فهرست
سرنوشت طارمی در انتظار طیبی و شکاری
سرنوشت طارمی در انتظار طیبی و شکاری

سرنوشت طارمی در انتظار طیبی و شکاری

آی اسپورت – آنچه برای مهدی طارمی اتفاق افتاد مورد آخر اشتباهات سريالی در فوتبال ايران نيست، فوتبالی كه مديران كاربلد ندارد و قواعد ساده فوتبال را نمی‌دانند و برای فرار از کم‌سوادی حرفه‌ای خود مشاوران نابلد ديگری را در كنار خود قرارمی‌دهند تا اين زنجيره‌ی اشتباه كامل شود. نتيجه هم چیزی جز همین محروميت‌ها نیست که يك فاجعه ديگر در دوره یک مدیر به حساب می‌آيد.

به نوشته کانال تلگرام ایران ورزشی، خبر رسیده  كه محرومیت به زودی گريبان محمد طيبی را هم می‌گيرد. طيبی نيز با همكاری همان مشاورانی كه طارمی را به اين چاله هدايت كردند، بدون فسخ قرارداد با پارس جنوبی جم و ناگهان سر از قطر درآورد. در همان روزها مسئولان باشگاه پارس جم دنبال شكايت از طيبی و باشگاه القطر بودند. همان مشاوران بدون اينكه برگه‌ی فسخ داشته باشند از فيفا درخواست آی‌تی‌سی موقت كردند. گويا باشگاه پارس جم نامه‌ای را به فيفا فرستاده و درخواست غرامت يك ميليون دلاری كرده است.

از طرف دیگر ذوب‌آهن نیز با چنين پرونده ای روبه‌روست. سعید آذری، مديرعامل باشگاه ذوب‌آهن كه انتقال غير قانونی رضا شكاری را «نخبه دزدی» در فوتبال لقب داده، با استخدام يك وكيل بين المللی عليه شكاری و رويبن كازان به فيفا شكايت كرده و غرامت دو ميلیون دلاری را مطرح كرده است. شكاری هم بعد از امضای قرارداد با روبين كازان گفته بود كه  آماده هرگونه محروميتی هست. شايد او هم مثل طارمی فكر می‌كند اتفاقی برايش رخ نمی‌دهد اما اولين محروميت بين المللی برای طارمی ثبت شده و بازيكنان بعدی هم بايد منتظر چنين احكامی باشند.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-09-24 10:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
امير
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۷
حالا نگاه كنيد هم شكاري برنده ميشه هم طيبي باشگاه هاي خارجي زرنگ تر از اين حرف ها هستن راحت باشگاه هاي ايراني رو محكوم مي كنند اين از بي سوادي مديران بي سواد هست فكر مي كنن همه چيز سرسري هست ولي فيفا شوخي نداره
محمد
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۲
موافقتم.مدیر باشگاههای ما طاهری و افتخاری هستند.مال بقیه بکن بائر و رومنیگه.این بنده خدا ها هنوز توپ فوتبال را از نزدیک هم ندیدند
۸
Perspolisiiiiii
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۶
وکیل طارمی و شکاری یکیه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر