فهرست
چهره ویژه استقلال‎؛ ترکیبی از رونالدو و برهانی
چهره ویژه استقلال‎؛ ترکیبی از رونالدو و برهانی

چهره ویژه استقلال‎؛ ترکیبی از رونالدو و برهانی

آی اسپورت- تمرینات منصوریان برای کاوه رضایی و اصرار او به زدن ضربات آزاد، سرانجام در این بازی جواب داد و به یک گل بسیار زیبا توسط این بازیکن تبدیل شد که ناجی استقلال بود. منصوریان در این مدت تمرینات بسیار متنوع و متعددی برای مهاجم تیمش در نظر گرفت. اکثر این تمرینات، روی ضربات ایستگاهی متمرکز می‌شد. در یکی از این تمرینات او باید به سمت دو دروازه که پشت سر هم قرار داده شده بودند شوت می‌زد و در تمرینی دیگر توپ را از روی دیواره دفاعی از نقاط مختلف زمین، به تیر دروازه می‌کوبید. در نهایت این تلاش، به نتیجه رسید و کاوه رضایی با یک ضربه ایستگاهی زیبا تک گل تیمش را به ثمر رساند.


البته هنرنمایی کاوه رضایی در همین یک گل زیبا خلاصه شد و او در ادامه بازی، خاطرات آرش برهانی تبدیل را تکرار کرد و موقعیت‌های بسیار زیادی را از دست داد. رضایی و تیمش، خوش‌شانس بودند که با همین یک گل توانستند سه امتیاز کسب کنند. در غیر این صورت رضایی از زننده گل سه امتیازی، به عامل اصلی پیروز نشدن استقلال تبدیل می‌شد.

کدخبر:9403

۷ ۳  
آی اسپورت
2016-10-15 17:38:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Danial
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۱۸:۰۲
كاوه هنوز نياز به تمرين بيشتر داره، يه مهاجم كامل تو يه بازي ٢-٣ موقعيت تك به تك رو از دست نميده. خصوصا از دست دادن اون تك به تك تو دقيقه ٧٥ ميتونست واسه استقلال گرون تموم بشه.
۷
برزو
شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۲۲
الان تيم هجومي و روون بازي ميكنه. اي كاش تيم ملي هم ياد ميگرفت و دست از اين بازيهاي كسل كننده برميداشت.
۳
میلاد ۶&۴
يكشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
عجب عکس خوبی،لطفا اسم عکاس رو هم بنویسید زیره عکسش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر