال؛ پیروزی‌های بدون توپ!

آی اسپورت – باخت منچسترسیتی مقابل ویگان در جام حذفی با وجود آمار مالکیت توپ 83 درصدی شاگردان پپ گواردیولا باورکردنی نبود اما اتفاق افتاد. ویگان با تنها 4 شوت در مقابل 27 شوت سیتی‌زن‌ها، این تیم را شکست داد و از جام حذفی حذف کرد. همین اتفاق یک بار دیگر بحث رابطه مالکیت توپ با نتیجه گرفتن در فوتبال امروز را داغ کرد. اما اتفاقی که برای شاگردان پپ گواردیولا در مقابل ویگان افتاد، با شدتی متفاوت برای نمایندگان فوتبال ما هم در لیگ قهرمانان آسیا رخ داد.

 

۱ / ۲

دوشنبه شب تراکتورسازی با وجود مالکیت بیش از 66 درصدی در برابر الغرافه، با 3 گل مقابل این تیم شکست خورد! تعداد پاس‌های شاگردان ارطغرل ساغلام در این بازی دو برابر حریف بود اما بازی با نتیجه 3-0 به سود الغرافه به پایان رسید. این اتفاق در هفته اول هم برای تراکتورسازی رخ داد. آنها در برابر الاهلی عربستان نزدیک به 60 درصد مالکیت توپ را در اختیار داشتند و 150 بیشتر از حریف خود رد و بدل کردند اما سرانجام 1-0 مغلوب حریف شدند.

 

۱ / ۲

پرسپولیس دیشب در برابر السد قطر 54 درصد مالکیت توپ را ثبت کرد و شاگردان برانکو 50 پاس بیشتر از حریف داشتند اما در نهایت 3-1 شکست خوردند. شاگردان برانکو در هفته اول هم که با نتیجه قاطع 3-0 نسف کارشی ازبکستان را مغلوب کردند تنها 50.5 درصد مالکیت توپ را داشتند اما با اقتدار پیروز شدند.

 

۱ / ۲

استقلال در بازی هفته اول خود مقابل الریان قطر، 62 مالکیت توپ را در اختیار داشت و تعداد پاس‌های این تیم 200 پاس بیشتر از حریف بود اما فقط به لطف گل دقیقه آخر علی قربانی از شکست مقابل حریف گریخت. دیشب هم شاگردان شفر با وجود اینکه فقط 40 درصد صاحب توپ و میدان بودند و حدود 150 پاس کمتر از الهلالی‌ها رد و بدل کردند 1-0 پیروز شدند.

 

۱ / ۲

ذوب‌آهن دوشنبه شب با 49 درصد مالکیت توپ و 50 پاس کمتر از بازیکنان لوکوموتیو، این تیم را در اصفهان 2-0 شکست داد و در 8 بازی نمایندگان ایران، تنها باری که یک تیم با داشتن مالکیت بیشتر بر توپ و میدان، پیروزی را هم به دست آورده، تیم الدحیل بوده که در هفته اول ذوب‌آهن را شکست داده است.

 

۳ ۵  
آی اسپورت
2018-02-21 16:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
اصغر
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۵۶
جمع کنید. لنگ انگشت کوچیکه استقلال هم نمیشه. با این تحلیل ها ی الکی فقط به عنوان پماد سوختگی کاربرد داره
۳
حمید
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۱۳
چقد بعضی نویسنده ها احمقن
بازی سیتی اونا ۱۰ برابر ویگان شوت تو چارچوب زدن و باختن این میشه بد شتنسی
اما استقلال مالکیتش کمتر بود اما ازاونا بیشتر شوت زد
این دو تا باهم فرق داره
۵
ناشناس
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۰
شما پرسپولیسی ها چه قدر نفهمید تعداد شوت های استقلال شش تا از الهلال بیش تر هست دقت پاس صحیح تو کل آسیا تیم سوم بوده و تو کل دو نیمه فقط رحمتی دو تا توپ گرفته ولی ویگان یک شوت زده و دروازبان هم شش هفت تا توپ رو گرفت و این نشان از تفاوت شفر و برانکو هست که اولی با هر بازی سورپرایز داره ولی دومی تحقیر و قوی نشون دادن تیم حریفه
۴
خشایار
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۱۷:۳۵
ویگان ۲۰۰ نفره دفاع میکرد. اما استقلال تیم برتر زمین بود. موقعیت هاش خیلی بیشتر بود و حداقل میبایست ۲ هیچ میبرد. استقلال تیم برتر زمین بود. صرف اینکه استقلال که کمتر از ۱۰ درصد مالکیتش از الهلال کمتر بود رو با ویگانی که کمتر از ۲۰ درصد مالکیت توپو داشت کلا نشوندهنده سوزش عمیقه. الهلالی که پرسپولیس رو لوله کرد
۴
خوخی داداش خربین
چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۱:۰۱
یه مغالطه ای که این وسط شده این بوده که آمار استقلال و الهلال و لنگ در برابر السد درج نشده و فقط درصد را نوشتین تا وانمود کنین بازی کاملا یک طرفه دست الهلال بوده و اونطرف لنگ هم تیم برتر میدان بوده... هرکسی بازی رو دیده باشه متوجه شد که استقلال کاملا میدان دار زمین بود... استقلال حداقل 2 برابر الهلال موقعیت گل ایجاد کرد و دقیقا در طرف مقابل السد هم همین شرایط را جلوی لنگ داشت...
ویگان؟ ویگان اصلا 2 فرصت گلزنی هم نداشت... اصلا لنگ شما بارسلوناست.. رئال مادریده... والا...
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر