فهرست
شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ همه جانشین‌های شجاع
شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ همه جانشین‌های شجاع

شماتیک احتمالی پرسپولیس؛ همه جانشین‌های شجاع

آی اسپورت - ترکیب پرسپولیس در هفته‌های اخیر به ثبات رسیده است. مصدومیت و سپس خروج بودیمیر از ایران، باعث شد گزینه‌های برانکو برای ترکیب یازده نفره محدودتر شود و او با محروم کردن امید عالیشاه، گزینه‌هایش را کمتر هم کرد. در این شرایط، مصدومیت شجاع اتفاق تلخی برای سرخپوشان بود. آن‌ها در نبود شجاع، روز سختی مقابل کی‌روش استنلی خواهند داشت و مهاجم بلند قامت سپاهان، می‌تواند برای‌شان دردسر درست کند.

در روزهای گذشته، به نظر می‌رسید انتخاب برانکو برای پر کردن جای خالی شجاع، بردن محمد نادری به پست مدافع میانی و قرار دادن محسن ربیع‌خواه در پست دفاع چپ باشد. نبود بودیمیر و حضور اجباری نعمتی در خط حمله، گزینه بردن او به پست مدافع کناری را حذف کرده و شایان مصلح هم چندان شرایط بازی ندارد. با این حال، در تمرینات آخر پرسپولیس برانکو یک تغییر ویژه داشته است. به جای اینکه نادری به پست مدافع میانی برود و ربیع خواه مدافع چپ سرخپوشان باشد، نادری در پست خودش باقی می‌ماند و ربیع‌خواه، زوج سیدجلال خواهد شد. البته این انتخاب‌ها، ممکن است تا زمان شروع بازی تغییر کنند اما فعلا، بیشترین احتمال را برای حضور در زمین دارند. قرار دادن ربیع خواه 179 سانتیمتری مقابل کی‌روش 195 سانتیمتری، ریسک بزرگی از جانب برانکو خواهد بود.

دو پست دیگر خط دفاع، بدون تغییر هستند. در خط هافبک هم مثل همیشه، کمال و نوراللهی و ترابی بازی می‌کنند. گزینه بعدی برانکو، در این بازی هم مثل دو بازی گذشته بشار رسن است و سروش رفیعی در بازی‌های اخیر، کاملا از ترکیب اصلی خارج شده است.

خط حمله پرسپولیس هم مثل این هفته‌ها، از علیپور و نعمتی تشکیل می‌شود. بودیمیر فعلا به کرواسی رفته و برانکو، گزینه‌ای جز علیپور و نعمتی ندارد. البته امید عالیشاه توانایی بازی در خط حمله را دارد اما فعلا، برانکو او را در لیست سیاهش قرار داده و شانسی برای حضور در ترکیب اصلی نخواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

1
1

نود

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-04-25 20:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۱:۵۹
خداییش وقتی اسم ربیع خواهو مبینم بخصوص در دفاع اخر تن وبدنم میلرزه.اگه فردا بازی کنه خدا به دادمون برسه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر